[PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 17 września 2013, 15:51

gkucmierz pisze:
ShadowOfHarbringer pisze:
Jeżeli nie jesteś członkiem ekipy, to co najmniej znajomym właścicieli/właściciela, a przez to automatycznie twoja wiarygodność spada do zera.
Miałem się przyznać, że coś tam robiłem przy bidextreme, ale teraz się boję, że moja wiarygodność spadnie do zera :)
Oczywiście, jeżeli z nimi współpracujesz to automatycznie skrzywia Twój światopogląd.

Czy traktujesz tak samo człowieka spotkanego na ulicy i takiego, z którym robisz interesy ? Nie - zawsze podejście jest inne, a jeżeli podejście jest inne to z automatu zmieniasz zdanie na temat danej jednostki/organizacji na bardziej pozytywne.

Naprawdę zadziwia mnie dlaczego nie widzisz takich prostych relacji.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 17 września 2013, 15:52

bitmaniak pisze:Co to znaczy "słabych" manipulacji? Dlaczego uważasz, że manipuluję? Czy chwalenie bidextreme to be, a bitcurexa to ok?
Nie uważasz, że trochę przesadzasz?
Nie muszę być związany z bidextreme żeby ich chwalić. Po prostu odpowiadają mi i tyle. Chyba mam do tego prawo.
Prawo masz do wszystkiego, to wolny kraj.

Niemniej wciąż jest to EXTREMalnie podejrzane.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 13 sierpnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: bitmaniak » wtorek, 17 września 2013, 16:14

ShadowOfHarbringer pisze: Prawo masz do wszystkiego, to wolny kraj.

Niemniej wciąż jest to EXTREMalnie podejrzane.
Proszę Cię? A co tu podejrzanego? Doszukiwanie się we wszystkim spiskowej teorii nie jest najlepszym rozwiązaniem, choćby to było "EXTREMalnie" podejrzane. To widać jak powstanie bidextreme wzburzyło spokój i sielankę wielu.
Mam tylko nadzieję, że wszystkie działania bidextreme i curexa wzmocnią, a nie podzielą rynek Bitcoin w Polsce. :)

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 17 września 2013, 16:46

bitmaniak pisze:
ShadowOfHarbringer pisze: Prawo masz do wszystkiego, to wolny kraj.

Niemniej wciąż jest to EXTREMalnie podejrzane.
Proszę Cię? A co tu podejrzanego? Doszukiwanie się we wszystkim spiskowej teorii nie jest najlepszym rozwiązaniem, choćby to było "EXTREMalnie" podejrzane.
Prism i afery NSA pokazuje że doszukiwanie się we wszystkim alternatywnych teorii opłaca się bardziej niż późniejsze obudzenie się z ręką w nocniku. Bo zwykle jest właśnie tak, że sprawy które są podejrzane, MAJĄ drugie dno.

Poza tym przestań lepiej się tłumaczyć, tylko się pogrążasz, klakierze.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Rozmowny
Posty: 54
Rejestracja: 25 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: snail » wtorek, 17 września 2013, 17:33

giełda jak giełda, ale wstyd za literówki w opisach jak ktoś nowy czyta te informacje to nie potraktuje serwisu poważnie

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 13 sierpnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: bitmaniak » wtorek, 17 września 2013, 17:47

ShadowOfHarbringer pisze:Poza tym przestań lepiej się tłumaczyć, tylko się pogrążasz, klakierze.
Ot detektyw. Poza tym widzę, że z kulturą masz na bakier. Możesz pisać co chcesz nawet głupoty...

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: SkyValley » wtorek, 17 września 2013, 18:30

Tak, shadow - "mundry", zawsze mający rację.
Pisanie dobrze o nowej giełdzie to przecież bycie z teamu giełdy/bycie opłacanym/cokolwiek prócz zwyczajnego posiadania takiego zdania.
Z głupotą ludzką/przerośniętym forumowym ego nie warto polemizować, nie ten poziom, szkoda czasu.

Weteran
Posty: 2256
Rejestracja: 23 marca 2013
Reputacja: 140
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: AdamM » wtorek, 17 września 2013, 19:25

SkyValley, widziałeś chociaż jeden post bitmaniaka na temat inny niż bidextreme? ;)

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 293
Rejestracja: 14 lipca 2012
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: gkucmierz » wtorek, 17 września 2013, 20:41

ShadowOfHarbringer pisze:Oczywiście, jeżeli z nimi współpracujesz to automatycznie skrzywia Twój światopogląd.

Czy traktujesz tak samo człowieka spotkanego na ulicy i takiego, z którym robisz interesy ? Nie - zawsze podejście jest inne, a jeżeli podejście jest inne to z automatu zmieniasz zdanie na temat danej jednostki/organizacji na bardziej pozytywne.

Naprawdę zadziwia mnie dlaczego nie widzisz takich prostych relacji.
Masz rację ShadowOfHarbringer, mimo wszystko myślę, że przesadziłeś z tą wiarygodnością.
To, że jestem w jakiś sposób związany z tą giełdą, to nie oznacza, że będę narażał swoje dobre imię, aby pisać o giełdzie nieprawdę.
A czy będę się wypowiadał dobrze czy źle o tej giełdzie? Oczywiście że pozytywnie, bo gdybym nie widział tych pozytywów to bym w tym projekcie nie uczestniczył.
1grzes2zcfyRHcmXDLwnXiEuYBH7eqNVh
BTC Average | Web Tools | Crypto Links

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 17 września 2013, 21:09

SkyValley pisze:Tak, shadow - "mundry", zawsze mający rację.
Tutaj nie trzeba żadnej mądrości.

Wydarzenia, wedle kolejności:

1. Wchodzi nowa giełda, nikomu nieznana, na nieznanym silniku, nikt nic o niej nie wie, nikt jej nigdy nie używał i nie ma opinii
2. W ciągu kilku dni od startu nowej giełdy, na forum rejestruje się kilku nowych użytkowników, takich jak "SkyValley" czy "bitmaniak"
3. Ci nowi użytkownicy na gwałt zaczynają sypać tylko i wyłącznie pozytywnymi komentarzami na temat tej nowej giełdy bez żadnej refleksji, POMIMO ŻE nic o niej nie wiedzą ani nie mieli okazji jej przetestować przez dłużej niż parę dni (bo dopiero przecież wyszła).

Dżizys, ludzie - kogo wy chcecie nabrać. Myślicie że tutaj są sami frajerzy jak na onecie ? Apeluję: przestańcie się już pogrążać.

Odzywam się bo denerwuje mnie takie bezhonorowe etyczne skrzywienie.

O tym czy nowa giełda jest naprawdę dobra czy zła, można się przekonać po paru miesiącach albo roku - jeżeli nie będzie żadnego włamu, giełda nie padnie od przeciążenia, DDoSa, będzie mieć wysoki uptime i dobrze działać w godzinach szczytu, to WTEDY DOPIERO MOŻNA POWIEDZIEĆ: "TO JEST DOBRA GIEŁDA". Bez zajerzenia do kodu źródłowego FIZYCZNIE NIE DA SIĘ OKREŚLIĆ CZY GIEŁDA JEST "DOBRA" CZY "ZŁA".

Wszelkie wcześniejsze pieprzenie to spekulacje i tylko wyłącznie spekulacje.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Rozmowny
Posty: 93
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: MrLei » wtorek, 17 września 2013, 21:34

ShadowOfHarbringer pisze:Tutaj nie trzeba żadnej mądrości...
+1

Dyskutant
Posty: 173
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: alojzikftp » czwartek, 19 września 2013, 11:18

ShadowOfHarbringer pisze: Dżizys, ludzie - kogo wy chcecie nabrać. Myślicie że tutaj są sami frajerzy jak na onecie ? Apeluję: przestańcie się już pogrążać.

Odzywam się bo denerwuje mnie takie bezhonorowe etyczne skrzywienie.
Nie wydaje Ci się że ktoś Cię wykorzystuje?
Spójrz na to tak:
1. bidextreme ma klakierów, wszyscy to widzimy. Ta ich firma to magnus edukacja, więc skoro szkolą ludzi, to pewnie też coś tam umieją, w szczególności pisać tak, żeby klakierstwa widać nie było. A widać.
2. klakierzy wszystkich (szczególnie Ciebie) denerwują i odstraszają. Komu się to opłaca?
3. Gdybym był bitcurex, to robiłbym za jawnego klakiera dla konkurencji, żeby odstraszyć im klientów. Paradoksalnie, pisząc dobrze o konkurencji jako klakier tylko zyskują.

Ja przynajmniej tak bym postępował z młodą konkurencją.

Pozdrawiam

Rozmowny
Posty: 77
Rejestracja: 17 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: grachol » czwartek, 19 września 2013, 12:53

ShadowOfHarbringer pisze: 2. W ciągu kilku dni od startu nowej giełdy, na forum rejestruje się kilku nowych użytkowników, takich jak "SkyValley" czy "bitmaniak"
Nie żebym się czepiał ale:
bitmaniak: Rejestracja: wtorek, 13 sierpnia 2013, 14:40
SkyValley: Rejestracja: poniedziałek, 22 kwietnia 2013, 16:49

Srsly...

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: SkyValley » czwartek, 19 września 2013, 13:08

Kolejny stereotyp typowo forumowy - ilość postów/stać na forum -> wyższość. Zabawne. A kolega powyżej robi błąd z porównaniem dat - sierpień (czy lipiec, nie pamiętam kiedy bidextr.powstało; jakoś w wakacje) jest dla niego wcześniej niż kwiecień:-) Czyli po wrześniu wypada marzec?:-) O, to dobrze, może kurs skoczy:)
Wystarczyło napisać kilka pozytywnych zdań o nowej giełdzie, by być uznanym za jej pracownika. Żenujący typ myślenia, zaściankowy. Oświadczam, że z bidextreme od dawna nie korzystam, bo wolumen jest zbyt mały i osoba handlująca ilościami >2-3btc zazwyczaj nie ma czego tam szukać. Natomiast jeśli ktoś potrzebuje ilości mniejszych, można złapać często niższy niż u bidcurexów kurs.

PS. Chrońmy Język Polski! To nasza kultura, dziedzictwo, to my. Używanie idiotycznych form typu "Srsly..." to czysta głupota, prostactwo oraz dziecinada.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 19 września 2013, 14:59

SkyValley pisze:Wystarczyło napisać kilka pozytywnych zdań o nowej giełdzie, by być uznanym za jej pracownika.
Jak można pisać dobre zdania o giełdzie, o której nic nie wiesz ?

Podsumujmy:
- Nie widziałeś kodu, widziałeś samo GUI
- Giełda istnieje krótko, nie wiadomo jak sobie radzą z kryzysami. Padniętych/shackowanych/popsutych giełd było już tyle że łohohohoho
- Giełda do tej pory nie ma API
- Giełda ma mniej funkcji niż jakakolwiek istniejąca giełda
- Właściciele ściemniają/owijają w bawełnę co do tego jak działają ich mechanizmy ochronne przed włamami, backupy etc.

Czy ktokolwiek o zdrowych zmysłach popierałby "ot tak" coś o czym nic nie wie ?
Czy to głupota, naiwność, czy raczej celowe działanie ? Ja zakładam że celowe działanie, tym bardziej że wykonane przez podejrzanych (bo świeżych) użytkowników.
SkyValley pisze:Żenujący typ myślenia, zaściankowy.
Podejrzliwy po prostu.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 13 sierpnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: bitmaniak » czwartek, 19 września 2013, 15:47

ShadowOfHarbringer pisze:
SkyValley pisze:Wystarczyło napisać kilka pozytywnych zdań o nowej giełdzie, by być uznanym za jej pracownika.
Jak można pisać dobre zdania o giełdzie, o której nic nie wiesz ?

Podsumujmy:
- Nie widziałeś kodu, widziałeś samo GUI
- Giełda istnieje krótko, nie wiadomo jak sobie radzą z kryzysami. Padniętych/shackowanych/popsutych giełd było już tyle że łohohohoho
- Giełda do tej pory nie ma API
- Giełda ma mniej funkcji niż jakakolwiek istniejąca giełda
- Właściciele ściemniają/owijają w bawełnę co do tego jak działają ich mechanizmy ochronne przed włamami, backupy etc.

Czy ktokolwiek o zdrowych zmysłach popierałby "ot tak" coś o czym nic nie wie ?
Czy to głupota, naiwność, czy raczej celowe działanie ? Ja zakładam że celowe działanie, tym bardziej że wykonane przez podejrzanych (bo świeżych) użytkowników.
SkyValley pisze:Żenujący typ myślenia, zaściankowy.
Podejrzliwy po prostu.
A o bitcurex wszystko wiesz?
I co to znaczy podejrzanych?
Chyba się zagalopowałeś chłopie w swojej spiskowej teorii dziejów!
Na każde post w Twoim kierunku masz 5 gotowych odpowiedzi. Wszystko jest dla Ciebie podejrzane i węszysz spisek.

Myślę, że już czas zakończyć te słowne potyczki, bo one nie wnoszą nic dobrego. Tylko zamęt i ferment.
Nie podoba Ci się giełda? Nie musisz przecież korzystać.

Chcesz pomóc w rozwijaniu jej? Podaj propozycje, wskaż błędy itd. Być może ktoś to przeczyta z bidextreme i wprowadzi, unowocześni, rozwinie. Skorzystają na tym wszyscy. :)

Mam nadzieję jednak, że zmienisz zdanie choćby za rok. Ja korzystam z bidextreme i curexa i naprawdę jedo z drugim się nie gryzie.
Pamiętaj zgoda buduje niezgoda rujnuje... :)

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 1295
Rejestracja: 19 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: servantes » czwartek, 19 września 2013, 16:12

Poproście admina czy moderatora o sprawdzenie adresów IP, wersji przeglądarki, zainstalowanych fontów, systemu itp. To wszystko jest w logach. Jeżeli tylko zmieniane IP to od razu wyjdzie kto kogo udaje. Bez tego nie ma raczej dowodów, prawda ?

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 21 września 2013
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: elCliente » sobota, 21 września 2013, 11:01

Szanowny Zespole Bidextreme,

pozwoliłem sobie wypróbować Wasz serwis.
Przebieg wpłat, wypłat i transakcji — wszystko przebiegło sprawnie, jestem zadowolony.

Ufam, że bug zgłaszany wcześniej, o niezerowym stanie konta tuż po zarejestrowaniu, został naprawiony.
W każdym razie jako klient proszę o informację, czy coś zostało zrobione w tej sprawie.

A więc jeśli tak, to chwilowo nie mam żadnych zastrzeżeń technicznych ani propozycji usprawnień.
Niech działa (dobrze!) to co działa.

Natomiast mam luźną uwagę dotyczącą rozwoju: jak wielu przedmówców zauważyło, w obliczu zastanej konkurencji nie będzie łatwo.

W przypadku giełd wchodzi w grę tzw. efekt sieciowy (patrz np. Wiki), który oznacza, że wartość usługi wzrasta wraz z liczbą jej użytkowników,
nawet bez żadnych działań ze strony usługodawcy. Aktualny wolumen rzędu 2,5 BTC oraz niezmierna płytkość rynku sprawia, że z pewnością wiele
zainteresowanych osób po zarejestrowaniu się zrezygnowała z jakiejkolwiek transakcji, aby po prostu nie stracić. Te osoby, dysponujące większą kwotą niż 1-2 BTC, będą teraz raczej przyglądać się i czekać, niż cokolwiek działać.

Moim skromnym zdaniem, aby kiedykolwiek przekroczyć 10% wolumenu konkurencji, nie wystarczy promocja rzędu 50% opłat przez miesiąc.
Według mnie przy obecnych warunkach usługi niewiele się zmieni przez wiele, wiele miesięcy. Kibicuję Wam i życzę sukcesów, ale myślę, że w taki serwis trzeba jednak zainwestować.
Inaczej liczba klientów i wolumen nigdy nie przekroczy masy krytycznej i serwis na zawsze pozostanie tylko ciekawostką i marginesem (1%-2% rynku polskiego).

IMHO na początek potrzebna byłaby promocja typu zero opłat za transakcje przez 3 miesiące (minimum!).
Dodatkowo — jakaś reklama, może nie tylko wśród uczestników tego forum. Jest wiele różnych innych miejsc i sposobów, aby poinformować o nowym serwisie, nawet tych ludzi, którzy nigdy nie byli na tym forum, nie używali curexa i nie słyszeli o btc. Ale to już jest osobny temat.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 115
Rejestracja: 6 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: extreme » sobota, 21 września 2013, 11:45

elCliente pisze:Szanowny Zespole Bidextreme,

pozwoliłem sobie wypróbować Wasz serwis.
Przebieg wpłat, wypłat i transakcji — wszystko przebiegło sprawnie, jestem zadowolony.

Ufam, że bug zgłaszany wcześniej, o niezerowym stanie konta tuż po zarejestrowaniu, został naprawiony.
W każdym razie jako klient proszę o informację, czy coś zostało zrobione w tej sprawie.

A więc jeśli tak, to chwilowo nie mam żadnych zastrzeżeń technicznych ani propozycji usprawnień.
Niech działa (dobrze!) to co działa.
Dziękuję za kilka sugestii. Każde są dla nas cenne :)

Jeśli chodzi o niezerowy stan konta po zarejestrowaniu to wszystko działa jak należy. Użytkownik po zarejestrowaniu zmodyfikował swoja przeglądarkę (taki żart) zrobił print screena i tak udawał, że ma chyba milion PLN na koncie. Gdyby to było takie proste każdy byłby milionerem. :)

Takie zabawy są dobre w towarzystwie natomiast wystarczy odświeżyć przeglądarkę żeby stwierdzić że miliona nie ma.
Wszelkie operacje dokonywane są na serwerze, więc takie modyfikacje nic nie dają poza fanem i zabawą.

Pozdrawiam
https://www.bidextreme.pl
Kupujesz - Zarabiasz - Inwestujesz
--
BTC: 18PCSBvkD4AiNFv3SbJq9WZqCCmuwfzwk
LTC: LeQRyKGgAwPudkRPh8PKtPR5tn5cLjHiKq

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: GetBitCoin_pl » sobota, 21 września 2013, 20:29

elCliente pisze: Aktualny wolumen rzędu 2,5 BTC oraz niezmierna płytkość rynku sprawia, że z pewnością wiele
zainteresowanych osób po zarejestrowaniu się zrezygnowała z jakiejkolwiek transakcji, aby po prostu nie stracić. Te osoby, dysponujące większą kwotą niż 1-2 BTC, będą teraz raczej przyglądać się i czekać, niż cokolwiek działać.
Cała prawda, sam czekam na większą głębokość rynku :/
Trzeba coś działać :P

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości