BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 12
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: yeezus » wtorek, 9 lipca 2019, 22:25

Widziałem już zwolenników "mojego podejścia do sprawy".
Pragnę się z takimi zrzeszyć, gdyż w świecie Internetowym bardzo dużo mogę.

Przedstawiam Państwu zawodnika nr 1
https://ro.com.pl/tobiasz-niemiro-w-ols ... gnXpWSptT4
Zawodnik ten cały czas stacjonuje w Olsztynie.
Ukazany zawodnik + KRS = pozostałe spółki – zainteresowanym polecam zerknąć.

Marcin Aszkiełowicz + KRS = dodatkowe spółki
Chętnie obejrzę aktualne zdjęcia zawodnika z numerem drugim :)

Panowie z Bitmarketu, mam pewne przeczucie, że to będzie jeden z najbardziej nieudanych wałków z historii.
No dobra, będę szczery... ja to wiem :)
Pisząc "nieudane" nie mam na myśli odzyskania środków. Pieniądz mnie lubi, szybko wraca.
Pamiętajcie, że są rzeczy ważniejsze niż pieniądze! Np. na "Z" albo na "Ż".

Buziaczki!

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 12
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: yeezus » wtorek, 9 lipca 2019, 22:29


Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 26 grudnia 2011
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: inmartsat » wtorek, 9 lipca 2019, 22:35

Po przelewaniu BTC na giełdę, środki przelewane były na poniższy adres:
https://www.blockchain.com/pl/btc/addre ... T4Q2JmHMZE
1LPfK5RkogxigmJxdfP25TYK27ggisNzT6

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 12
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: yeezus » wtorek, 9 lipca 2019, 22:39


Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 12
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: yeezus » wtorek, 9 lipca 2019, 22:49


Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: koparki » wtorek, 9 lipca 2019, 22:49

yeezus pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 21:39Nie wspominając już o tym, że DT i takie funkcjonowanie są niemożliwe.

Jesli ktos postanowił robić DT na kryptowalutach to na giełdach z normalnymi FIAT nie ma mozliwości schować fiaty na noc, lepiej w tym wypadku wybrać giełdę ze stablecoinem , Takiego usdt to przelewasz w 5-10min na portfel. Przy większej kwocie to jedyne słuszne rozwiązanie. Ewentualnie druga opcja to gra na dźwigni , gdzie wprawdzie trzymasz na giełdzie środki ale jest ich mniej , bo trzymasz tylko zabezpieczenie dźwigni. Opcja trzymania realnych fiatów w pełnej ilości też ma rację bytu ale nie na giełdzie kogucik zarejestrowanej na Seszelach ;) , to musiałby być jakiś poloniex czy kraken gdzie opiekunami sa duze amerykańskie instytucje finansowe a i w tym wypadku mogą zamrozić środki pytajac skąd je masz.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3090
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 9 lipca 2019, 23:04

@prostyler Ten portfel ma 556LTC, czyli jakieś ponad 250tys zł, to jest NIC, 5-6 osób mogło tyle mieć bez większego wysiłku.

@koparki i inni, ciekawe co byście zrobili, gdybyście chcieli pohandlować powiedzmy do 1 w nocy i dopiero potem przelew na wallet, a tu rachu ciachu i o północy ZONK. Mogli też bezczelnie o 20 kiedy teoretycznie najwięcej ludzi mogło być, ta półnoć chyba aby minął cały dzień roboczy od "zmian w zarządzie/spółce/spierdalamnaszeszele".

Jest też jeszcze jedna sprawa z BM, oni w miarę zapracowali na zaufanie, ktoś kojarzy jakieś wcześniejsze dziwne akcje z ich strony? Prócz czerwcowej wyjebki na hasła? Nawet po tym 90% osób zostało, bo przecież nadal można było grać/wypłacać/wpłacać. Jakby teraz nagle Binance/Bitmex zrobiło exita, zobacz ile mln osób(?) moglibyście uświadamiać "a nie mówiłem?"

Nie znasz dnia ani godziny kiedy giełda na której grasz nie kliknie "close".

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: g100 » wtorek, 9 lipca 2019, 23:10

prostyler pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 22:37Ja na dzien dzisiejszy nie wykluczam zadnej opcji i wszystkie strony traktuje podejzliwie (lacznie z IQ Partners SA - pomimo, ze wyglada na to ze chciali zabezpieczyc swoj przyszly zysk w postaci wlasnosci BM, tylko ze cena po takim numerze mogla byc nizsza...), chodz obraz sie powoli klaruje.


No cóż, IQP to spółka w której swego czasu pierwsze skrzypce grał Patrowicz, który robił wałki finansowe na długo zanim stało się to modne. Jeśli nadal są tam jego ludzie, to tutaj żadnych scenariuszy nie można wykluczyć.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 187
Rejestracja: 13 grudnia 2011
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: liliontransfer » wtorek, 9 lipca 2019, 23:36

tu83 pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 22:00Mnie natomiast interesują informacje dot. 3 nazwisk, które już nie trudno znaleźć. Rodziny, byłe dziewczyny, szkoły, studia, znajomi, restauracje, miejsca.
Z takimi informacjami gwarantuję, że środki zostaną zwrócone.


Ktoś tu powiela mój wątek z FB... Ale dobrze... To są najbardziej skuteczne metody...

K.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: g100 » wtorek, 9 lipca 2019, 23:43

Ty nie jesteś przypadkiem człowiekiem od Autovaluta?

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 26 maja 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: tu83 » wtorek, 9 lipca 2019, 23:51

liliontransfer pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 23:36Ktoś tu powiela mój wątek z FB... Ale dobrze... To są najbardziej skuteczne metody...


Źle cytujesz. To nie ja napisałem, choć zgadzam się, że w razie czego mogłaby to być skuteczna metoda.

BTW: Bitbay również wysyła teraz niektórym użytkownikom info o koniecznej kolejnej weryfikacji konta. Oby to nie skończyło się jak z Bitmarketem. Polecam przeczytać ostatnie posty w wątku poświęconym BitBay...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 91
Rejestracja: 3 czerwca 2013
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: kotek34 » wtorek, 9 lipca 2019, 23:58

Panowie czy ktos sie moze orientuje, czy rachunek gieldy na ktory przyjmowala depozyty tj. 87 1320 0022 0693 0001 0010 4089 byl/jest zarzadzany przez spolke Igoria Trade? Wiem, ze Igoria robila wyplaty i w nazwie nadawcy bylo wpisane Igoria, a depozyty robilo sie na Kvadratco, ale zastanawia mnie czy to oni faktycznie byli wlascicielami konta, czy tez bylo ono zarzadzane przez posrednika.

Edit
Odpowiem sobie sam, raczej jest to rachunek bezposrednio nalezacy do Kvadratco, z informacji wynika ze Kvadratco jest zarejstrowane w UK, wiec mieli mozliwosc posiadania polskiego rachunku rozliczeniowego.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3439
Rejestracja: 4 sierpnia 2011
Reputacja: 479
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1AqwNEzAp5GE46jebmZYqvq3tXt19iChJN

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: powered » środa, 10 lipca 2019, 00:07

kotek34 pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 23:58 87 1320 0022 0693 0001 0010 4089
to jest Bank Pocztowy SA

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 26 maja 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: tu83 » środa, 10 lipca 2019, 00:37

Przeklejone z FB:

"aszkiełowicz i niemiro są kluczem. Wspolnie mają pod 20 spółek i kręcą lody i jak mam nosa tutaj wykręcili duży wałek. Centrum handlowe Jakub w Olsztynie tez nalezy do nich, tak samo jak global 1 udziałowiec 19,8% akcji IQ partner, aszkiełowicz dodatkowo jest prezesem spółki zaleznej IQ tj. Gytrade OU. Nie powiecie mi chyba ze to zbieg okoliczności, mi się wydaje ze IQ partner też macza w tym palce, bo niby dlaczego opublikowali raport na 2 godziny przed exitem nie w ciągu dnia? Poza tym czy informacja o możliwym zamknięciu była jasna i miała wszelkie znamiona komunikatu giełdowego nie mi oceniac ale prokuratura powinna się temu przyjrzeć.

Aha i jeśli v-ce prezes IQ faktycznie zgłosił sprawe do prokuratury niech pokaze stempel przyjęcia z dziennika podawczego. Bo co jesli okaże się, że blefował?"

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 9
Rejestracja: 10 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: GregAsks » środa, 10 lipca 2019, 00:43

Witam
Też straciłem BTC na giełdzie.

Najgorsza jest ten brak wiedzy co się stało, nie licząc tego krótkiego tekstu o braku płynności.

Jak myślicie okradli giełdę (ze środka czy z zewnątrz) a może konta bankowe zostały zamrożone?

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: g100 » środa, 10 lipca 2019, 00:50

To chyba ten delikwent: https://www.linkedin.com/in/marcin-aszk ... z-582852ab ?

Wiek się mnie więcej zgadza, pochodzi z Olsztyna, mieszka w Wielkiej Brytanii, studiował w Sydney...

Dlaczego Sydney? Ano dlatego: https://krediidiraportid.ee/ozzy-pride-ou

Ciekawe też, że w estońskim rejestrze ma podany zły numer PESEL.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 187
Rejestracja: 13 grudnia 2011
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: liliontransfer » środa, 10 lipca 2019, 00:53

g100 pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 23:43Ty nie jesteś przypadkiem człowiekiem od Autovaluta?
Niesamowite, że ktoś to jeszcze pamięta :). Pozdrawiam!

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: FlyingAtom » środa, 10 lipca 2019, 00:55

mudol pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 23:04Jest też jeszcze jedna sprawa z BM, oni w miarę zapracowali na zaufanie, ktoś kojarzy jakieś wcześniejsze dziwne akcje z ich strony? Prócz czerwcowej wyjebki na hasła? Nawet po tym 90% osób zostało, bo przecież nadal można było grać/wypłacać/wpłacać. Jakby teraz nagle Binance/Bitmex zrobiło exita, zobacz ile mln osób(?) moglibyście uświadamiać "a nie mówiłem?"

Kiedyś jak dźwignie leciały, to część osób miała pretensje o brak płynności na rynku. Takie dwie głośne akcje były z tego co pamietam.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: g100 » środa, 10 lipca 2019, 01:16

liliontransfer pisze: środa, 10 lipca 2019, 00:53
g100 pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 23:43Ty nie jesteś przypadkiem człowiekiem od Autovaluta?
Niesamowite, że ktoś to jeszcze pamięta :). Pozdrawiam!
Jak można nie pamiętać.... Na widok nazwy Lilion mi coś w głowie zaskoczyło. To była moja pierwsza giełda, choć to słowo jest chyba nadużyciem, bo działała tak gównianie, że do tej pory zastanawiam się, czy to było stworzone dla żartu, czy na poważnie ;) Ale i tak wspominam z rozrzewnieniem, bo to było tak dawno temu, a tam ze 100 różnych par walutowych, do tego drugie tyle procesorów płatności i i silnik chyba napisany w PHP, jeśli nie Logo. Jeśli mnie pamięć nie myli, to tam też w pewnym momencie zapachniało exit scamem, choć chyba w końcu wszystko się rozliczyło.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 22 października 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: hyipselect » środa, 10 lipca 2019, 06:31

tu83 pisze: środa, 10 lipca 2019, 00:37

"aszkiełowicz i niemiro są kluczem. Wspolnie mają pod 20 spółek i kręcą lody i jak mam nosa tutaj wykręcili duży wałek. Centrum handlowe Jakub w Olsztynie tez nalezy do nich, tak samo jak global 1 udziałowiec 19,8% akcji IQ partner, aszkiełowicz dodatkowo jest prezesem spółki zaleznej IQ tj. Gytrade OU. Nie powiecie mi chyba ze to zbieg okoliczności, mi się wydaje ze IQ partner też macza w tym palce, bo niby dlaczego opublikowali raport na 2 godziny przed exitem nie w ciągu dnia? Poza tym czy informacja o możliwym zamknięciu była jasna i miała wszelkie znamiona komunikatu giełdowego nie mi oceniac ale prokuratura powinna się temu przyjrzeć.

Aha i jeśli v-ce prezes IQ faktycznie zgłosił sprawe do prokuratury niech pokaze stempel przyjęcia z dziennika podawczego. Bo co jesli okaże się, że blefował?"
Oczywiście ja doszedłem do takich samych wniosków po wielogodzinnej analizie. Kluczem są Ci dwaj Panowie.

Giełda na 100% nie była ofiarą hakerskiego ani konfliktu wewnętrznego. Była to już planowana od wielu miesięcy akcja przez kilku Panów.

Wszyscy trzej Panowie są ze sobą powiązani. Niemiro i Aszkiełowicz pochodzą z warmińsko mazurskiego - Mrągowo i Olsztyn.
Zapewne znają się od wielu lat. Na 90% obecnie są poza granicami kraju.

Jedyne realne działania jakie mogą nam obecnie pomóc to:
1)Zainteresowanie KNF spółką IQ Partners
2)Zainteresowanie prokuratury wszystkimi trzema Panami i wezwaniem ich na przesłuchanie w charakterze świadka

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości