Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: GetBitCoin_pl » wtorek, 7 maja 2019, 20:54

@Dacewa Infolinia czynna
Codziennie w godz. 8:00 - 20:00

Telefon:+48 32 555 0215

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 8 maja 2019, 09:30

Dacewa pisze: wtorek, 7 maja 2019, 19:25Witam zespół bitbay jak najefektywniej skontaktować się z pracownikiem, który będzie chciał pomóc? Nie przekonują mnie e-maile zwrotne, które wymagają oczekiwania na odpowiedź w błahej sprawie do 60 dni.
W kwestii dotyczącej błędnie przelanych środków XLM z powodu dużej ilości takich zgłoszeń nasz zespół będzie potrzebował więcej czasu na przetworzenie tego zapytania. Na ten moment możesz się z nami skontaktować mailowo lub tak jak powyżej wspomniał @GetBitCoin_pl poprzez infolinię ;)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » środa, 8 maja 2019, 09:45

BitBay pisze:
Dacewa pisze: wtorek, 7 maja 2019, 19:25Witam zespół bitbay jak najefektywniej skontaktować się z pracownikiem, który będzie chciał pomóc? Nie przekonują mnie e-maile zwrotne, które wymagają oczekiwania na odpowiedź w błahej sprawie do 60 dni.
W kwestii dotyczącej błędnie przelanych środków XLM z powodu dużej ilości takich zgłoszeń nasz zespół będzie potrzebował więcej czasu na przetworzenie tego zapytania. Na ten moment możesz się z nami skontaktować mailowo lub tak jak powyżej wspomniał [mention]GetBitCoin_pl[/mention] poprzez infolinię ;)
Wczoraj na 60 wpłat 5 było bez memo. Może wprowadźcie takie coś jak binance. Niech użytkownik nagrywa film jak przechodzi w blockchain do zakładki wysłanych i pokazuje txid to może zdecydowanie ułatwić i dla was i dla użytkowników. Rozumiem że teraz ja mogę sobie wyszukać transakcje bez memo i napisać że jest moja dlatego czekacie 60 dni.

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk


Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 8 maja 2019, 09:58

@liseklsk Dziękujemy za sugestię i na pewno weźmiemy to pod uwagę, natomiast na tym etapie mimo, iż staramy się zdecydowanie szybciej rozwiązywać tego typu zgłoszenia to nie jesteśmy w stanie zagwarantować, iż sprawa zostanie załatwiona przed upływem 60 dni.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 7 maja 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Dacewa » środa, 8 maja 2019, 12:25

BitBay pisze: środa, 8 maja 2019, 09:30
Dacewa pisze: wtorek, 7 maja 2019, 19:25Witam zespół bitbay jak najefektywniej skontaktować się z pracownikiem, który będzie chciał pomóc? Nie przekonują mnie e-maile zwrotne, które wymagają oczekiwania na odpowiedź w błahej sprawie do 60 dni.
W kwestii dotyczącej błędnie przelanych środków XLM z powodu dużej ilości takich zgłoszeń nasz zespół będzie potrzebował więcej czasu na przetworzenie tego zapytania. Na ten moment możesz się z nami skontaktować mailowo lub tak jak powyżej wspomniał @GetBitCoin_pl poprzez infolinię ;)
A jeżeli błąd nie leży po mojej stronie tylko waszej? Nie chodzi mi o błąd z id tylko błąd po stronie waszej wysyłki chciałbym to wyjaśnić szybko bo pewnie zajmie to kilka minut z waszej strony a nie oczekiwać na to 60 dni.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 8 maja 2019, 13:05

Dacewa pisze: środa, 8 maja 2019, 12:25A jeżeli błąd nie leży po mojej stronie tylko waszej? Nie chodzi mi o błąd z id tylko błąd po stronie waszej wysyłki chciałbym to wyjaśnić szybko bo pewnie zajmie to kilka minut z waszej strony a nie oczekiwać na to 60 dni.
Prosimy o kontakt poprzez infolinię, gdzie nasi konsultanci będą w stanie podać więcej szczegółowych informacji dotyczących Twojej sprawy.

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Awesomist » środa, 8 maja 2019, 13:48

Pytanie do @BitBay - z racji, że giełda powinna być transparentna.

Jak to jest, że Bitfinex na stan maj 2019 ma około 100 pracowników, a w BB pracuje ponad 200?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 8 maja 2019, 14:35

@Awesomist zgadza się, aktualnie dla naszej giełdy pracuje około 200 pracowników ;)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: CRXEE8 » środa, 8 maja 2019, 14:54

haha, @Awesomist widzisz jaką satysfakcjonującą odpowiedź dostałeś :lol: i wszystko jasne :mrgreen:

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Awesomist » środa, 8 maja 2019, 15:07

@CRXEE8 no i gitara gra :D wszystko wiadome

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 608
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: revo » piątek, 10 maja 2019, 17:19

@BitBay Zrobicie jakąś ankietę na nowy coin? Bo już dawno nic nie dodaliście :(
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: marimach77 » piątek, 10 maja 2019, 17:21

revo pisze: piątek, 10 maja 2019, 17:19@BitBay Zrobicie jakąś ankietę na nowy coin? Bo już dawno nic nie dodaliście

No i po co to? Znowu wybiorą jakiś szajs do listy i ich 200 pracowników będzie głosować :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 13 maja 2019, 12:17

revo pisze: piątek, 10 maja 2019, 17:19@BitBay Zrobicie jakąś ankietę na nowy coin? Bo już dawno nic nie dodaliście
Jaką kryptowalutę w najbliższym czasie chciałbyś zobaczyć na naszej giełdzie? :)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 608
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: revo » poniedziałek, 13 maja 2019, 12:57

@BitBay Już powtarzałem wielokrotnie nano oczywiście :D
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 13 maja 2019, 14:45

@revo mamy na uwadze wdrożenie tego projektu natomiast na tym etapie nie jesteśmy w stanie podać żadnych szczegółowych informacji, oraz przybliżonych dat. Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych gdzie na bieżąco o wszystkim będziemy informować :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 132
Rejestracja: 2 marca 2018
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Araluen » poniedziałek, 13 maja 2019, 15:16

200 pracowników i nikogo, kto mógłby wdrożyć Nano, o które społeczność prosi od długich, długich miesięcy :cry: :|

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » poniedziałek, 13 maja 2019, 16:19

Ja od dawna proszę o Cardano ( ADA ) i też w tym temacie cisza... Przydało by się jeszcze Ethereum Classic ( ETC )

Początkujący
Posty: 235
Rejestracja: 27 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: szulc » poniedziałek, 13 maja 2019, 20:51

od kilku dni próbuję wypłacić na portfel TRX i wyskakuje mi kod autoryzacji do wpisania ale nic na maila nie przychodzi ( spawdzałem spam i inne foldery).
Napisałem na support ale cisza
Czy inni też mają problem z wypłatą?

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: keeper » poniedziałek, 13 maja 2019, 23:34

@BitBay
czemu na stronie:
https://bitbay.net/pl/tabela-oplat

nie ma wysokości opłaty za wypłatę BCHSV ?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 14 maja 2019, 13:56

szulc pisze: poniedziałek, 13 maja 2019, 20:51od kilku dni próbuję wypłacić na portfel TRX i wyskakuje mi kod autoryzacji do wpisania ale nic na maila nie przychodzi ( spawdzałem spam i inne foldery).
Napisałem na support ale cisza
Czy inni też mają problem z wypłatą?
Prześlij nam w wiadomości prywatnej numer tego zgłoszenia i postaramy się jak najszybciej wszystko wyjaśnić.
keeper pisze: poniedziałek, 13 maja 2019, 23:34@BitBay
czemu na stronie:
https://bitbay.net/pl/tabela-oplat
nie ma wysokości opłaty za wypłatę BCHSV ?
Opłata za wypłatę BSV wynosi 0.003 BSV i zostało to zaktualizowane w tabeli opłat i prowizji: https://bitbay.net/pl/tabela-oplat
Dziękujemy za sugestię ;)

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości