BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Początkujący
Reputacja: 79
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » czwartek, 14 marca 2019, 14:45

@ikswodnal "Rozumiem że przewagę wśród korzystających z kryptowalut stanowią grający czy też spekulujący na giełdzie itBay."
Sam sobie odpowiedziałeś :) To jest giełda !! a nie fundusz emerytalny, ZUS, czy III filar.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 892
Reputacja postu: 
4

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 14 marca 2019, 14:48

Nie wiem czemu tak rzuciliście się na ikswodnal... On PYTA giełdę, a nie Was! Mogłaby giełda odpisać np "mamy w duszy takich jak Ty".

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1658
Reputacja postu: 
0

Postautor: amneziahaze » niedziela, 17 marca 2019, 14:39

Działa Wam Bitbay, nie laguje? Mi od piątku cały czas się zacina, apka Bitbay nie może ustanowić połączenia, nie mam jak normalnie trejdować, ale może przyczyna tkwi gdzieś u mnie w systemie. No nie wiem. Pozdrawiam.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Reputacja: 238
Reputacja postu: 
0

Postautor: BitBay » poniedziałek, 18 marca 2019, 09:01

@amneziahaze z naszej strony nie powinno być żadnego problemu, nie otrzymywaliśmy też przez weekend podobnych zgłoszeń. Jeżeli problem występuje w dalszym ciągu, wyczyść na początek pliki cookies w przeglądarce. Zalecamy też korzystanie z Google Chrome ;)
Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym suportem https://bitbay.net/pl/kontakt

Orator
Reputacja: 269
Reputacja postu: 
0

Postautor: Awesomist » poniedziałek, 18 marca 2019, 09:32

https://www.pb.pl/poczta-odcina-sie-od- ... ldy-956028

@BitBay jakiś komentarz?
Podobnie chyba wykorzystywaliście logo MinCyfryzacji z tego co pamiętam z kanonem dobrych praktyk?

Obecnie z platformy BitBay aktywnie korzysta ponad milion użytkowników z całego świata, jednak zdecydowana większość pochodzi z Polski — mówił Sylwester Suszek krótko po wysłaniu komunikatu.
Czy ktoś w to jeszcze wierzy?

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja: 190
Reputacja postu: 
2

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 18 marca 2019, 10:17

@Awesomist Poczta się obraziła bo kryptowaluty to zło ale pieniążki się muszą zgadzać więc payment tehnology jest ok. Wpłaty przez pocztę są od długiego czasu i nie wierzę że poczta nie wiedziała że kasa idzie do BB. Tutaj po prostu BB chciał przyciągnąć nowych klientów i się zrobiła awantura. Bo jak to państwowy podmiot wspiera kryptowaluty. Żyjemy w kraju z gówna i patyków to co się dziwić.

Weteran
Reputacja: 324
Reputacja postu: 
1

Postautor: mudol » poniedziałek, 18 marca 2019, 10:46

Bardziej chyba chodzi o wykorzystanie logo Poczty Polskiej

Początkujący
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
1

Postautor: the_great_pretender » poniedziałek, 18 marca 2019, 10:55

Awesomist pisze: poniedziałek, 18 marca 2019, 09:32https://www.pb.pl/poczta-odcina-sie-od- ... ldy-956028

@BitBay jakiś komentarz?

Payment Technology jest jedynym partnerem BitBaya, który realizuje wpłaty i wypłaty klientów giełdy w placówkach pocztowych.

— Posiadamy licencję małej instytucji płatniczej zarejestrowanej w Komisji Nadzoru Finansowego. Świadczymy bezpieczne usługi, współpracujemy również z organami ścigania — dodaje Bartosz Weyna z Payment Technology. Fintech powstał pod koniec 2014 r., ale działa od czerwca 2016 r.

Udziały w spółce mają: Milestone Advisors oraz Seed Investments i B.B.S EXY — tą spółką zarządza Nicole Suszek. Sylwester Suszek z RN BitBaya odmawia odpowiedzi na pytanie, czy są powiązani ze sobą. Bartosz Weyna tłumaczy, że spółka B.B.S EXY jest drobnym udziałowcem, bowiem dwie pozostałe spółki posiadają ponad 90 proc. udziałów.

http://www.krs-online.com.pl/b-b-s-exy- ... 75695.html

Nicole Suszek, rocznik 1993, Katowice, ul. Zacisze 2/6 - tajemnica rozwiązana ;-)

Weteran
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0

Postautor: kajetan » poniedziałek, 18 marca 2019, 11:16

the_great_pretender pisze: poniedziałek, 18 marca 2019, 10:55Posiadamy licencję małej instytucji płatniczej zarejestrowanej w Komisji Nadzoru Finansowego
Pewnie już niedługo. Narazili się państwowemu molochowi i robią coś z krypto. :-/
Obrazek

Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: BitBay » poniedziałek, 18 marca 2019, 12:41

Awesomist pisze: poniedziałek, 18 marca 2019, 09:32@BitBay jakiś komentarz?
Zgodnie z informacjami jakie podane są w artykule, według nas doszło do nieporozumienia. Naszym celem było aby jak najbardziej umożliwić Użytkownikom zrozumienie sposobu działania nowej usługi. Nie ukrywaliśmy nigdy faktu, że usługi pocztowe realizowane są za pośrednictwem Payment Technology.

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 18 marca 2019, 19:02

@BitBay Mam pytanko. Z ciekawości kliknąłem w tą wypłatę na poczcie i wyskoczył mi komunikat o dodatkowej weryfikacji, oczywiście konto mam zweryfikowane. Przeszedłem dalej i mam dodać moje ID, potwierdzenie adresu i uzupełnić dane osobowe. Przecież wszystko to już macie, nawet moje selfie. Więc nie rozumiem tej dodatkowej weryfikacji skoro nie ma nic więcej niż to co już wysyłałem.

Wygadany
Reputacja: 331
Reputacja postu: 
4

Postautor: g100 » poniedziałek, 18 marca 2019, 20:29

Sylwestrze, ale żeby siostry się wyrzekać?

Widzę zresztą, że cała rodzina zaangażowana w FutureNet: https://futurenet.club/u/nicolesuszek

Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: BitBay » wtorek, 19 marca 2019, 09:37

liseklsk pisze: poniedziałek, 18 marca 2019, 19:02@BitBay Mam pytanko. Z ciekawości kliknąłem w tą wypłatę na poczcie i wyskoczył mi komunikat o dodatkowej weryfikacji, oczywiście konto mam zweryfikowane. Przeszedłem dalej i mam dodać moje ID, potwierdzenie adresu i uzupełnić dane osobowe. Przecież wszystko to już macie, nawet moje selfie. Więc nie rozumiem tej dodatkowej weryfikacji skoro nie ma nic więcej niż to co już wysyłałem.
Zdajemy sobie sprawę, że tego typu działanie może być nieco uciążliwe dla Użytkowników naszej platformy, natomiast chcąc wdrożyć tego typu usługę zobowiązani byliśmy zaakceptować pewne wymagania operatora płatności i jednym z nich było właśnie wdrożenie rozszerzonej weryfikacji.
Pozostałe formy wypłat oczywiście pozostają bez zmian.

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: liseklsk » wtorek, 19 marca 2019, 09:51

BitBay pisze:
liseklsk pisze: poniedziałek, 18 marca 2019, 19:02@BitBay Mam pytanko. Z ciekawości kliknąłem w tą wypłatę na poczcie i wyskoczył mi komunikat o dodatkowej weryfikacji, oczywiście konto mam zweryfikowane. Przeszedłem dalej i mam dodać moje ID, potwierdzenie adresu i uzupełnić dane osobowe. Przecież wszystko to już macie, nawet moje selfie. Więc nie rozumiem tej dodatkowej weryfikacji skoro nie ma nic więcej niż to co już wysyłałem.
Zdajemy sobie sprawę, że tego typu działanie może być nieco uciążliwe dla Użytkowników naszej platformy, natomiast chcąc wdrożyć tego typu usługę zobowiązani byliśmy zaakceptować pewne wymagania operatora płatności i jednym z nich było właśnie wdrożenie rozszerzonej weryfikacji.
Pozostałe formy wypłat oczywiście pozostają bez zmian.
Dzięki za odpowiedź.

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk

Początkujący
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
5

Postautor: zapytajnik » środa, 20 marca 2019, 02:45

Boże ale ta wydmuszka giełdy ma dyletantów jako pracowników. Mieli ważny certyfikat strony do 20.03 i nie zaktualizowali tego na czas i po północy jakieś cyrki zaczęły się dziać - nie można było się zalogować, anulować ofert jeśli było się wcześniej zalogowanym (nic się nie wyświetlało), zrobić czegoś w aplikacji itp bo certyfikat przestał być ważny. Ogólnie dno.
A jakby kursy w tym czasie runęły to co giełda odda kasę?
Ja nie czuję, że moje środki w tym miejscu są bezpieczne. Jak oni tak dbają o bezpieczeństwo, że nawet certyfikatu nie umieją dopilnować to ja dziękuję.

Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: BitBay » środa, 20 marca 2019, 15:27

@zapytajnik chwilowy problem jaki wystąpił z certyfikatem pojawił się po stronie dostawcy na co nie mieliśmy wpływu.
Chcieliśmy poinformować i zapewnić wszystkich, że oczywiście nie miał miejsca żaden atak na naszą giełdę, oraz wszystkie opcje dostępne na platformie działają prawidłowo ;)

Gaduła
Awatar użytkownika
Reputacja: 476
Reputacja postu: 
0

Postautor: Tomasz_Es » czwartek, 21 marca 2019, 21:10

Komuś jeszcze BB teraz ogromnie "laguje" ? - pytam bo nie logowałem się już bardzo dawno i nie wiem czy to teraz norma czy jakiś problem mają.

Orator
Reputacja: 312
Reputacja postu: 
0

Postautor: ikswodnal » czwartek, 21 marca 2019, 21:54

Inni już potrafią wprowadzić - zlecenie stałe, nazywają to co prawda opcją zakupów cyklicznych, ale jak zwał tak zwał - jest to użyteczne https://bitcoin.pl/bitpanda/. BitBay na tym rozwiązaniu tylko skorzysta, im szybciej tym lepiej.

Początkujący
Reputacja: 79
Reputacja postu: 
0

Postautor: teamfm » piątek, 22 marca 2019, 03:20

I w końcu skończysz po raz 30 poruszać ten temat co tydzień?
Masz na bitpanda - temat zamknięty.

Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: BitBay » piątek, 22 marca 2019, 08:51

Tomasz_Es pisze: czwartek, 21 marca 2019, 21:10Komuś jeszcze BB teraz ogromnie "laguje" ? - pytam bo nie logowałem się już bardzo dawno i nie wiem czy to teraz norma czy jakiś problem mają.
Aktualnie nie docierają do nas tego typu zgłoszenia, domyślamy się, że pliki cookies wyczyszczone? :) Zalecamy też korzystać z przeglądarki Google Chrome.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”