Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » poniedziałek, 10 września 2018, 13:34

Wyplaty z giełdy powinny wychodzić w ciągu 24h o czym informujemy na stronie wypłat, nigdzie nie deklarujemy, że wyjdą w ciągu 5 minut. Wypłata z giełdy może być również zatrzymana na okres nawet wielu tygodni w przypadku naruszenia przepisów AML lub podejrzenia ich naruszenia.
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 10 września 2018, 13:50

Na stronie jest napisane że w szczególnych przypadkach a nie za każdym razem. Wybacz ale ja nie handluje od wczoraj i pewne rzeczy widzę jak np brak środków na portfelu albo czekanie na zebranie kilku wypłat w celu zaoszczędzenia na opłatach. Ciekawe czy sprawa z XMR już została naprawiona i można dodać ID czy nadal sam adres portfela, problem z samoczynnym wylogowaniem i powrotem do 2fa do tej pory nie został naprawiony.
CoinDeal pisze:Wyplaty z giełdy powinny wychodzić w ciągu 24h o czym informujemy na stronie wypłat, nigdzie nie deklarujemy, że wyjdą w ciągu 5 minut. Wypłata z giełdy może być również zatrzymana na okres nawet wielu tygodni w przypadku naruszenia przepisów AML lub podejrzenia ich naruszenia.
wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 142
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Księżyc

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: tomaroc » poniedziałek, 10 września 2018, 17:11

Witam,
CoinDeal pisze:
... potrzeby użytkownika zawsze na pierwszym miejscu.

Rozumiem weryfikację tożsamości i porównywanie jej z danymi przelewów przychodzących.
Rozumiem przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy i terroryzmowi itp...

Nie rozumiem natomiast dlaczego wymagacie takich danych jak:
- data urodzenia,
- numer dokumentu tożsamości,
- data wydania dokumentu,
- data ważności dokumentu,
- mój numer telefonu...

Dzwonicie do userów z życzeniami urodzinowymi ? :-)

Czy nie wystarczą podstawowe dane imię nazwisko + adres zweryfikowane z danymi z przelewu bankowego (i/lub) z danymi ze zdjęcia dokumentu tożsamości - z zasłoniętymi danymi wrażliwymi jak PESEL czy numery dokumentu.....

Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 14 lutego 2018
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: mateusz390 » poniedziałek, 10 września 2018, 21:41

@tomaroc przepisy AML i zalecenia KNF sa tyle restrykcyjne, że w tym wypadku każda giełda woli dmuchać na zimne. Nikt nie chce podpasc za niedopelnienie obowiązków zgodnych z tysiącem ustaw i rozporządzeń, więc pytają o wszystko. Zasada powszechnie znana "nieznajomość prawa nie zwalnia od jego przestrzegania" więc działając na przeregulowanym rynku każdy chce być świetszy od papieża.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » czwartek, 13 września 2018, 16:21

W poprzedni piątek obchodziliśmy swoje pierwsze urodziny!


CoinDeal został oficjalnie otwarty pierwszego marca ale prace nad nim zaczęliśmy już dużo wcześniej.

Prezesi - Adam Bicz, Filip Dzierżak i Kajetan Maćkowiak wraz z pierwszymi pracownikami CoinDeal`a ciężko pracowali nad wypuszczeniem w pełni funkcjonalnej platformy wymiany kryptowalut przez ponad pół roku.

Przeczytaj więcej o historii CoinDeal: https://coindeal.com/news/happy-1-year-for-coindeal

Obrazek

Dodano po 9 minutach 36 sekundach:
Zapraszamy do dołączenia do naszej nowej grupy na Facebooku - CoinDeal Trade Group.

Obrazek

Dodano po 4 godzinach 50 minutach 59 sekundach:
Cześć! Właśnie wprowadziliśmy możliwość wpłacania polskiego złotego (PLN) poprzez przelew bankowy!


Robimy co w naszej mocy, żeby uprościć Wam tradowanie na CoinDeal`u.

Metody wpłacania środków:
- przelew kryptowalut,
- przelew bankowy - EUR, PLN,
- Epay - USD, GBP,
- skrill - PLN,
- Visa, Mastercard, Dotpay - Bitcoin.

Metody wypłacania środków:
- przelew kryptowalut,
- przelew bankowy - EUR,
- Epay - USD, GBP.

Wybierz swoją ulubioną metodę i zacznij tradować na CoinDeal.com!

Obrazek
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: keeper » czwartek, 13 września 2018, 19:35

no to wszystkiego najlepszego,
ostatnio dużo tutaj handluje i generalnie na plus na pewno fajnie, że jest chat z supportem,
natomiast z rzeczy co by ułatwiły handel to szybsze zlecanie wypłat,
oraz możliwość wypłat crypto przez API,
mam nadzieje, że się tego doczekam :)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: liseklsk » piątek, 14 września 2018, 08:21

@CoinDeal Muszę przyznać że trochę się poprawiło fakt że jeszcze czasem zdarza się iż na hot walletach brakuje środków na wypłatę ale ogólnie jest lepiej. W ostatnich dniach sprawdziłem wypłaty kilkukrotnie NANO, XVG, TRX, QTUM oraz LTC i tylko raz pojawił się problem. Mam cichą nadzieję że jednak słuchacie swoich użytkowników i moje mocne słowa miały jakikolwiek wpływ na poprawę sytuacji. Oby tak dalej i wszystkiego najlepszego w przyszłości.

Jedna mała sugestia. Jak macie jakieś problemy z depozytami na jakimś coinie to warto dodać taką informację w zakładce portfela na danej walucie że np. mogą wystąpić opóźnienia w depozytach. Ułatwiło by to prace wam jaki i użytkownikom podjęcie decyzji czy robić depozyt czy może poczekać do czasu usunięcia problemu. Nie jest to dużo roboty a myślę że warto.
Pamiętam że była zawarta kiedyś taka informacja przy depozytach BCN

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » piątek, 14 września 2018, 15:44

Wszystkie sugestie i komentarze są dla nas bardzo ważne. Cały czas staramy się udoskonalać i usprawniać pracę naszej giełdy. Dziękujemy :)
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: marimach77 » piątek, 14 września 2018, 16:26

CoinDeal pisze: Wszystkie sugestie i komentarze są dla nas bardzo ważne. Cały czas staramy się udoskonalać i usprawniać pracę naszej giełdy. Dziękujemy :)
A naprawiliście już możliwość zmiany numeru telefonu na koncie?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » piątek, 14 września 2018, 17:22

Zwycięzcy Gry o Tron!


Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, który zorganizowaliśmy wspólnie z TRON Foundation.

Podsumowując, 1217 ludzi wzięło udział w naszym quizie, 84 z nich zdobyło więcej niż 23 punkty. Czy nie są to imponujące wyniki?

Tutaj możecie sprawdzić listę zwycięzców!

Obrazek
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » poniedziałek, 17 września 2018, 15:32

Wyniki 8. głosowania na CoinDeal!


Z radością ogłaszamy, że mamy aż dwóch zwycięzców!

Pierwsze miejsce zajęła Electra, a tym samym pobiła nasz rekord uzyskując 3154 głosów. Drugie miejsce przypadło Electroneum z 1563 głosami.

Obie kryptowaluty znacząco przekroczyły wymaganą liczbę głosów.

Pamiętajcie, niedługo zaczynamy 9. głosowanie!


Obrazek
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » środa, 19 września 2018, 12:36

Najnowsze zmiany na CoinDeal.com

Prezentujemy podsumowanie ostatnich wprowadzonych przez nas ulepszeń.

- Ulepszyliśmy widok dashboard oraz zaimplementowaliśmy nowe narzędzia do tworzenia analiz technicznych.
- Dodaliśmy opcję "Szukaj" w sekcji "Moje transakcje", by ułatwić wyszukanie poszczególnych transakcji.
- Usprawniliśmy wpłaty i wypłaty na giełdzie.
- Poprawiliśmy wygląd naszej strony internetowej oraz reCaptchy. Ulepszyliśmy również eksport CSV i widok w programie afiliacyjnym.

Bądź na bieżąco i obserwuj nasze kanały social media oraz informacje pojawiające się na stronie internetowej!

Obrazek
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 24 września 2018, 09:20 przez CoinDeal, łącznie zmieniany 1 raz.
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: keeper » środa, 19 września 2018, 12:56

to świetnie, że się rozwijacie,
cieszy zwłaszcza jeśli faktycznie wpłaty i wypłaty będą odbywać się szybciej,
no i mam nadzieje, że pracujecie też nad dodaniem do API opcji wypłacania crypto,

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » poniedziałek, 24 września 2018, 09:25

@keeper, owszem. Pracujemy :)
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 24 września 2018, 09:32

CoinDeal pisze: @keeper, owszem. Pracujemy :)
Czy oczekujące depozyty TRX zostaną dziś naprawione? Od soboty rano wisi jako oczekujący na potwierdzenie a wczoraj rano dostałem zapewnienia że do konca wczorajszego dnia problem zostanie naprawiony. Niestety nie został w PW podam numer ticketa.
Sprawa rozwiązana, jeszcze raz bardzo proszę abyście dodali info w zakładce portfela danej krypto o możliwych opóźnieniach jeżeli takie występują. Wiadomo ze nie wtedy gdy jest to problem na 15 minut czy godzinę ale jeżeli przeciąga się on kilkanaście godzin to wypadałoby taką informację zamieścić. Zgłaszałem to tutaj jak i na czacie.
Problem z wylogowywaniem również nie został rozwiązany, proszę o zgłoszenie tego do działu IT.
@CoinDeal Kiedy zostaną naprawione wypłaty? Moje dwie wypłaty wiszą już 38h jako oczekujące a zleciłem je kilka godzin przed zablokowaniem przez was wypłat i wpłat. Ostatnia wpłata TRX zajęła aż 3 doby co trochę przekracza 24h czas podany w zakładce wpłat i wypłat,

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: keeper » piątek, 28 września 2018, 07:49

@CoinDeal pomysł z głosowaniem na crypto do wprowadzenia świetny,
ale jesteście pewni, że ktoś nie znalazł w nim jakiegoś buga?
bo jest tyle ciekawych crypto z czołówki na które pewnie wiele osób głosuje i czeka,
a tu nagle pojawia się na pierwszym miejscu taki PRIV coin, który w zastraszającym tempie zyskuje głosy,
a jest aż na 1034 pozycji w CMC z volumenem na świecie 2000$ .........
podobnie E-DINAR COIN co prawda wyżej stoi, ale mimo wszystko....... to raczej coiny którymi zainteresowani są chyba jedynie twórcy,
no chyba, że aż tak się mylę i zaraz się tu wypowie wielu entuzjastów powyższych coinów :lol:

ale wygląda, ze ktoś po prostu znalazł sposób na wpływanie na votowanie

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » piątek, 28 września 2018, 10:23

liseklsk pisze:
CoinDeal pisze: @keeper, owszem. Pracujemy :)
Czy oczekujące depozyty TRX zostaną dziś naprawione? Od soboty rano wisi jako oczekujący na potwierdzenie a wczoraj rano dostałem zapewnienia że do konca wczorajszego dnia problem zostanie naprawiony. Niestety nie został w PW podam numer ticketa.
Sprawa rozwiązana, jeszcze raz bardzo proszę abyście dodali info w zakładce portfela danej krypto o możliwych opóźnieniach jeżeli takie występują. Wiadomo ze nie wtedy gdy jest to problem na 15 minut czy godzinę ale jeżeli przeciąga się on kilkanaście godzin to wypadałoby taką informację zamieścić. Zgłaszałem to tutaj jak i na czacie.
Problem z wylogowywaniem również nie został rozwiązany, proszę o zgłoszenie tego do działu IT.
@CoinDeal Kiedy zostaną naprawione wypłaty? Moje dwie wypłaty wiszą już 38h jako oczekujące a zleciłem je kilka godzin przed zablokowaniem przez was wypłat i wpłat. Ostatnia wpłata TRX zajęła aż 3 doby co trochę przekracza 24h czas podany w zakładce wpłat i wypłat,

Pragniemy poinformować, że wszystkie wypłaty z powrotem działają i jednocześnie przepraszamy za powstałe opóźnienia.
keeper pisze: @CoinDeal pomysł z głosowaniem na crypto do wprowadzenia świetny,
ale jesteście pewni, że ktoś nie znalazł w nim jakiegoś buga?
bo jest tyle ciekawych crypto z czołówki na które pewnie wiele osób głosuje i czeka,
a tu nagle pojawia się na pierwszym miejscu taki PRIV coin, który w zastraszającym tempie zyskuje głosy,
a jest aż na 1034 pozycji w CMC z volumenem na świecie 2000$ .........
podobnie E-DINAR COIN co prawda wyżej stoi, ale mimo wszystko....... to raczej coiny którymi zainteresowani są chyba jedynie twórcy,
no chyba, że aż tak się mylę i zaraz się tu wypowie wielu entuzjastów powyższych coinów :lol:

ale wygląda, ze ktoś po prostu znalazł sposób na wpływanie na votowanie
Jeśli chodzi o głosowanie, każdy może oddać swoje głosy na co chce i nie mamy wpływu na to, jednak na pewno nie ma możliwości manipulowania głosami. Oczywiście każda kryptowaluta przed wpuszczeniem na giełdę jest przez nas sprawdzana i jeśli mamy wątpliwości co do standardów bezpieczeństwa, nie zostanie wprowadzona, co jasno określa nasz regulamin.
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: keeper » piątek, 28 września 2018, 11:39

@CoinDeal nie wszystkie wyplaty działaja, bo czekam już 7 dni na wypłate QTUM...
EDIT: 12:28 - no i proszę, właśnie doszło :)

ok, jeśli nie widzicie nic dziwnego w tym że na takiego dziwnego coina co chwila pojawia się głos i od wczoraj kilkaset, a na mase innych znacznie popularniejszych po kilkanascie, to spoko... :shock:

może po prostu ktoś pozakładał ileś tam kont tylko żeby głosować... tak czy inaczej w takim układzie taki fajny koncept staje się bez sensu...
a szkoda

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: liseklsk » piątek, 28 września 2018, 14:27

@CoinDeal moje ETH niestety ciągle wisi jako oczekujące dodatkowo miałem zweryfikowane konto paszportem i selfie a nagle dziś wchodzę i nie mogę robić wypłat bo wymagana jest weryfikacja co to za jaja są

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » piątek, 28 września 2018, 16:25

keeper pisze: @CoinDeal nie wszystkie wyplaty działaja, bo czekam już 7 dni na wypłate QTUM...
EDIT: 12:28 - no i proszę, właśnie doszło :)

ok, jeśli nie widzicie nic dziwnego w tym że na takiego dziwnego coina co chwila pojawia się głos i od wczoraj kilkaset, a na mase innych znacznie popularniejszych po kilkanascie, to spoko... :shock:

może po prostu ktoś pozakładał ileś tam kont tylko żeby głosować... tak czy inaczej w takim układzie taki fajny koncept staje się bez sensu...
a szkoda

Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że do systemu głosowania wkradł się bug. Głosy niezgodne z regulaminem m.in. PRiVCY, E-Dinar Coin, LYFCOIN, zostaną zredukowane. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Trwa sprawdzanie głosów. Dziękujemy za wyrozumiałość i czujność.

liseklsk pisze: @CoinDeal moje ETH niestety ciągle wisi jako oczekujące dodatkowo miałem zweryfikowane konto paszportem i selfie a nagle dziś wchodzę i nie mogę robić wypłat bo wymagana jest weryfikacja co to za jaja są

@liseklsk Skontaktuj się proszę z naszym supportem, abyśmy mogli jak najszybciej rozwiązać Twój problem
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801 i 2 gości