BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 2 września 2015
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: perun » piątek, 9 lutego 2018, 17:23

@BitMarket.pl, jeżeli muszą być te limity, dajcie chociaż informacje na stronie z aktualnym ich stanem.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Bitmar » piątek, 9 lutego 2018, 18:22

@BitMarket.pl, Jeżeli nawet w trakcie blokady będzie możliwość wycofania oferty to będzie OK. Blokada jak być już musi, powinna dotyczyć wystawiania nowych zleceń. Potencjalnie możliwy brak anulowania oferty na pewno powoduje dyskomfort u graczy.

Dodano po 8 minutach 19 sekundach:
BitMarket.pl pisze: Obowiązuje limit 25 wystawienia/anulowania zleceń kupna/sprzedaży w ciągu 10 minut.
Różni ludzie mają różne strategie. Dobrą strategię jest np. skup/sprzedaż schodkowa. Np. kilka kilkanaście ofert co 500zł. Generalnie ten limit co macie powinien wystarczyć, ale sytuacje są różne.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: prezes » piątek, 9 lutego 2018, 18:55

Zdarzają się tez pomyłki, o których orientujemy się już po fakcie, np. że źle wystawiliśmy ofertę. Chcemy szybko naprawić nasz błąd a tu nie da się bo ban i kasa poszła w p...
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Początkujący
Posty: 274
Rejestracja: 15 maja 2013
Reputacja: 143
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: tarpan » sobota, 10 lutego 2018, 22:15

@BitMarket.pl, przyspieszcie giełdę, a nie nakładajcie limitów. Przecież na wszystkich dużych giełdach jest mnóstwo botów, wystawiających niezliczone oferty w ciągu 10 minut, a tu ma być limit wystawianie ofert przez www :lol:
Skąd mam wiedzieć ile mi zostało, bo przecież nie będę mógł odwołać? Rozumiem że należy włączyć stoper i samemu liczyć

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Bitmar » sobota, 10 lutego 2018, 23:10

tarpan pisze: przyspieszcie giełdę, a nie nakładajcie limitów.
Giełda teraz bardzo ładnie działa, ogromna zmiana na plus do tego co było kiedyś. Co do limitów to powinny jakieś być (byle by nie przesadzić), bo szybko można giełdę rozłożyć np. botami konkurencji ;) Najważniejsze, aby dało się anulować ofertę w każdej chwili a blokada tylko na nowe.

Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: jasiuwolny » niedziela, 11 lutego 2018, 21:50

japu pisze:@dar7man, zasadniczo w regulaminie BM jest napisane:

[...]
Serwis BitMarket.pl, (zwany dalej serwisem) jest udostępniany przez firmę BitMarket Limited, zarejestrowaną zgodnie z ustawą o spółkach międzynarodowych (International Business Companies Act) Republiki Seszeli pod numerem 161029 (zwaną dalej właścicielem).
[...]

Prawem właściwym do rozwiązywania sporów powstałych w związku z korzystaniem z serwisu jest prawo Republiki Seszeli.

[...]

Natomiast jakie to ma implikacje na nasz grunt prawny to nie wiem... Seszele mi sie kojarza z plazami i wakacjami - ale czy to jest jakis magiczny raj podatkowy to cholera wie.
Zasadne jest natomiast pytanie czy w/w spolka miedzynarodowa ma jakies hmm zobowiazania w stosunku do polskiej KNF, skarbowki, nie wiem czego jeszcze.
Tzn pewnie KNF moze wydac ostrzezenie ale ile ono jest warte tego nie wiadomo, no i czy np. prokuratura moze wszczac postepowanie w sprawie mozliwosci popelnienia przestepstwa?
Pozwolę sobie odpowiedzieć na to pytanie które zostało zadane nie jeden raz a właściciele nie kwapią się do odpowiedzi..

TAK, Seszele to raj podatkowy.
Może i spory tam mogą byc rozwiązywane (jak wynika z zapisu) ale niestety zapis ten nie chroni spółki przed konsekwencjami w kraju w którym osiąga przychody. Po za tym jak sie jest (w najgorszym wypadku) oszukanym przez Spółkę zagraniczną którą właścicielem jest Polaki, to sprawa toczy się w PL przeciwko Polakom(właścicielem Spółki), jednak trwa to stosunkowo długo ponieważ pozyskanie danych trwa... I jest możliwe, przytoczył bym przykłady ale nie ma sensu.
... I tak jeśli nadzór finansowy i skarbówka się mocno zainteresuje Spółką i właścicielami (nawet jak mają prokurentów to i tak dojdą do właścicieli) to niestety ale postępowanie będzie.
Co do podatków to dość dużo materiałów jest na temat miejsca osiąganych przychodów, i magiczne 0% może nie zostać zaakceptowane przez Polaczków ze skarbówki ponieważ wiele czynników wskazuje na to że przychód jest osiągany w PL.
1. domena PL
2. rachunki PL
3. klienci PL
4. Spółka która ma PL numer telefonu
Jak co VPN z IP też nie działa że niby się siedzi i zarządza z innego miejsca, bo z Seszeli nie mogą(taki zapis przy zakładaniu Spółki że wykonuje się[obowiązek] działalność pomijając Seszele), a działalność wykonywana na terenie danego kraju wymaga założenia oddziału...

Inna sprawa że Seszele mają w regulaminach napisane parę punktów które wykluczają niektóre działalności, i nie pamiętam czy jest tam zapis o instytucjach finansowych, hazardach i bla,bla,bla, a do tego zmierza KNF żeby giełdy do tej grupy przydzielić..

Jeśli chodzi o posty wyżej, to zgadza się, każdy powinien mieć prawo wycofania oferty gdy kurs się zmieni na stratę gracza.

Dodano po 52 minutach 48 sekundach:
Zapomniałem jeszcze o powiązaniu ze Spółką Cypryjską ;) brakuje tylko karuzeli finansowej i będzie się działo.. Oczywiście nikt o zdrowych zmysłach by w ten sposób nie postępował żeby dorobić kosztem przypału

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Ryszardenkota » wtorek, 13 lutego 2018, 15:21

Bitmar pisze:
tarpan pisze: przyspieszcie giełdę, a nie nakładajcie limitów.
Giełda teraz bardzo ładnie działa, ogromna zmiana na plus do tego co było kiedyś. Co do limitów to powinny jakieś być (byle by nie przesadzić), bo szybko można giełdę rozłożyć np. botami konkurencji ;) Najważniejsze, aby dało się anulować ofertę w każdej chwili a blokada tylko na nowe.
Pisałem o tym kilka tygodni temu, ale mój post został "wyśmiany" przez BitMarket. O ile zablokowanie wystawiania nowych zleceń można zrozumieć, o tyle brak możliwości wycofania to najgorsze co można zrobić na giełdzie. Straciłem już przez to sporo kasy i myślę, że BitMarket też. Robię obrót 2x mniejszy niż robiłem, z obawy o blok.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3110
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1097
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: CzarnaOwca » środa, 14 lutego 2018, 15:18

@BitMarket.pl kiedy wkońcu naprawicie błąd w wycofywaniu ofert? Przecież to jest skandal z tą blokadą, jeszcze parę razy i wycofuję środki na inną giełdę, gdzie normalnie się traktuje klientów.

Druga sprawa, gdzie w waszym regulaminie jest mowa o tych blokadach? Gdzie Klient jest powiadamiany o tym, że będzie miał zablokowane oferty?

Trzecia sprawa, jak to jest, że niektórych blokada niedotyczy bo ciągle mogą wycofywać i zmieniać oferty?

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: japu » czwartek, 15 lutego 2018, 09:53

@jasiuwolny, dzieki za wyczerpujaca odpowiedz. Dziwne, ze BM nie chce odpowiadac na takie pytania. Niemniej jednak nie do konca rozumiem jakie hmmm "obowiazki" w stosunku do polskiego systemu ma ta gielda. Czy np ktos/cos moze nakazac jej zamkniecie? Zablokowac srodki userow? Nie wiem co jeszcze, yyyyyy nakazac ujawnienie danych, operacji itd.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 1272
Rejestracja: 3 marca 2014
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: BitMarket.pl » czwartek, 15 lutego 2018, 17:41

Uprzejmie informujemy, iż w aktualnej wersji oprogramowania nie planujemy wprowadzania zmian związanych z dostępnym limitem ilości zleceń wystawianych z poziomu strony www.
Wszystkie osoby, które chcą handlować w wysokiej częstotliwości prosimy o przepisanie swoich botów na API prywatne, o co prosiliśmy już Państwa wielokrotnie.
Obowiązujący limit został umieszczony na stronie: https://www.bitmarket.pl/docs.php?file=faq.html
Dokładamy wszelkich starań aby serwis działał stabilnie dla wszystkich użytkowników.
Niestety wiąże się z koniecznością stosowania pewnych ograniczeń. Jesteśmy świadomi, iż nie wszystkim użytkownikom mogą one odpowiadać.
Liczymy na wyrozumiałość i dostosowanie swojego modelu tradingowego do obowiązujących zasad.

@japu
W przypadku otrzymania zapytania od organów państwowych jesteśmy zobowiązani do udzielenia informacji w zakresie otrzymanego zapytania.


W sobotę 17 lutego od godziny 8:00 do 12:00 zaplanowana jest przerwa techniczna. W tym czasie serwis nie będzie dostępny. Przepraszamy za utrudnienia.

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: japu » czwartek, 15 lutego 2018, 20:58

@BitMarket.pl, oczywiscie, ale od jakich organow? Bo przynajmniek ja nie moge zrozumiec czyjej jurysdykcji podlegacie. Od polskich organow? Brytyjskich? Seszelskich? Jakichkolwiek? Fajnie by bylo wiedziec na ile chroniona jest nasza prywatnosc. Ozywiscie swiadomie sie autoryzujemy wysylajac skany dokumentow i wiadomo kim jestesmy ale co i komu jestescie gotowi udostepniac? Jak zglosi sie yyy... no nie wiem, belgijski US z zapytaniem o jakiegos obywatela belgijskiego to podajecie na tacy? Upraszczajac, pod czyja jurysdykcja jestescie wlasciwie?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3110
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1097
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 16 lutego 2018, 08:35

BitMarket.pl pisze: Uprzejmie informujemy, iż w aktualnej wersji oprogramowania nie planujemy wprowadzania zmian związanych z dostępnym limitem ilości zleceń wystawianych z poziomu strony www.
ok, czyli polecam wszystkim użytkownikom, zabranie wszystkich środków z waszej giełdy gdyż po chamsku blokujecie środki, nie potraficie ogarnąć tak prostej sprawy.
BitMarket.pl pisze:
Wszystkie osoby, które chcą handlować w wysokiej częstotliwości prosimy o przepisanie swoich botów na API prywatne, o co prosiliśmy już Państwa wielokrotnie.
Nie gram na żadnym api, ani botem, ani nawet chomikiem w kółku, dlaczego blokowani są użytkownicy, którzy po prostu wchodzą na waszą stronę i chcą coś ugrać? Nie ma nawet żadnego licznika wykorzystanych ruchów na giełdzie.

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Ryszardenkota » piątek, 16 lutego 2018, 13:29

Szkoda, że giełda jest głucha na głosy użytkowników,a to przecież dzięki nim istnieje. Nikt tutaj nie prosił o nie wiadomo co, tylko o prostą możliwość wycofania złożonych ofert.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 1272
Rejestracja: 3 marca 2014
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: BitMarket.pl » piątek, 16 lutego 2018, 21:52

@Ryszardenkota
Z całą pewnością nie jesteśmy głusi na głosy użytkowników.
Prosimy użytkowników z powyższych postów, którzy mieli problem z limitami o przesłanie zgłoszenia na kontakt@bitmarket.pl z podaniem loginu, na którym ten problem występował.
Sprawdzimy historię operacji oraz czas występowania problemu. Posiadanie tych danych pozwoli nam znaleźć optymalne rozwiązanie.

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 4 lutego 2014
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: paltoco » sobota, 17 lutego 2018, 19:38

Czy gielda planuje naliczyc salda litecoincash i udostepnic rynki do handlu tym forkiem?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 1272
Rejestracja: 3 marca 2014
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: BitMarket.pl » sobota, 17 lutego 2018, 23:07

@paltoco
Projekt Litecoin Cash budzi niesie wiele niejasności oraz możliwych do wystąpienia zagrożeń.
Nie planujemy naliczania sald ani uruchomienia rynku tego potencjalnego forka.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: felyani » środa, 21 lutego 2018, 16:33

witam
dlaczego nie moge wpłacić bitcoinów na kwotę zabezpieczenia do gry dźwignią?
wymieniłem pieniądze na 0.01379235 BTC i minimum mi określa na 0.1btc (przecież tyle nie mam?) a maksimum na równowartość posiadanych bitcoinów.
gdy wpisuje coś poniżej posiadanej liczby wyskakuje mi za niska kwota, a powyżej że tyle nie mam. Co mam zrobić? wpisuje z kropką i nie mam powyżej 8 znaków...

a bitcoin sobie leci...

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Awesomist » środa, 21 lutego 2018, 20:39

felyani pisze:witam
dlaczego nie moge wpłacić bitcoinów na kwotę zabezpieczenia do gry dźwignią?
wymieniłem pieniądze na 0.01379235 BTC i minimum mi określa na 0.1btc (przecież tyle nie mam?) a maksimum na równowartość posiadanych bitcoinów.
gdy wpisuje coś poniżej posiadanej liczby wyskakuje mi za niska kwota, a powyżej że tyle nie mam. Co mam zrobić? wpisuje z kropką i nie mam powyżej 8 znaków...

a bitcoin sobie leci...
Pisz do supportu tam Ci odpiszą od ręki.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 1272
Rejestracja: 3 marca 2014
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: BitMarket.pl » środa, 21 lutego 2018, 22:04

@felyani
W celu aktywowania możliwości handlu z dźwignią konieczne jest wpłacenie zabezpieczenia, którego minimalna wartość wynosi 0.1 BTC. Maksymalna wartość wpłacanego zabezpieczenia to wartość posiadanych na koncie środków BTC. W przypadku gdy ta wartość jest mniejsza niż 0.1 BTC nie ma możliwości dokonania wpłaty zabezpieczenia aktywującej możliwość handel z dźwignią.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: felyani » środa, 21 lutego 2018, 23:04

Wypadałoby taką informację wprowadzić w faq albo w pomocy do handlu z dźwignią, żeby nie było więcej takich zenków jak ja... wspomniana jest tylko kwota minimalnej oferty i ona jest znacznie niższa
a miały być pieniądze na shortach zamiast tego wyszła dycha w plecy:

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości