KUCOIN.COM

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KUCOIN.COM

Postautor: bl4ck » niedziela, 7 stycznia 2018, 12:12

krypcik pisze: KC, gas miałem ustawiony na 21000 a GWEI na 7
... 21 gwei to standard i nawet na tym 21 przelewy idą długo jeśli sieć jest obciążona, próbuj wysłać ten sam przelew jeszcze raz w MEW z gwei 40.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KUCOIN.COM

Postautor: luckylukii » wtorek, 9 stycznia 2018, 18:03

jak tam zasilic portwel w dolcach/euro?

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KUCOIN.COM

Postautor: RavKos » wtorek, 9 stycznia 2018, 21:19

krypcik pisze: Ja założyłem konto wczoraj z gmail, wszystko było ekspresowo. Mail w spamie ale był od razu. Mam inne pytanie nt przelewu
Zleciłem przesył ETH z MyEtherWallet na KC, gas miałem ustawiony na 21000 a GWEI na 7 (zmniejszyłem sam), nadal po 12h nie ma ETH na KC, nadal jest na MEW. Czy przez to, że było niskie GWEI to nadal jest procesowane? Mogę to jakoś przyspieszyć? Co zrobic?
@krypcik
co to jest gas? co to jest GWEI?

Chciałbym przelać z giełdy bitbay na Kucoin Ethereum. Czy przelew Ethereum będzie najszybszy i opłacalny? Czy użyć innej waluty?

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KUCOIN.COM

Postautor: krypcik » środa, 10 stycznia 2018, 17:25

Sam nie wiem co to jest. Jak zmienilem gas 40000 a GWEI 21 to po kilku min, mialem walute na KC. Tam gdzie kupowalem krypto byl BTC ETH chyba Lisk i cos jeszcze, wybralem ETH. Na forum polecają litecoin. Zalezy co chcesz kupic na KC, co chodzi w parach, na KC nie ma par z litecoin

Początkujący
Posty: 118
Rejestracja: 13 października 2017
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KUCOIN.COM

Postautor: Jacky » czwartek, 11 stycznia 2018, 21:47

KuCoin w ostatnich dniach zmieniał oprogramowanie. Lawinowo rosnąca liczba klientów powodowała niekiedy błędy w działaniu. Obecnie pod względem dziennych obrotów KuCoin jest na 16-18 miejscu na świecie wśród giełd kryptowalutowych, ale z pewnością wkrótce będzie znacznie wyżej.

Wczoraj liczba użytkowników korzystających z tej giełdy przekroczyła 1 milion.

Obecnie KuCoin wdrożył najnowsze wydajne oprogramowanie, które może obsłużyć milion zleceń na sekundę. Zastosowano wielowarstwową architekturę i zaawansowaną technologię multi-cluster. Dla zwiększenia bezpieczeństwa oprogramowanie KuCoina przetwarzane jest przez jednocześnie przez 5 centrów komputerowych, zlokalizowanych w różnych zakątkach świata. Każdy z ośrodków może przejąć zadania od pozostałych w momencie wystąpienia jakiejś awarii czy kataklizmu i podtrzymywać działanie giełdy. KuCoin wdrożył też protokół standaryzacji przelewów.

Aż trudno sobie wyobrazić, że KuCoin powstał dopiero 15.09.2017 r. Dziś KuCoin jest platformą z dużym potencjałem. Nie bez znaczenia jest też niskie ryzyko biznesowe na tej giełdzie (siedziba giełdy znajduje się w Hongkongu). KuCoin gromadzi w swej ofercie najciekawsze, najnowocześniejsze kryptowaluty, warte zakupu (byle czego nie biorą do handlu). Ekipa Kucoina jest otwarta na uwagi i sugestie klientów. Użykownicy giełdy mogą sugerować nowe alty do handlu. Prowizje KuCoina są naprawdę konkurencyjne, gdyż pobierają zaledwie 0.1% od każdej transakcji.

KuCoin prowadzi wsparcie 24/7 przez WeChat, Telegram, Twitter, Facebook i wiele innych. Odpisują bardzo szybko (sprawdzałem wielokrotnie).

Sporo bonusów dają same tokeny KoCoina (KCS). Oferują różne premie i usługi specjalne.

W celu ulepszenia uczestnictwa użytkowników i witalności wymiany, zastosowano bonus zachęcający w wysokości 50% całości opłat negocjacyjnych fakturowanych przez platformę użytkownikom posiadającym tokeny KCS.

Zapraszam do przetestowania platformy Kucoina (https://www.kucoin.com/#/?r=24u6c). Prosta obsługa, ładna, zaawansowana dokumentacja, funkcjonalne wykresy, duża płynność i kilka innych ciekawostek, które poznacie i docenicie dopiero w codziennym użytkowaniu platformy. Polecam wszystkim!

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KUCOIN.COM

Postautor: Jeff » piątek, 12 stycznia 2018, 04:53

Zapraszam do nowego tematu KuCoin Shares

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=55&t=26385

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 15 listopada 2016
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KUCOIN.COM

Postautor: dyneck » piątek, 12 stycznia 2018, 10:07

Tam się nie da nic wpłacić bez google authenticator ? Mam niestety Windows Phone'a więc nie mam, a jak wchodzę w deposit to mnie przekierowuje do autentykacji.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 19 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KUCOIN.COM

Postautor: Spopielacz_dolarow » piątek, 12 stycznia 2018, 15:35

Witam,
nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedzi na pytanie związane z f2a i Kucoin. A mianowicie dałem dupy bo nie zapisałem od razu kodu QR i używałem giełdy Kucoin przez 1 dzień. Do autentyfikacji użyłem programu Authy Desktop i tam dodałem kod z Kucoina i wszystko działało dobrze przez 1 dzień a następnie mój token "Kucoin" zwyczajnie zniknął. Natomiast drugi do Binance'a siedzi grzecznie. Pytanie więc co mogło być przyczyną zniknięcia tokena z aplikacji Authy Desktop? Może da się go jakoś odtworzyć bez backupów? Bo do supporta z Kucoin pisałem ale póki co brak odzewu. Może ktoś miał podobny problem i sobie z nim poradził? Pozdrawiam

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KUCOIN.COM

Postautor: Jeff » piątek, 12 stycznia 2018, 16:00

@Spopielacz_dolarow,

gielda musi wylaczyc twoj 2FA, nic innego nie zrobisz bez kodu.

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KUCOIN.COM

Postautor: ekonokomik » sobota, 13 stycznia 2018, 01:26

Na stronie giełdy są profesjonalne zdjęcia sporego chińskiego (chyba) teamu:
https://intro.kucoin.com/

Ale nigdzie na ich stronie nie udało mi się znaleźć ŻADNYCH informacji o spółce: adres siedziby (!), struktura własności.

Nie dziwi Was to ani nie niepokoi?

Początkujący
Posty: 118
Rejestracja: 13 października 2017
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KUCOIN.COM

Postautor: Jacky » sobota, 13 stycznia 2018, 22:33

dyneck pisze: Tam się nie da nic wpłacić bez google authenticator ? Mam niestety Windows Phone'a więc nie mam, a jak wchodzę w deposit to mnie przekierowuje do autentykacji.
Zobacz:
https://github.com/google/google-authen ... /issues/49
https://www.digitalcitizen.life/are-you ... dows-phone
ewentualnie:
https://www.maketecheasier.com/google-a ... r-windows/
http://bestwindows8apps.net/app/google-authenticator/

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KUCOIN.COM

Postautor: melon » sobota, 13 stycznia 2018, 23:16

Cześć chciałem kupić VEN na kucoin i na Coinmarketcap w zakładce markets jest napisane *** Price/Volume Excluded - Outlier Detected Co to oznacza? Volumen nie jest liczony do ogólnego wolumenu z powodu wykrycia jakiego problemu. O co chodzi?

Początkujący
Posty: 118
Rejestracja: 13 października 2017
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KUCOIN.COM

Postautor: Jacky » niedziela, 14 stycznia 2018, 11:35

Wkrótce nastąpi fork na KoCoin. Wszyscy posiadacze tokenów KuCoin otrzymają tokeny ABTC. Szczegóły na stronie: https://news.kucoin.com/en/category/announcements/.

KuCoin można kupić na giełdzie: https://www.kucoin.com/#/?r=24u6c

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

KUCOIN.COM

Postautor: Jeff » niedziela, 14 stycznia 2018, 15:58

@Jacky,

Co Ty piszesz takie glupoty. Zmien tego posta prosze. Przeczytaj ten announcement jeszcze raz ze zrozumieniem.

Początkujący
Posty: 118
Rejestracja: 13 października 2017
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KUCOIN.COM

Postautor: Jacky » niedziela, 14 stycznia 2018, 18:12

Faktycznie nie podałem właściwego linku: https://news.kucoin.com/en/achain-fork- ... completed/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

KUCOIN.COM

Postautor: gandzialf » niedziela, 14 stycznia 2018, 21:11

@Jacky, "I will Polish my Inglisz" jak to kiedyś powiedział D.Tusk 8-)
Przecież tam jak byk stoi, że tokeny ABTC dostaną posiadacze Achain, a za ten skrytociemny reflink na Kucoina należał by Ci się chyba minus (ja się powstrzymam, za mały mam staż aby kogoś upominać).

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

KUCOIN.COM

Postautor: gandzialf » środa, 17 stycznia 2018, 15:48

Muszę pochwalić Kucoina za szybką interwencję.
Wczoraj coś mi zblokowało środki po wycofaniu oferty, zawisły gdzieś w próżni (choć saldo w sumie się zgadzało). Napisałem im mail oraz wiadomość na fb i dziś już wszytsko jest ok 8-)

Natomiast mam też pytanie.
W sekcji ustawienia pod Current login i Last Login mam IP z .... Afryki -> 172.24.1.66
Nawet się przeląkłem chwilowo, ale .. nic się nie dzjeje, żadnych podejrzanych ruchów. Kucoin hostuje serwery w Afryce czy co :?

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 23 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KUCOIN.COM

Postautor: akzylus » czwartek, 18 stycznia 2018, 15:24

Czy ktoś z was próbował wypłacać z KuCoina następujące waluty albo inne tokeny ERC20:
- UTRUST (UTK),
- Snovio (SNOV),
- Quantstamp (QSP),
tokeny obsługiwane przez myetherwallet.com
Pytam bo zleciłem wypłatę 2 dni temu i na giełdzie widzę w historii, że wypłata została zlecona (status Succeeded).
Po kliknięciu w link z transakcją przekierowuje na etherscan.io ale dostaję komunikat
'Sorry, we are unable to locate this Transaction Hash'.
Czy KuCoina zawsze tak ma czy ostatnio zblokował wypłatę?
Ktoś miał z nim ostatnio takie przejścia?

Oczywiście adres do portfela podałem poprawny a na samym portfelu trzymam już różne tokeny.
Napisałem maila do support@kucoin.com ale cisza.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KUCOIN.COM

Postautor: MateuszKL » czwartek, 18 stycznia 2018, 16:22

czesc, mam problem wydawaloby sie ze dosyc banalny. Zarejestrowalem sie ale gdy chce uzupelnic dane ID NUMBER, czego bym nie wpisal to jest invalid number i zero jakiekolwiek podpowiedz. Wpisuje numer dowodu, na kazdy sposob ( z spacja, bez ) i dalej na czerwono.. Co tam trzeba wpisac, albo jak!?

Początkujący
Posty: 118
Rejestracja: 13 października 2017
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KUCOIN.COM

Postautor: Jacky » piątek, 19 stycznia 2018, 09:50

Kucoin otworzył pary handlowe dla bitcoincasha.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości