Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Posty: 244
Rejestracja: 22 września 2017
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mati1620 » czwartek, 21 grudnia 2017, 10:46

To i ja dołożę swoje 3 gorsze. Kilka razy zauważyłem taką sprawę są oferty sprzedaży na np 12,1 12,2 12,3 12,4 . Ja swoją ofertę sprzedaży wystawiłem np po 12,35 w ostatnich transakcjach kupno było już nawet po 12,5 12,6 pomimo że z listy ofert nie znikały oferty niższe niż 12,5 , wyglądało to tak ja by zostały pominięte i kupno zaczęło się od tych 12,5. Odświeżenie karty nic nie pomogło spotkałem się z tym już kilka razy. Nie chodzi mi tu o nagły "panic sell" gdzie oferty przewijają się setkami tylko o normalny dzień z średnim ruchem.
Zauważył ktoś coś podobnego czy tylko ja mam taką sytuację?

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » czwartek, 21 grudnia 2017, 10:54

kolega, który nie ma tutaj konta, tak miał - pominięto jego ofertę sprzedaży i sprzedano po wyższej - sprawa zgłoszona do obsługi już dawno - brak odpowiedzi, Było to na rynku USD, który jest "nieobciążony".
Jak widać, pomijanie ofert jest możliwe oraz "kolejka cen" może nie działać

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » czwartek, 21 grudnia 2017, 10:57

Lais pisze:szkoda, że nie przeczytałam tego posta powyżej przed wysłaniem LTC - no co to do cholery jest z tymi wypłatami ? w historii jest napis, że wypłacono, jest link do transakcji w blockchain, ale po kliknięciu linka napis: No transaction found with the hash ....

no u mnie coś się ruszyło(tzn jest niepotwierdzona ale już widoczna), może jakiś błąd sieci jest, ale bloki przecież wypadały szybko po wysłaniu a transakcji nie było, bloki wpadają dalej a u mnie potwierdzeń nie ma kolejnych.

A tak przy okazji, może byście zmniejszyli to zdziercze fee 0,005 bo przecież wiadomo, że opłaty sieci są dużo zmniejsze i 0.001 byłoby już z nadwyżką wystarczające
Sieć jest strasznie zapchana w tym momencie 900sat/b gwarantuje potwierdzenie w pierwszym bloku. Większość giełd ma większe fee i teraz jeszce je zwiększa a ty proponujesz żeby zmniejszyć opłaty xD

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: arat » czwartek, 21 grudnia 2017, 10:58

liseklsk pisze:
Lais pisze:szkoda, że nie przeczytałam tego posta powyżej przed wysłaniem LTC - no co to do cholery jest z tymi wypłatami ? w historii jest napis, że wypłacono, jest link do transakcji w blockchain, ale po kliknięciu linka napis: No transaction found with the hash ....

no u mnie coś się ruszyło(tzn jest niepotwierdzona ale już widoczna), może jakiś błąd sieci jest, ale bloki przecież wypadały szybko po wysłaniu a transakcji nie było, bloki wpadają dalej a u mnie potwierdzeń nie ma kolejnych.

A tak przy okazji, może byście zmniejszyli to zdziercze fee 0,005 bo przecież wiadomo, że opłaty sieci są dużo zmniejsze i 0.001 byłoby już z nadwyżką wystarczające
Sieć jest strasznie zapchana w tym momencie 900sat/b gwarantuje potwierdzenie w pierwszym bloku. Większość giełd ma większe fee i teraz jeszce je zwiększa a ty proponujesz żeby zmniejszyć opłaty xD

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk
On mówi o LTC, a nie BTC. Też się zgadzam 0,005 za transfer LTC to zdzierstwo.

Początkujący
Posty: 244
Rejestracja: 22 września 2017
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mati1620 » czwartek, 21 grudnia 2017, 13:38

Sytuacja z przed kilkunastu minut oferta skupu 13.31 pominięta,skup leci po 13.30. Dopiero jak sprzedano całość po 13.3 została zrealizowana 13.31
https://zapodaj.net/9c8267561342b.jpg.html

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: TipoAntiguo » czwartek, 21 grudnia 2017, 14:02

mati1620 pisze: Sytuacja z przed kilkunastu minut oferta skupu 13.31 pominięta,skup leci po 13.30. Dopiero jak sprzedano całość po 13.3 została zrealizowana 13.31
https://zapodaj.net/9c8267561342b.jpg.html
Jasne i wyraźne znaki że ta giełda to jedno z największych oszustw w tej dziedzinie w PL. Naciągane transakcje by użytkownikowi skupowało po wyżej niż chciał kupić następnie jak wyżej kolega opisał oszustwo z kolejnością ofert która pierwsza ma zejść . Sztuczne pompowanie ceny - Bitbay wszystkie te sprawy wymienione nadają się na podanie was do prokuratury o zamknięcie waszego czarnego interesu . Obecnie odpaliłem już nagrywanie ekranu jeszcze jeden taki numer jak podałem dziś i wczoraj i nagrania z oszustw z waszej giełdy pierw trafią do internetu by po raz kolejny już całkowicie zniszczyć wasze logo na rynku polskim a następnie trafi do prokuratury. Proponuję zastanowić się nad swoimi działaniami na waszej platformie bo nie trafiliście na zwykłego Kowalskiego.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 21 grudnia 2017, 18:04

Pamiętajcie, że realny orderbook znajduje się w module tradingowym. Pobierany przez API zawsze ma min. opóźnienie, natomiast ładowany na froncie (np. w przeglądarce) może wolniej się aktualizować np. ze względu na chwilowy problem z internetem (pushe od serwera mogą napłynąć z opóźnieniem). Widoczna lista transakcji posiada oznaczenie czasu, jako "w tej chwili" jest przedział pomiędzy czasem rzeczywistym (teraz) a 10 sekundami.

@TipoAntiguo, jeśli posiadasz screeny oraz doświadczenie, z którego moglibyśmy skorzystać, aby wprowadzić zmian na korzyść dla wszystkich użytkowników lub chociażby zniwelować opóźnienie w dostarczaniu danych na front aplikacji, prosimy o kontakt. Pisaliśmy już wielokrotnie, że mamy program bug bounty i nagradzamy, każdego, kto ma możliwości i chęci współpracy z nami i znajdywania coraz lepszych rozwiązań.

Początkujący
Posty: 244
Rejestracja: 22 września 2017
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mati1620 » czwartek, 21 grudnia 2017, 21:06

@BitBay, Tu nie chodzi o różnicę w czasie miałem przypadek,że moja wystawiona oferta "wisiała" dobre kilka minut i była pomijana tzn: chciałem sprzedać po 12,5zł, widziałem oferty kupna w ostatnich transakcjach na kwoty 12,55 i wyższe po pewnym czasie one zniknęły z listy ofert sprzedaży, a moja oferta nadal wisiała na kwocie 12,5zł.Została najzwyczajniej pominięta.

mwm
Dyskutant
Posty: 153
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mwm » czwartek, 21 grudnia 2017, 21:16

mati1620 pisze:@BitBay, Tu nie chodzi o różnicę w czasie miałem przypadek,że moja wystawiona oferta "wisiała" dobre kilka minut i była pomijana tzn: chciałem sprzedać po 12,5zł, widziałem oferty kupna w ostatnich transakcjach na kwoty 12,55 i wyższe po pewnym czasie one zniknęły z listy ofert sprzedaży, a moja oferta nadal wisiała na kwocie 12,5zł.Została najzwyczajniej pominięta.
Zniknęły nie znaczy zrealizowały. Równie dobrze może ktoś je wycofać..

Początkujący
Posty: 244
Rejestracja: 22 września 2017
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mati1620 » czwartek, 21 grudnia 2017, 21:24

Ale były wyświetlone w "Ostatnie transakcje" więc jeśli oferta pojawiająca się tam była wyższa od mojej,to moja najzwyczajniej została pominięta. Nawet jeśli ktoś by chciał kupić 1 szt po 13zł ,a najniższa oferta sprzedaży wynosi 12,5zł to powinno jako pierwsze realizować najniższe oferty, dopiero potem wyższe. Chyba,że algorytm jest tak ustawiony,aby realizować po tyle ile się wpisze w okienku, chcę kupić po 12,55 to sprzeda po 12,55 a oferty niższe pominie.

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: moratar » piątek, 22 grudnia 2017, 02:48

Prosze zespół BITBAY.NET o rozważenie zmiany funkcjonalności wypłat BTC.

Super by było dodać opcję zwiększenia fee w wypłacie BTC aby nie czekać w nieskończoność aż dojdzie przelew.
Może każdy użytkownik mógłby sam wybierać czy chce mieć 0.00045 czy może 0.002 czy 0.001.
Dalibyście np jakiś suwaczek czy polę: "zwiększ opłate za przelew o:" i sobie każdy przy przelewie wybiera ile chce dodać.
Można by to dać albo przy okienku przy wypłacie albo w ustawieniach.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Początkująca » piątek, 22 grudnia 2017, 06:14

@BitBay dlaczego zrobiliście nie zapowiedzianą przerwę techniczną? Podkreślę NIE ZAPOWIEDZIANĄ.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: FlyingAtom » piątek, 22 grudnia 2017, 06:16

Początkująca pisze: @BitBay dlaczego zrobiliście nie zapowiedzianą przerwę techniczną? Podkreślę NIE ZAPOWIEDZIANĄ.
Była zapowiedziana.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Początkująca » piątek, 22 grudnia 2017, 06:22

FlyingAtom pisze:
Początkująca pisze: @BitBay dlaczego zrobiliście nie zapowiedzianą przerwę techniczną? Podkreślę NIE ZAPOWIEDZIANĄ.
Była zapowiedziana.
Gdzie i kiedy ? Ja na emaila nic nie dostałam.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: FlyingAtom » piątek, 22 grudnia 2017, 06:29

Początkująca pisze:
FlyingAtom pisze:
Początkująca pisze: @BitBay dlaczego zrobiliście nie zapowiedzianą przerwę techniczną? Podkreślę NIE ZAPOWIEDZIANĄ.
Była zapowiedziana.
Gdzie i kiedy ? Ja na emaila nic nie dostałam.
Pisało na pomarańczowym pasku w górnej części giełdy.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Początkująca » piątek, 22 grudnia 2017, 06:34

FlyingAtom pisze:
Początkująca pisze:
FlyingAtom pisze:

Była zapowiedziana.
Gdzie i kiedy ? Ja na emaila nic nie dostałam.
Pisało na pomarańczowym pasku w górnej części giełdy.
To musiała mi jakaś pomroczność wejść na oczy, bo nic nie zauważyłam :/ a zawsze widziałam. No cóż, moja strata. Wczoraj cały dzień był ten pasek?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: FlyingAtom » piątek, 22 grudnia 2017, 06:36

Początkująca pisze:
FlyingAtom pisze:
Początkująca pisze:
Gdzie i kiedy ? Ja na emaila nic nie dostałam.
Pisało na pomarańczowym pasku w górnej części giełdy.
To musiała mi jakaś pomroczność wejść na oczy, bo nic nie zauważyłam :/ a zawsze widziałam. No cóż, moja strata. Wczoraj cały dzień był ten pasek?
Nie pamiętam od kiedy go widziałem, ale dziś w nocy był na pewno.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » piątek, 22 grudnia 2017, 08:40

FlyingAtom pisze:
Początkująca pisze:
FlyingAtom pisze:

Była zapowiedziana.
Gdzie i kiedy ? Ja na emaila nic nie dostałam.
Pisało na pomarańczowym pasku w górnej części giełdy.
BitBay, wiecie, że wasza giełda ma API, prawda? Wiecie, mniej więcej, do czego służy API? Podpowiem: do handlowania bez użycia interfejsu webowego. Więc dlaczego ponownie brak wiadomości email? Mam siedzieć 24h na dobę przed monitorem i obserwować, czy aby nie wyskoczył pomarańczowy paseczek?

Początkujący
Posty: 244
Rejestracja: 22 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: dooomino » piątek, 22 grudnia 2017, 08:48

No dziś to już się trochę zdenerwowałem. Wykonałem przelew metoda tradycyjna w banku we wtorek i do dnia dzisiejszego nie mam środków na koncie, wysyłałem nawet potwierdzenie takiego przelewu do bitbaya ale zero odpowiedzi od dwóch dni. Ma ktoś doświadczenie z takimi wpłatami? Przecież to powinno dojść z automatu w ten sam dzień..

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: TipoAntiguo » piątek, 22 grudnia 2017, 08:52

Ty się zdenerwowałeś? A co ja mam powiedzieć jak ta platforma oszustów znów mnie nacięła na ustawienia . Bitbay jesteście największą złodziejską platformą jaka może istnieć!!! Wystawienie na 47 000 nagle jakimś dziwnym trafem schodzi na 40 000 ? 7000zł na sztuce teraz to się wam Bitbay doszczętnie w główkach popie****lo. Nie zostawię tak tego.
Bitbay nie będę czekał na waszą infolinie aby się do was dodzwonić ( Bo 16 w kolejce to żenada ) a stać mnie by wypowiedzieć wam wojnę na drodze sądowej i możecie się tego spodziewać.
A wasz program Bounty to sobie wiecie gdzie możecie wsadzić? W D*** Jak tygodnie temu zgłosiłem ten problem to brzydko napiszę OLALIŚCIE go .

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości