Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 768
Rejestracja: 7 lutego 2014
Reputacja: 1321
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: soulnecturn » czwartek, 14 grudnia 2017, 01:57

Krzychu K pisze: @wojtek882, z usługą skycash jest taki problem że nie wiadomo kiedy się zepsuje. Następnym razem zrób przelew tradycyjny. Nie czeka się długo a jest większa pewność że nic się nie zepsuje po drodze. Niestety ale co trzecia osoba skarży się na działanie skycash co oznacza że jest to zawodna metoda wypłaty gotówki. Napisz do nich na fb albo na emaila.

@tygrysek195, Zgadzam się z Tobą. Usługa SkyCash powinna zostać usunięta lub zamieniona na inną metodę wypłat. Obecnie przynosi więcej problemów niż korzyści.

Ej no hola! Jakie macie te problemy z tym skycashem w ostatnich dniach? Jestem ciekawy bo od paru dni nie używałem - a lubię bardzo tą opcję... więc bez konkretnego powodu wolałbym żeby tego nie wyłączali!
Nie ważne co widzą i mówią inni - ZAWSZE używaj własnego rozumu!

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » czwartek, 14 grudnia 2017, 02:01

@soulnecturn, Problem z niedziałającymi kodami, problem z liczeniem kasy w bankomacie do wydania i blokady wydania, kody niby zrealizowane a fizycznie bankomat nie wydaje kasy. Dużo o tym na necie, zwłaszcza na fb. Z tego co BitBay zapowiadał, mają wypłacać niedługo instant na konto bankowe przez jakiegoś pośrednika z podpięciem wielu banków, więc opcja bankomat będzie zbędna. Na tyle problemów lepiej ze swojego konta wypłacić niż martwić się, czy bankomat przyjmie kody.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Golempl » czwartek, 14 grudnia 2017, 02:08

Środki w końcu doszły po 8 dniach Jak był szał na kotki to trzeba było gwei dać większy a nie 22 , to oczywiście nikt sie niepodjoł przekowania w tej cenie jak po 40 nie zawsze szło. Przydała by się opcja ustawień gwei podczas wysyłki albo opcja na styl wolno 25gwei , 35 średni 50 bardzo szybko
Załatwiło by sprawę dla niecierpliwych.
W każdym razie nie jestem niezadowolony bo kurs skoczył a kto wie co by z tymi etherkami zrobił gdy szybko przeszły ;p

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: joloxx9 » czwartek, 14 grudnia 2017, 08:27

Cześć, mam dziwny problem. Od paru miesięcy miałem na bitbay wykopane jakieś bitcoiny, osiągnęły aktualnie wartość 400+ zł, chciałem pograć na giełdzie bittrax więc przelałem tam kasę, no właśnie tutaj zaczyna się problem. Kasę wysłałem, ma status zakończona a na bittrex jak kasy nie było tak nie ma. Sprawdziłem blockchain na bitbay i wyskakuje error not found, o co chodzi, gdzie jest moja kasa?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 64
Rejestracja: 11 sierpnia 2017
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Znaku510 » czwartek, 14 grudnia 2017, 08:53

joloxx9 pisze: Cześć, mam dziwny problem. Od paru miesięcy miałem na bitbay wykopane jakieś bitcoiny, osiągnęły aktualnie wartość 400+ zł, chciałem pograć na giełdzie bittrax więc przelałem tam kasę, no właśnie tutaj zaczyna się problem. Kasę wysłałem, ma status zakończona a na bittrex jak kasy nie było tak nie ma. Sprawdziłem blockchain na bitbay i wyskakuje error not found, o co chodzi, gdzie jest moja kasa?
Musisz poczekać na pierwsze potwierdzenie na blockchainie, trwa to od 30min do godziny. Jeżeli BitBay dał zbyt niskie fee to jest możliwość, że będziesz musiał czekać znacznie dłużej. Ale "error not found" wyświetla się wtedy gdy transakcja nie została jeszcze potwierdzona w blockchainie. Potwierdzona na bitbay oznacza, że transakcja została wysłana, ale nie jest jeszcze potwierdzona.

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: TipoAntiguo » czwartek, 14 grudnia 2017, 09:56

Nie wiem jakie macie problemy ze skycash ale mnie od paru miesiecy nie przytrafił się żaden z wyżej wymienionych skutków ubocznych wybierania złotówek skycashem.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 8 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mojzesz88 » czwartek, 14 grudnia 2017, 10:16

Tez mialem problem z wyplata z euronetu,objechalem 5 roznych bankomatow po czym skonczyla sie waznosc kodow i musialem pisac do bb meila o zwrot niezrealizowanej wyplaty i wrocili srodki na gielde po sprawdzeniu czy aby na pewno nie bylo wyplaty

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: lukaszek1982 » czwartek, 14 grudnia 2017, 10:16

Czy posiadając BTC na Bitbay mam możliwość uzyskać nowe waluty z forkow które obecnie mają miejsce (BCX i SBTC) oraz przyszłych?

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » czwartek, 14 grudnia 2017, 10:54

@lukaszek1982, BCX z tego co wiem Binance dało już, a Bitbay przemilczał więc raczej nie.
A tutaj masz giełdy jakie będą obsługiwać SBTC http://supersmartbitcoin.com/ i BitBay tutaj nie ma.
Także przyjmij to do siebie, że Bitbay zgarnia sobie te coiny i zarabia na tym.
Z czegoś musieli postawić nowy budynek raczej, no nie? No i te cudowne auta.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: lukaszek1982 » czwartek, 14 grudnia 2017, 11:09

@tygrysek195 Dziękuję za uświadomienie jak to wygląda i gdzie ten nowe waluty wpadły :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: virtualdeamon » czwartek, 14 grudnia 2017, 11:24

Czy na BB mogę wymienić np LTC na coś innego co oferuje ta giełda ?
Jeżeli tak to jak to zrobić?

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » czwartek, 14 grudnia 2017, 11:30

@virtualdeamon, LTC wymieniasz na PLN EUR USD BTC co wolisz, a za to możesz zamienić na innego coina dostępnego na giełdzie. Pary walutowe FIAT wymienialne są na każdą krypto, ale jak chcesz krypto na krypto to tylko w parze z BTC. Najlepiej zamienić na złotówki, największy ruch. Potem możesz zamienić na wszystko dostępne na giełdzie.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 16 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Santerr » czwartek, 14 grudnia 2017, 13:55

Korzystam ze skycash bardzo często i problemów miałem zaledwie kilka z winy bankomatów które w danym momencie nie wyplacały środków. Zmieniając bankomat wyplaciłem normalnie.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 768
Rejestracja: 7 lutego 2014
Reputacja: 1321
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: soulnecturn » czwartek, 14 grudnia 2017, 14:08

tygrysek195 pisze: @soulnecturn, Problem z niedziałającymi kodami, problem z liczeniem kasy w bankomacie do wydania i blokady wydania, kody niby zrealizowane a fizycznie bankomat nie wydaje kasy. Dużo o tym na necie, zwłaszcza na fb. Z tego co BitBay zapowiadał, mają wypłacać niedługo instant na konto bankowe przez jakiegoś pośrednika z podpięciem wielu banków, więc opcja bankomat będzie zbędna. Na tyle problemów lepiej ze swojego konta wypłacić niż martwić się, czy bankomat przyjmie kody.
TipoAntiguo pisze: Nie wiem jakie macie problemy ze skycash ale mnie od paru miesiecy nie przytrafił się żaden z wyżej wymienionych skutków ubocznych wybierania złotówek skycashem.
mojzesz88 pisze: Tez mialem problem z wyplata z euronetu,objechalem 5 roznych bankomatow po czym skonczyla sie waznosc kodow i musialem pisac do bb meila o zwrot niezrealizowanej wyplaty i wrocili srodki na gielde po sprawdzeniu czy aby na pewno nie bylo wyplaty
Santerr pisze: Korzystam ze skycash bardzo często i problemów miałem zaledwie kilka z winy bankomatów które w danym momencie nie wyplacały środków. Zmieniając bankomat wyplaciłem normalnie.
Czyli poza jakimiś odstępstwami problemów w czasie wszystko gra jak widzę... Ja osobiście też poza jednym jakiś małym problem raz nie zanotowałem z tym problemów. Ostatnio wkurza mnie tylko taki error "Errors::DAY_LIMIT_EXCEEDED" - zakładam, że dotyczy to 31-dniowego limitu - tylko, że jak liczę ostatnie 34 dni nawet to nie osiągnąłem tego limitu.
Prosiłbym @BitBay o małe wyjaśnienie na jakiej zasadzie to przelicza (bo 31 to nie jest :().
Nie ważne co widzą i mówią inni - ZAWSZE używaj własnego rozumu!

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: MD-11 » czwartek, 14 grudnia 2017, 14:18

@BitBay, w nowej wersji serwisu nie widzę możliwości pobrania tabelki ze wszystkimi transakcjami. Można je tylko przeglądać strona po stronie.

Proponuję dodać możliwość pobrania wszystkich transakcji w PDF oraz w pliku csv, a najlepiej podliczcie od razu wszystkie przychody i koszty (bez prowizji), żeby można to było wpisać w PIT.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 14 grudnia 2017, 17:24

Usługa wypłat z bankomatu przez Skycash posiada swoje mankamenty, natomiast w chwili obecnej nie ma konkurencji. Nie możemy jej zastąpić innym rozwiązaniem. Patrząc na skalę (ilośc dziennych wypłat, realizowanych przez BB tą metodą) zainteresowanie tą usługą jest ogromne, a odsetek reklamacji jest niewielki. @wojtek882 przykro nam, że taka sytuacja miała miejsce w Twoim przypadku. Środki zostana zwrócone na Twoje konto wraz z prowizją, jak tylko otrzymamy informacje od operatora.

@Magpul, @MD-11, możliwość pobierania Historii do pdf i csv zostanie niedługo dodana.

@tygrysek195, Nasze stanowisko w sprawie forków, które są zapowiadane i które powoli dochodzą do skutku było już publikowane w różnych miejscach. Waluty, które mają teraz powstać w większości są niepewne i bywają dość absurdalne.

Jeżeli dany fork faktycznie dochodzi do skutku, jest on w jakiś sposób wspierany przez społeczność (nie jest forkiem "śmieciowym"), to BitBay nie ma podstaw by nie udostępniać Wam takiej waluty. Wpływa na to jednak wiele czynników - zarówno na akceptację, jak i później na czas wprowadzenia.

Oskarżasz nas o zabieranie tych coinów dla siebie. Przypominamy, że blockchain jest jawny - jeżeli nas oskarżasz, to z pewnością będziesz w stanie się z nami podzielić transakcjami, które były przez nas wykonywane w sieci SBTC, bardzo prosimy o zaprezentowanie ich tutaj.

Oficjalny portfel SBTC został udostępniony wczoraj w wersji potencjalnie stabilnej. Nasz zespół niebawem podejmie temat i sprawdzi go pod kątem funkcjonowania i stabilności, wtedy będziemy mogli powiedzieć coś więcej.

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: TipoAntiguo » czwartek, 14 grudnia 2017, 18:34

Dobrze BitBay a jak ma się fork UB coina? Który odbył się 2 dni temu ??
https://news.bitcoin.com/after-segwit2x ... d-bitcoin/
http://www.ub.com/#page1

Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Sliwa07 » czwartek, 14 grudnia 2017, 19:04

BitBay jest możliwosc wydłużenia 2x listy ofert

Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: -25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Mateusz221993 » czwartek, 14 grudnia 2017, 19:17

witam panowie bitbay ma zamiar dodac jakies inne krypto ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1240
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Canis Lupus » czwartek, 14 grudnia 2017, 20:04

fajna akcja a nie wiem czy już było wrzucone
https://bitbay.net/pl/finansowanie-spol ... tcoin-2017

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości