Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Marthu1990 » czwartek, 30 listopada 2017, 03:20

Czy tylko ja mam wrażenie, że tam nikt nie pracuje w dziale supportu? Poprawność weryfikacji konta miała być sprawdzona w ciągu 24h. Tymczasem czekam już 4 dzień i nadal nic.

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 19 sierpnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Fusiongda » czwartek, 30 listopada 2017, 08:37

U mnie weryfikacji dokonali błyskawicznie. Wczoraj o 22:00 im przesłałem wszystko, dzisiaj o 7:40 info, że weryfikacja przeszła.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Blest » czwartek, 30 listopada 2017, 09:41

Również czekam już 4 dzień i nic...

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 768
Rejestracja: 7 lutego 2014
Reputacja: 1321
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: soulnecturn » czwartek, 30 listopada 2017, 10:48

@BitBay wykorzystując moment Państwa obecności w tym momencie na forum zadaje pytanie:
"Bitcoin GOLD"
i wszystko jasne...?
proszę o szczegóły - wydaje mi się, ze wyjaśnienie tej kwestii i prawidłowe (bez zmyłek już!) terminy się NALEŻĄ.
Nie ważne co widzą i mówią inni - ZAWSZE używaj własnego rozumu!

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 30 listopada 2017, 10:53

Informujemy, że wczoraj wieczorem przywrócona została historia transakcji na kontach wszystkich użytkowników.
Raz jeszcze przepraszamy za niedogodności wynikające z jej niewyświetlania się.

Mamy też dobra wiadomość, dla wszystkich oczekujących na wymianę Bitcoin Gold (BTG) @soulnecturn,
- 01.12.2017 o godzinie 1:30 zostanie uruchomiony trading,
- w następnym tygodniu włączona zostanie możliwość wpłat i wypłat BTG.

@Blest, @Marthu1990, podeślijcie nam nazwy użytkowników w wiadomości na prv. Sprawdzimy.

Początkujący
Posty: 207
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Dekoin » czwartek, 30 listopada 2017, 12:02

Ciekawe są te polskie giełdy ruch cenowy ostry w dół w ciągu min a tutaj twardo widzę ceny się trzymają (BCC) albo nawet strzałki w górę no cóż...trzeba uciekać na giełdy z konkretnymi wolumenami.

Początkujący
Posty: 274
Rejestracja: 15 maja 2013
Reputacja: 143
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tarpan » czwartek, 30 listopada 2017, 13:11

@BitBay, kiedy będzie można sprawdzić obrót na koncie :?:

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: GrandKW » czwartek, 30 listopada 2017, 13:25

I to jest dobre pytanie, bo prowizja się nie zmienia automatycznie i zdaje się, że np. ja płacę za dużo

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 21 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Początkujący81 » czwartek, 30 listopada 2017, 13:44

Dekoin pisze:
prosto988 pisze:No Panowie,wreszcie działa mi historia transakcji.Wiedziałem,że ta korekta będzie miała zbawienny wpływ na kilka spraw;)
Przydał by się jeszcze ładny poukładany export do Excel'a, CSV i jakiegoś ładnego PDF'a
Dokładnie czy BitBay rozważa wprowadzenie takich opcji? Z Bittrexa i BitMarket można ściągnąć historię bez problemu, a na BitBayu się nie da.

Początkujący
Posty: 207
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Dekoin » czwartek, 30 listopada 2017, 14:34

haha na swiecie cena BCH ~1350 wchodze na bb ktos sobie wola 4650, 100 dolcow nizej godzine pozniej widze ze cena podobna (~6 zł mniej) xD

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » czwartek, 30 listopada 2017, 14:41

Dekoin pisze: haha na swiecie cena BCH ~1350 wchodze na bb ktos sobie wola 4650, 100 dolcow nizej godzine pozniej widze ze cena podobna (~6 zł mniej) xD
Każda giełda kształtuję cenę po swojemu. Przykład z teraz na BTC - Bitifinex 9219, Bithum 9948
Jak gdzieś jest taniej to tam kupujesz i sprzedajesz gdzie drożej, więc taka sytuacja może być zaletą a nie wadą.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Bitmar » czwartek, 30 listopada 2017, 15:58

@BitBay, piszą już o was w mediach: http://innpoland.pl/139121,moda-na-bitc ... iej-gieldy
Robicie zły PR środowisku już o waszym nie wspomnę.
Macie jeszcze czas się wycofać z tej deklaracji....

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Bit-els » czwartek, 30 listopada 2017, 16:05

Zwłaszcza, że decyzyjne środowiska bankowe na poważnie zabierają się za jakąś formąlę delegalizacji crypto w Polsce. A lobby bankowe potrafi rządy obalać. Więc dawanie im do ręki jeszcze jednego argumentu to już nie głupota, to sabotaż

Początkujący
Posty: 207
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Dekoin » czwartek, 30 listopada 2017, 16:18

@liseklsk, gorzej jeśli widzisz dziwną ścianę w ilości 26.55 która w ogóle nie schodzi i perfekcyjnie trzyma ilość tylko cena się zmienia z niemożliwą prędkością do zrobienia tego manualnie, ale może przesadzam to pewnie norma an wszystkich giełdach takie rzeczy

Dodano po 7 minutach 51 sekundach:
Odnośnie wizerunku i FutureCoina, ja przy całej niechęci ostatnio do tej giełdy i rażących uchybień oraz tempa wprowadzanych upgrade'ów nie mam nic do FutureCoina, mam to gdzieś.
95% kryptowalut (niektórzy twierdzą, że 100%) to czysty PONZI.
No przyznać się ilu z Was tutaj z chęcią kupna drożej żeby sprzedać taniej?
...ja na pewno tego coina nie kupię osobiście, ale nie mam problemu z tym żeby się pojawił, z drugiej strony patrząc dziwie się dlaczego nie ma dużo innych ciekawszych altów i w tym kierunku nie idą starania.
Giełda jest moim zdaniem jeszcze do uratowania trzeba teraz podjąć dużo wysiłku i zdecydowane kroki.

@Bit-els, jak zakażą to się otworzy firmę za granicą do handlu krypto, chociaż wtedy dużo zachodu i wszyscy mniejsi z automatu odpadną bo mało komu się będzie chciało.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 13 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: borewik » czwartek, 30 listopada 2017, 16:23

borewik pisze:
prosto988 pisze: No Panowie,wreszcie działa mi historia transakcji.Wiedziałem,że ta korekta będzie miała zbawienny wpływ na kilka spraw;)
To nam historia podziałała... Zapeszyłeś.
Miałem przez około godzinę. Aktualnie raz działa raz nie.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Jezior » czwartek, 30 listopada 2017, 16:31

GrandKW pisze: I to jest dobre pytanie, bo prowizja się nie zmienia automatycznie i zdaje się, że np. ja płacę za dużo
Czekam już osiem dni na sprawdzenie obrotów i ustawienie poprawnej prowizji.

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 24 lipca 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ryan » czwartek, 30 listopada 2017, 17:49

Nie wiem czy śledzicie ich grupę na FB, ale w taki sposób odnieśli się do pytania o FuturoCoin.

Obrazek

Początkujący
Posty: 207
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Dekoin » czwartek, 30 listopada 2017, 19:24

niech robią co chcą, rynek wszystko zweryfikuje czy będzie to kolejny biznes "po polsku", czy stanie się naprawdę no.1 tak żeby Polak nie musiał latać po zagranicznych...

Dyskutant
Posty: 178
Rejestracja: 13 czerwca 2014
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: silv7r » czwartek, 30 listopada 2017, 21:41

Ta giełda to dno dna już co najmniej 3 osoby które się zemną kontaktowały zostały okradzione. Już nie wspominając o innych krzywych akcjach z ich strony o których nie chce mi się nawet pisać.

Ja osobiście zostałem okradziony z kwotę ponad 27 500 zł . Sprawa oczywiście na policji wylądowała i prędzej czy później w sądzie będzie. Nawet jeśli nie wygram to ludzie w tym też ja będą na pewno dobrze promowali tą giełdę.

Strzał w kolano z ich strony robiąc sobie taki pijar... Ciekawe będzie jak smród wyjdzie dalej i w jakiś mas mediach będę opisane przypadki kradzieży, znikających ofert kupna w momencie sprzedaży, nie zaksięgowania wpłaty coinów w tempie rzeczywistym. Może wtedy zmienicie podejście co do klientów byle, nie tak jak Bitcurex czy mtgox bo ta ma krótkie nogi.
Ostatnio zmieniony sobota, 20 stycznia 2018, 21:01 przez silv7r, łącznie zmieniany 1 raz.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 315
Rejestracja: 30 lipca 2017
Reputacja: 358
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: discipuli » czwartek, 30 listopada 2017, 23:47

@silv7r póki nie ma decyzji sądu to takie wpisy są co najmniej nie smaczne. To co opisałeś dzieje się na każdej giełdzie i wybacz za to co napiszę. Jednak przypadki kradzieży z kont giełdy/banków/ bądź swiata realnego są zazwyczaj skutkiem błędów osoby okradzionej. Z drugiej strony warto walczyć o swoje nie powiem, że rozumiem Twoją stratę bo nie wiem jak ja bym się zachowywał. Życzę jednak powodzenia (szczerze) i wiem, że tak "stary" zawodnik jak Ty na tym forum szybko się "odkuje" jeszcze raz powodzenia !
@bitbay w końcu mogę Was pochwalić. Dzięki za te zmiany widać że się staracie jako jedyna giełda w Polsce macie tak świetny support który jest 24/7. I nie musicie robić jak konkurencja czarnego pr :) Jedyne co to proszę wprowadźcie w końcu 1 kanał wiadomości gdzie będą najważniejsze informacje takie jak aktualziacja i co ona przynosi. Zrobiłbym to sam najchętniej, ale nie jestem tak dobrze poinformowany jak Wy.

Do osób innych błędy są na każdej giełdzie w każdym projekcie ważne aby było ich jak najmniej. Wiadomo można giełdzie zarzucić opieszałość. Jednak ja uważam, że lepiej zrobić coś wolno, ale dobrze niż dać na łapu capu.

Mój wpis i osoba są za giełdą z tego powodu, że support zawsze był dla mnie rewelacyjny dlatego proszę mądrzejszych ode mnie jak i innych o traktowanie posta z przymrużeniem oka.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości