Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 17 sierpnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Mnke » sobota, 23 września 2017, 22:19

@dziadeck, W dziale pomocy też nie ma słowa o wpłatach na konto bankowe :o
Czy ktokolwiek ma możliwość u siebie wpłaty na konto bankowe? :)

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: keeper » sobota, 23 września 2017, 22:24

tak, normalnie jest opcja wplaty na konto i pojawiaja sie wszystkie dane

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Krzychu K » sobota, 23 września 2017, 22:24

Mnke pisze:@dziadeck, W dziale pomocy też nie ma słowa o wpłatach na konto bankowe :o
Czy ktokolwiek ma możliwość u siebie wpłaty na konto bankowe? :)
Tak, mogę wpłacać jak i wypłacać via bank.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: grzgrzgrz3 » sobota, 23 września 2017, 22:26

Potwierdzam API nie działa, wcześniej ostro sypało 500-kami, teraz timeout.
"Aby wszystkie Wasze appki działały poprawnie, API wersji 2.0 będzie wspierane do 31 października. W przypadku korzystania z niego, metoda "trades" nie będzie obsługiwała parametru "since", a także w odpowiedzi "tid" nie będzie ono miarodajne (zwracaną wartością będzie zawsze 1). API 2.0 nie będzie również obsługiwało odwrotnego sortowania transakcji."
Gdzie jest dokumentacja do API 3.0? Na stronie jest tylko 2.0.

Początkujący
Posty: 288
Rejestracja: 15 lipca 2017
Reputacja: 208
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: multan » sobota, 23 września 2017, 22:36

nie widzę opcji exportu historii transakcji do excela, a jestem bardzo ciekaw co wypluje platforma 3.0, bo to co się eksportowało w wersji 2.0 było ciężkie do obrobienia na potrzeby rachunkowe i poprawne wyliczenie dochodów z każdej transakcji.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » sobota, 23 września 2017, 22:40

@tygrysek195, cieszymy się, że wszystko wyjaśnione.
@Mnke, @dziadeck, wpłaty przelewem bankowym oraz wpłaty na Poczcie Polskiej nie może dokonać osoba, która ma niezweryfikowane konto. Może skorzystać z opcji wpłaty w Żabce oraz nieograniczonych depozytów kryptowalut.
@keeper, możliwość sprawdzenia obrotu zostanie dodana.
@keeper, @rydek, potwierdzamy, że API działa już poprawnie. W razie problemów prosimy o informację.
@multan, pamiętamy, że potrzebujecie tej funkcji i dodamy opcję eksportu danych do excela.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 64
Rejestracja: 11 sierpnia 2017
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Znaku510 » sobota, 23 września 2017, 22:43

@tygrysek195

15.000 euro to nie limit obrotu a limit wypłat i wpłat rocznie. Oznacza to, że możesz mieć nieograniczony obrót, oraz ilość przelewów kryptowalut. Ograniczeniem jest suma wpłat i wypłat w ciągu roku walut FIAT (eur/dollar/pln). Nie może ona przekraczać 15 tys. euro. dla niezweryfikowanych użytkowników. W lipcu była aktualizacja regulaminu i teraz osoby niezweryfikowane mają możliwość wpłat jedynie przez żabkę, natomiast wypłaty przelewem dalej są, ale limit 15 tys. euro obowiązuje nadal.

@bitbay

Fajnie by było jakby historia wypłat była pod daną walutą jak to było w 2.0, strasznie to pomagało przy sprawdzeniu czy adres jest poprawny, ogólnie czułem się dużo pewniej widząc tą historię podczas wypłat. Dodatkowo w 2.0 można było anulować ofertę, która została zlecona do wysłania, teraz takiej opcji nie widzę. Również by się przydała, chyba że jest a jej nie mogę znaleźć. Też żetony by się przydały przy wypłacie aby można było wysłać wszystko jednym kliknięciem.

Dodatkowo miło by było jakby kurs był wyświetlany w karcie. Teraz widnieje u mnie cały czas "Giełda - BitBay".

Zgłoszę jeszcze, że ustawiłem alert ostrzegania o jakiejś aktywności ale nie działa on, ale z tego co widziałem ktoś już wcześniej o tym wspominał.

Na ogromny plus płynność giełdy, oraz reakcja na działania. Śmiga rewelacyjnie a interfejs przejrzysty.

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: hazi » sobota, 23 września 2017, 23:06

wczytują wam się salda portfeli?chyba coś teraz robią

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: bartek_maj » sobota, 23 września 2017, 23:08

@bartek_maj:

Taka zmiana nie jest możliwa ponieważ nowa platforma zawiera zupełnie inną strukturę danych. Dlatego o tej zmianie informowaliśmy w mailingach przed startem platformy oraz aktualnościach na stronie.

"Aby wszystkie Wasze appki działały poprawnie, API wersji 2.0 będzie wspierane do 31 października. W przypadku korzystania z niego, metoda "trades" nie będzie obsługiwała parametru "since", a także w odpowiedzi "tid" nie będzie ono miarodajne (zwracaną wartością będzie zawsze 1). API 2.0 nie będzie również obsługiwało odwrotnego sortowania transakcji."
@BitBay, @SylwesterSuszek

1) jeśli API w wersji 2.0 ma być wspierane do 31 października to co to za wsparcie, skoro
a) metoda trades nie obsługuje parametru since
b) tid = 1
c) nie jest obsługiwane sortowanie

przepraszam, ale przy dość dużej dozie wyrozumiałości dla Państwa nazywanie tego "wsparciem" jest dużym nadużyciem.

2) w jaki sposób teraz można pobierać dane do aplikacji aby był znany porządek transakcji. oto przykład danych otrzymanych w jednym pobraniu po wprowadzeniu wersji 3.0:

Kod: Zaznacz cały

{"date":1506200292,"price":1034,"type":"sell","amount":0.001,"tid":1}
{"date":1506200292,"price":1029,"type":"sell","amount":2.25541923,"tid":1}
proszę o wskazanie, która z tych transakcji na parze ETH/PLN jest pierwsza a która druga? drugi przykład, ciekawszy:

Kod: Zaznacz cały

{"date":1506177983,"price":1020.1,"type":"sell","amount":0.24370751,"tid":1}
{"date":1506177983,"price":1024,"type":"buy","amount":0.09765625,"tid":1}
proszę o konkretną odpowiedź jak to ustalić z wykorzystaniem udostępnianego przez Państwa API (publicznego, prywatnego), lub innego sposobu, aby programiści mogli odpowiednio zmodyfikować kod aplikacji. jeśli nie jest to możliwe i nie będzie możliwe też proszę o krótką, męską odpowiedź. proszę pamiętać, że "nasze" aplikacje działają na podstawie "waszych" danych i kolejność transakcji na giełdzie oraz ich typ ma dla nich znaczenie. ogólnie proszę o wskazanie w dokumentacji jak teraz należy pobierać dane z bitbay.net do aplikacji aby znany był porządek ticków.
Ostatnio zmieniony niedziela, 24 września 2017, 00:21 przez bartek_maj, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Posty: 274
Rejestracja: 15 maja 2013
Reputacja: 143
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tarpan » sobota, 23 września 2017, 23:19

@BitBay, kiedy będzie widać faktury? Czy będzie można pobierać historię transakcji w pdf? Czy można zobaczyć w historii - posortować tak aby było widać same prowizje?

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 22 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Omerta » sobota, 23 września 2017, 23:26

Ma ktoś może problem na BB z wykresami? Bo u mnie. się nie pojawiają

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » niedziela, 24 września 2017, 00:01

BitBay pisze: @tygrysek195, cieszymy się, że wszystko wyjaśnione.
@Mnke, @dziadeck, wpłaty przelewem bankowym oraz wpłaty na Poczcie Polskiej nie może dokonać osoba, która ma niezweryfikowane konto. Może skorzystać z opcji wpłaty w Żabce oraz nieograniczonych depozytów kryptowalut.
@keeper, możliwość sprawdzenia obrotu zostanie dodana.
@keeper, @rydek, potwierdzamy, że API działa już poprawnie. W razie problemów prosimy o informację.
@multan, pamiętamy, że potrzebujecie tej funkcji i dodamy opcję eksportu danych do excela.
Moim zdaniem prowiza taker/maker zabija delkiatnie handel bo każdy chce skorzystać z niższej prowizji i właśnie jednolita prowizja była dużym atutem tej giełdy a teraz robi się stagnacja i różnice w kursie kilka groszy, nikt nie kupi albo nie sprzeda bo prowizja będzie większa. Może niech reszta forumowiczów się wypowie. Dlatego wołam wszystkich zainteresowanych

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Gregj » niedziela, 24 września 2017, 02:46

@BitBay. Macie problem z logowaniem którego doświadczyłem dziś już kilkukrotnie. Mam włączony kod autoryzacji przy logowaniu, więc za każdym razem muszę przepisać go z maila. Nie wiem o co chodzi ale każdorazowo muszę zrobić to kilkukrotnie zanim kod zostanie przyjęty (serwer szybciej wysyła kod mailem niż ustawia go jako valid?). Za ostatnim razem już w ogóle nie chciał zaskoczyć i zablokowałem sobie konto... - musiałem je odblokować i czekać znowu na nowy kod mailem (tym razem poszło).
Ostatnio zmieniony niedziela, 24 września 2017, 11:07 przez Gregj, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 10 maja 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: pepperoniss » niedziela, 24 września 2017, 07:51

Czy ten nowy adres do wpłat to adres segwitowy?

Dyskutant
Posty: 178
Rejestracja: 13 czerwca 2014
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: silv7r » niedziela, 24 września 2017, 08:28

Czemu nie mogę się dodzwonić na tą infolinie dzwonie od wczoraj i w kółko słyszę ,że jestem pierwszy w kolejce ! Po co piszecie , że infolinia czynna w tych godzinach jak nie jest !!
Sprawa jest bardzo poważna, bo chodzi prawie na pewno o dużą KRADZIEŻ PIENIĘDZY ,a nawet dodzwonić się nie można!!!

Dodano po 12 minutach 16 sekundach:
SylwesterSuszek pisze:
yogers pisze: @SylwesterSuszek, szanowny Pan przemilczał sprawę niepoprawnych sald.

Witam sporo jest tu informacji nie przemilczałem proszę napisać na support nie mamy zgłoszeń, że komuś srodki sie nie zgadzają proszę opisać sytuację sprawdzimy to
Widzę że nie jestem pierwszy co się nie zgadzają pieniądze na koncie

Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Sliwa07 » niedziela, 24 września 2017, 08:49

BitBay dzieki za to ze nie nie trzeba sie logowac aby sprawdzic kurs wczoraj obiecane dzis wykonane dla mnie super

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 25 sierpnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: caffe23 » niedziela, 24 września 2017, 08:56

Bardzo prosimy jeszcze o kurs widoczny na karcie.

Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 12 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: coincircut » niedziela, 24 września 2017, 08:56

Panowie, ile czasu były księgowane wpłaty w BTC na stare adresy?

@BitBay kiedy wróci historia transakcji ze starej wersji giełdy?

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 13 czerwca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: rulff » niedziela, 24 września 2017, 10:09

@BitBay

Czy po kliknięciu zakładki kursy walut w tym granatowym polu zajmującym 1/2 okna przeglądarki coś będzie? Jakiś wykres czy coś czy to tak ma być? :)
Pozdrawiam.

Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 8 września 2017
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Arhio » niedziela, 24 września 2017, 10:57

Nowa platforma wymaga drobnej modernizacji, w starej fajne bylo to, ze otwieralem zakladki wszystkich walut i mial widoczne kursy w karcie (moglem swobodnie robic co innego) widoczna byla suma po odcietej prowizji.
Zauwazylem, ze odkad uzywam nowej platformy moje chrome sie czasami zwiesza, wczesniej nie mialem takich problemow. Czy ktos ma podobne zastrzezenia?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości