profittrailer

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 14 czerwca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

profittrailer

Postautor: ponuryrolnik » niedziela, 14 czerwca 2020, 22:06

cześć. jestem tu nowy. będę aktualizował moje zmagania z tym botem. obsługuje większość giełdowych wskaźników - rsi, macd, ma, obv...
wymagania - podstawy programowania.



chętnie odpowiem na pytania.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 14 czerwca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

profittrailer

Postautor: ponuryrolnik » poniedziałek, 15 czerwca 2020, 07:52

post został zaakceptowany, więc zaczynam.

jeśli nie mamy konta na binance, albo bardzo świeże konto - licencja jest DARMOWA. - % z fee dostają twórcy bota. podstawowa licencja też nie jest droga ok 40 $.

czemu w ogóle tu piszę? czy tylko ja z niego korzystam? na discordzie jest obecnie JEDEN użytkownik z Polski xD no i generalnie ma w dupie - korzysta z sygnałów - można używać sygnałów od różnych dostawców.

jeśli ktoś jest zainteresowany mam jeden warunek - rejestracja z mojego refa na pt i binance. jeśli ktoś już ma konto na binance - nie ma problemu.

Dodano po 24 minutach 30 sekundach:
jeszcze ostatnia informacja - jak chcemy się tylko pobawić - PAPER LICENCE - możemy się bawić do woli. bot obsługuje największe giełdy, dodajemy API, DOWOLNY startowy balance... i tworzymy strategię i powiem, że może to potrwać, ale jak nasza strategia zaczyna działać - uruchamiamy LIVE i bot 24/7 będzie sobie tradował xD

i żebym nie został posądzony o SCAM - nikogo nie zmuszam, ale jak ktoś już się zainteresuje tematem to:
https://profittrailer.com/pt/ykcf/
https://accounts.binance.com/en/register?ref=AW7K0UNE

Dodano po 11 minutach 46 sekundach:
tak wygląda LIVE. obecnie jak wiemy BTC stał się stablecoinem, ale już za chwilę coś się zdarzy. ODRADZAM na początku korzystać zz wysokich dźwigni. ja korzystam z MAKSYMALNYCH, ale dopiero po paru miesiącach testowania... nie ma letko :)



wycinam informacje, bo każdy MUSI SAM stworzyć sobie CONFIG i nie będę podawał informacji, które zdobyłem godzinami analiz.

Dodano po 8 godzinach 55 minutach 14 sekundach:
SHORTY wchodzą jak złe podczas dego dumpingu xD


Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 14 czerwca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

profittrailer

Postautor: ponuryrolnik » środa, 17 czerwca 2020, 17:16



wreszcie coś się zaczęło dziać...

Dodano po 1 godzinie 52 minutach 7 sekundach:
dobra widzę, że nikt nie jest zainteresowany. cześć.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 199
Rejestracja: 26 stycznia 2020
Reputacja: 143
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

profittrailer

Postautor: Samotny Czarodziej » poniedziałek, 13 lipca 2020, 12:42

Jesli możesz pokaż w jakich momentach wchodzi bot, ciekawa sprawa :)

Wróć do „Boty i strategie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości