Price Action + RSI w praktyce na Bitcoinie

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 marca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Price Action + RSI w praktyce na Bitcoinie

Postautor: choojowytrader » sobota, 28 marca 2020, 17:31

Witam,

Postanowiłem z nudy i dużego luzu obecnie na uczelni założyć swego rodzaju racji dziennik moich poczynań (skoro i tak większość czasu siedzę przy wykresach całymi dniami) i podjąć się run'a na Bitmexie. Tradingiem zajmuje się od przeszło 3 lat - w tym czasie udało mi się sporo zarobić na shitcoinach listowanych na Binance ale strat też było pełno i dopiero po 2 latach zacząłem zarabiać spore dla mnie pieniądze (głównym problemem było money managment)

Jako, że chce się ciągle rozwijać i mam sporo wolnego czasu aktualnie to będę w najbliższych tygodniach walczyć z rynkiem 8-)

Depozyt startowy to raptem 0.0013BTC

Nie nastawiam się na longterm tylko na szybkie swingi dlatego strategii nie ustalam żadnej, będę grał to co rynek da. Interwały głównie M1, M3, M5 i M15. Jedynie co to zgodnie z Price action i RSI będę dosłownie łapał górki i dołki.


Co do stop lossów - z racji, że gram symboliczna dla mnie kwotą i mogę w 100% ją stracić stop lossów nie będę używał.

Dźwignia od 25 do 100x

No to jedziem! :)

PS. Proszę o nie naśladowanie moich ruchów, w każdej chwili mogę dostać margin call'a i być poza rynkiem bo tak jak pisałem, NIE STOSUJĘ STOP LOSSÓW!

Stan na dzień 27.03.2020:
depozyt 0.0013BTC

otworzony short 6850 dźwignia cross, przetrzymany co prawda bo zamknąłem go rano przy ROE 1000%


a dlaczego po 6850?
RSI powyżej 70, świeczka korpusem przykryła knot


Stan na dzień 28.03.2020:
balance 0.013BTC


PS2.

Wie ktoś jak włączyć BBCode dla obrazków? Nie mogę dodać bezpośrednio jpg do tematu tylko w postaci linków a chcąc dodać [jpg... dostaję komunikat Nie można używać następujących kodów: [img...
 ! Wiadomość z: maxi82
gdy obrazek duży, używamy -

Kod: Zaznacz cały

[bigimg][/bigimg] 

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Price Action + RSI w praktyce na Bitcoinie

Postautor: hassejo » środa, 1 kwietnia 2020, 23:27

choojowytrader pisze: sobota, 28 marca 2020, 17:31Wie ktoś jak włączyć BBCode dla obrazków? Nie mogę dodać bezpośrednio jpg do tematu tylko w postaci linków a chcąc dodać [jpg... dostaję komunikat Nie można używać następujących kodów: [img...
Chyba musisz przestać być żółtkiem.
Albo napisać co najmniej 15 postów.
@Bit-els @maxi82 pewnie wy ogarniacie.

temat dziennik jak dla mnie może być ciekawy ;)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 375
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 246
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Waszawa

Price Action + RSI w praktyce na Bitcoinie

Postautor: Antrepair » środa, 1 kwietnia 2020, 23:31

ale taka cisza, jakby się już wyzerował 8-)

Wróć do „Boty i strategie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości