Strona 1 z 1

CryptoPVP - Automated Trading Platform

: czwartek, 3 października 2019, 12:44
autor: YoSoyPablo
Cześć wszystkim! Nazywam się Paweł i jestem jednym z współzałożycieli nowej platformy do tradingu opartej na kryptowalutach i obsłudze giełd.
Obecnie chcemy pozyskać ludzi którzy skorzystają z naszych usług i dostarczą nam feedback, w zamian otrzymają darmowy dostęp przez 3 miesiące.
Jeżeli użytkownik będzie z nami w stałym kontakcie, podzieli się z nami swoją opinią i będzie ona przydatna, to jesteśmy skłonni przedłużyć darmowy dostęp.
Mamy duże plany rozwojowe, lecz jak to bywa w biznesie, bez feedbacku użytkowników nie będziemy pewni czy zmierzamy w dobrą stronę.
Stworzyliśmy platformę która obsługuje obecnie Binance, pracujemy już nad wdrożeniem kolejnych giełd takich jak Bitmex czy Coinbase.
Naszym zadaniem jest zautomatyzować wszystkie zaufane i popularne giełdy kryptowalut, dzięki naszemu systemowi jesteśmy w stanie:
- Wystawić oferty buy, stop loss, sell w jednym czasie i pozostawić resztę do realizacji
- Nie jest to "bot", nie mamy zamiaru niszczyć rynku kryptowalut
- Wszystkie oferty wystawiamy manualnie i pozostawiamy je do realizacji
Pracujemy również nad:
Tracked Trading - pozwala nam to na śledzenie sygnałów od wiarygodnych traderów i podążanie za nimi
Selling Signals - obecnie w modzie jest "sprzedawanie sygnałów", chcielibyśmy aby traderzy pokazywali prawdziwe statystyki swojej pracy, a przy tym otrzymywali profit
Graphical Trading - wszystkie ordery będziemy w stanie wystawić na wykresie, aby zwiększyć przejrzystość naszej pracy, czy "wytycznych" do osiągnięcia
Loop Orders - pozwala nam to na "zapętlanie orderów", świetna opcja przy wyjeździe na wakacje, ustawiamy plan na cały miesiąc który sam się realizuje krok po kroku
Revenue Share - oczywiście marketing jest bardzo ważny, a wiemy jak dobra jest "poczta pantoflowa"; chcemy aby ludzie w łatwy sposób zarabiali na swój abonament
Lub przeszli z tych wszystkich "scamerskich mlm" gdzie nie oferują nic oprócz ponzi, aby dołączyli do nas i zarabiali w legalny sposób na prawdziwym produkcie.
W przyszłości planujemy stworzyć platformę do nauki tradingu, zatrudnić profesjonalistów którzy będą robili lekcje live i uświadamiali przyszłych graczy o ryzyku i profitach.
:arrow: Nasza platforma to CryptoPVP dostępna pod adresem https://cryptopvp.com
Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia naszej wiarygodności, nie jesteśmy kolejnym "scamem" a prawdziwymi ludźmi którzy chcą się przyczynić w rozwoju krypto-świata.
Pozdrawiam, Paweł.

CryptoPVP - Automated Trading Platform

: wtorek, 15 października 2019, 16:27
autor: rav3n_pl
Po rozmowie z założycielami oraz jednym z inwestorów wygląda to tak:
- platforma ma w materiałach (landing page, bo nic innego nie widać) bardzo słabo sprecyzowane czym się zajmuje, co faktycznie realizuje i na czym zarabia
- faktycznie ma to być platforma za pomocą API giełdy realizująca strategię gracza (np. wystawienie oferty w momencie przekroczenia kursu)
- platforma nie ma przyjmować wpłat ani wypłat - to jest po stronie konta usera na giełdzie
- używanie platformy ma być w formie abonamentu, i to część tego abonamentu wpłacanego przez poleconych ma być naliczana dla polecającego (chyba tylko na poczet kolejnych abonamentów? brak informacji)

Ukryłem wcześniejsze posty żeby wyszukiwarki nie łączyły haseł i przeniosłem do odpowiedniego działu.

CryptoPVP - Automated Trading Platform

: wtorek, 15 października 2019, 17:12
autor: emceef
Czyli chcą zastąpić dość proste czynności bezemocjonalnego bota na emocjonalnego człowieka

Nie rozumiem sensu tego