Real Time mecenas-trading IOTA/BTC 1D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4618
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2683
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Real Time mecenas-trading IOTA/BTC 1D

Postautor: mecenas » piątek, 20 grudnia 2019, 09:28

@fusywszklanejkuli
Napisałeś soląc mi jednocześnie -15:
"Przyczyna zamknięcia wątku jest wymówką, bo miało chodzić o sprawdzenie, czy zyskowny krypto-trading jest możliwy, a nie o ocenę szeroko pojmowanej otoczki krypto-tradingu. My, wierni kibice wątku, czujemy się zdradzeni przez Blockstream, DCG, AXA, Bitmain, Bitcoin.com oraz mecenasa pociągającego za wszystkie sznurki i domagamy się lepszego pożegnania."

Dziękuję za wyrażenie opinii i pkt. karne. Rozumiem, masz prawo. ;)

Zauważ jednak, że ja się wcale nie żegnam, nie zamykam wątku i nie szukam wymówki.
To co zrobiłem, to zwyczajnie zawiesiłem kontynuowanie strategii w praktyce na czas nieokreślony do momentu nastania możliwości technicznych swobodnego i nieskrępowanego handlu bez "opiekunów z urzędu". To są zwykłe i naturalne konsekwencje postępujących komunizmów - którym nie zostawię nic, prócz spalonej ziemi...

Inwestycje z natury postrzegam jako prowadzące do wolności a nie do niewoli.
Doceń proszę moją decyzję od strony odpowiedzialności inwestycyjnej i moralnej, a nie tylko od strony zawiedzionego kibica. Dziękuję.

Dodano po 1 godzinie 54 minutach 22 sekundach:
@@fusywszklanejkuli
Napisałeś:
"My, kibice wątku, nie jesteśmy w żadnej mierze ukontentowani tym okrągłym prawniczym pierdoleniem, lecz jako zwolennicy komunizmu okazujemy wyrozumiałość ze względu na to, że Twe oświadczenie obfituje w dowody pokory, uległości i bezsilności wobec potęgi Rewolucji, drogi Towarzyszu."

Gratuluję poczucia humoru i zachowania stosownego dystansu! :D
Niech Twoja szlachetna postawa wniesie pozytywny wkład w szeroko pojętą krypto_edukację...

Ogłaszam zatem wszem i wobec:
Właśnie zdobyłeś sprawność zuchową: AMBASADOR PRZYJAŹNI.
► Pokaż Spoiler
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Wróć do „Boty i strategie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości