Bot na Bitmexie

Początkujący
Posty: 96
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bot na Bitmexie

Postautor: LeoPoland » piątek, 4 maja 2018, 12:14

Kończę prace nad własnym robotem giełdowym, który na dzień dzisiejszy jest podłączony do giełdy Bitmex.
Mam pytanie do osób z doświadczeniem u tego brokera. Czy tam są jakieś ukryte koszty poza taker fee i ewentualnie Fundng Rate??
System robi dość dużo transakcji - ponad 100 na dobę i z braku szczegółowej i czytelnej specyfikacji historii, mam problem z analizą kosztów i zysków.

Moje wątpliwości wynikają z faktu, że dokładnie ten sam program gra na rachunku demo i rzeczywistym ( różni się jedynie adresami serwera), a wyniki są zupełnie inne tzn. na Demo generuje bardzo duże zyski, a w Realu wynik jest nieporównywalnie gorszy. Oczywistym jest, że z powodu permanentnych przeciążeń ( OverLoad) wynik nie będzie podobny, lecz różnica jest dla mnie zbyt kolosalna.

I jeszcze pytanie o Settlement Fee ? Gdzieś przeczytałem , że dla bezterminowego instrumentu XBTUSD (perpetual) ta prowizja nie występuje. A jeśli jest naliczana to w którym momencie rozliczenia, gdyż tego nie ogarniam ?


P.S. Na DEMO wygląda to tak : https://www.dropbox.com/s/yme68ctwarqhn ... O.png?dl=0

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 19
Rejestracja: 16 grudnia 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bot na Bitmexie

Postautor: obcio » sobota, 5 maja 2018, 10:09

LeoPoland pisze: Czy tam są jakieś ukryte koszty poza taker fee i ewentualnie Fundng Rate??
System robi dość dużo transakcji - ponad 100 na dobę i z braku szczegółowej i czytelnej specyfikacji historii, mam problem z analizą kosztów i zysków.
Nie wiem, ale zrobiłbym jedną taką samą transakcję na live oraz demo i wtedy może udałoby się porównać.

Wróć do „Boty i strategie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości