Kanały na Telegramie

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kanały na Telegramie

Postautor: bitcoinrocker » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 14:14

Witam,

Chciałbym zapytać, czy ktoś korzysta z kanałów na Telegramie i z jakimi efektami. Ja na razie obserwuję kilkanaście bezpłatnych kanałów i z tego co widziałem, to na niektórych sygnałach można było nieźle zarobić. Oczywiście może być tak, że inicjatorzy ruchów wycofują się wcześniej niż w celach, które podają i zmniejszają tym samym swoje ryzyko, więc logicznie byłoby postępować tak samo. Niestety problemem bezpłatnych grup jest mnóstwo bezwartościowych informacji. W związku z tym mogło by być zasadne, żeby dołączyć do którejś z płatnych grup. Pojawił się też ostatnio kanał Crypto hijackers, który za cenę 0,0075ETH (co jest wyjątkowo korzystną ceną) oferuje dostęp do informacji z innych płatnych kanałów. Cena kusząca, ale mam obawy, bo brzmi to zbyt pięknie. Czy ktoś korzystał z tego, albo innych płatnych kanałów?

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kanały na Telegramie

Postautor: bitcoinrocker » środa, 17 stycznia 2018, 06:28

Witam ponownie,

Nie chodzi mi o przerabianie tego, co było już wcześniej napisane na tym forum oraz innych, gdzie ostrzegają przed grupami pump&dump. Na bezpłatnych kanałach oczywiście większość sygnałów jest po to, by zapewnić grupie płatnej bezpieczne wyjście z pompy (bo jej inicjator oczywiście wychodzi przed wyjściem grupy) i zwiększyć zarobek (a w zasadzie go umożliwić grupie płatnej, bo to na spóźnialskich się zarabia).

Chodzi mi bardziej o konkretne grupy płatne, które dają zarobić. A na pewno takie są, bo inicjatorowi pompy zależy, żeby grupa była jak najbardziej bezpieczna (oczywiście nie na takim poziomie jak on sam), bo to gwarantuje mu kolejne zakończone sukcesem akcje. Ale może się też zdarzyć, że na telegramie będą kanały, które mają za zadanie wyciągnąć kasę za subskrypcję i nie organizują żadnych pomp (ewentualnie przekazują z opóźnieniem informacje z grup płatnych). Takich grup chciałbym uniknąć.

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kanały na Telegramie

Postautor: krystian » środa, 17 stycznia 2018, 09:08

@bitcoinrocker

krótko mówiąc, szukasz grupy uczciwych oszustów?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kanały na Telegramie

Postautor: hassejo » środa, 17 stycznia 2018, 10:24

mam wrażenie, że jednak nie prześledziłeś dokładnie wszystkich wątkach o tego typu usługach, które były już poruszane na forum.

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kanały na Telegramie

Postautor: bitcoinrocker » środa, 17 stycznia 2018, 12:47

krótko mówiąc, szukasz grupy uczciwych oszustów?
Można to i tak nazwać, ale póki co jest to dozwolona forma zarobku. Może nieetyczna, ale cały trading to spekulacja, na której jeden zarabia, a inny traci. W którymś momencie pewnie zostaną wprowadzone odpowiednie regulacje, które będą przeciwdziałały pompowaniu, ale póki ich nie ma, to można choć trochę wyciągnąć dla siebie.
mam wrażenie, że jednak nie prześledziłeś dokładnie wszystkich wątkach o tego typu usługach, które były już poruszane na forum.
Poszukam jeszcze dokładniej.

Wróć do „Boty i strategie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości