Bot co wybrać

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 22 grudnia 2013
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bot co wybrać

Postautor: Kartus » niedziela, 9 lipca 2017, 20:59

Mam dylemat.
Będzie to mój pierwszy bot.

Używałbym qtbbitcoin trader no ale niestety nie ma giełdy której się bawię bittrex.
Myślałem nad CAT, GUNBOT, Haasbot czy Cryptotrader.

Co lepiej kupić ?
Bot arbitrażowy w hass działa ?
Ktoś używa tych botów i jak się sprawują ?

W jakie giełdy można pakować btc czy poliniex czy jakiś yobit to bezpieczne giełdy wypłacają ?

Naciąłem się kiedyś na cryptysy i bitcurex tracąc wszystko (tak trzymałem w portfelu papierowy ale akurat wymieniałem btc...) jestem przewrażliwiony.

Wygadany
Posty: 532
Rejestracja: 13 marca 2016
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bot co wybrać

Postautor: jupp82 » poniedziałek, 11 września 2017, 08:35

I co wybrałeś? I dlaczego?

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 22 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bot co wybrać

Postautor: Waldek83 » czwartek, 22 lutego 2018, 16:04

Podbijam temat

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 6 marca 2018
Reputacja: -8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bot co wybrać

Postautor: Xa0s » piątek, 9 marca 2018, 04:29

Ja mam Gunbot.

Mogę polecić

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 6 marca 2018
Reputacja: -8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bot co wybrać

Postautor: Xa0s » niedziela, 18 marca 2018, 09:10

Tak wyglada gunbot + Zeno gui

https://i.imgur.com/2u662uV.png

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 22 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bot co wybrać

Postautor: jwawrzyn81 » środa, 21 marca 2018, 00:33

ja mysle o napisaniu wlasnego bota. gielda hitbtc ma bot-friendly api i tam chcialbym testowac. co prawda hitbtc troche mnie rozczarowalo ale mniejsza.

Początkujący
Posty: 96
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bot co wybrać

Postautor: LeoPoland » niedziela, 6 maja 2018, 13:07

Moim skromnym zdaniem NIE ISTNIEJE dobry bot, który znajduje się w sprzedaży. Wszystkie dobre boty pracują dla ich twórców lub jedynych właścicieli. Pracuję nad własnym botem i nigdy do głowy mi nie przyszło, by go kiedykolwiek sprzedawać, a nawet komukolwiek pokazywać. Pokazać mogę wyniki u brokera. ;)

Każdy sam sobie może odpowiedzieć na pytanie dlaczego tak jest? Czy mając kurę, która codziennie znosi "złote jajka", sprzedalibyście taką kurę, czy raczej tylko jajka??? Kupowanie botów, które rzekomo zawsze zarabiają, graniczy według mnie z naiwnością.

I jeszcze kwestia techniczna. Boty pracujące według tych samych algorytmów będą robić "sztuczny tłok" na giełdzie. Wyobraźcie sobie, że kilka tysięcy botów w tym samym czasie chce coś kupić lub sprzedać i jest to identyczna pozycja.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bot co wybrać

Postautor: prap0n » niedziela, 6 maja 2018, 13:16

@LeoPoland,

W botach typu gunbot jest mnostwo strategii i wszystko mozna dostosowac - wiec nikt nie sprzedaje gotowca.

Początkujący
Posty: 96
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bot co wybrać

Postautor: LeoPoland » niedziela, 6 maja 2018, 13:28

prap0n pisze: @LeoPoland,

W botach typu gunbot jest mnostwo strategii i wszystko mozna dostosowac - wiec nikt nie sprzedaje gotowca.

Czyli nie jest to żaden robot, a narzędzie techniczne łączące z określoną giełdą. Skoro sam wybierasz strategie to i sam odpowiadasz za wyniki. W przypadku strat nie będzie winny bot , a Ty wraz ze swoimi złymi decyzjami i strategiami. Dla mnie to tak jak by Metatrader nazwać robotem forexowym, z czym się kompletnie nie zgadzam

Sorry, no ja miałem na myśli innego robota, tzn. program, który samodzielnie dobiera strategie i zadaniem człowieka jest jedynie go włączyć oraz ewentualnie zmienić podstawowe parametry dotyczące agresji, wielkości lotów itp.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bot co wybrać

Postautor: prap0n » niedziela, 6 maja 2018, 13:32

@LeoPoland,
Sorry, no ja miałem na myśli innego robota, tzn. program, który samodzielnie dobiera strategie i zadaniem człowieka jest jedynie go włączyć oraz ewentualnie zmienić podstawowe parametry dotyczące agresji, wielkości lotów itp.
Dziala to podobnie, wybierasz strategie - wpisujesz parametry, wlaczasz bota i zapominasz.
Mozesz ewentualnie przetestowac strategie na danych historycznych.

Początkujący
Posty: 96
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bot co wybrać

Postautor: LeoPoland » niedziela, 6 maja 2018, 13:50

No to życzę powodzenia i sukcesów. Widocznie mój tok myślenia odbiega od standardowych i inni strategię biznesową opierają na sprzedaży aplikacji (bez ryzyka giełdowego).
Jedno pytanko - jakie maksymalne obsunięcie kapitału wygenerował grunbot w % ?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 czerwca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bot co wybrać

Postautor: fitchball » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 14:30

Cześć, widzę że szukacie Bota. Mam dla Was idealne rozwiązanie.

Czym jest nasze oprogramowanie? http://www.crypterbot.com To platforma ułatwiająca życie traderom. Z naszego panelu można sterować każdą giełdą identycznie, a nie uczyć się każdej od nowa. Posiada wszystkie niezbędne funkcje dla tradera, których niektóre giełdy nie mają same w sobie, a dodatkowo potrafi analizować rynek i pracować 24h/7. Niedługo wprowadzimy opcję stałego dochodu dla użytkowników, opcję rysowania wykresów i ustawiania bota tak, aby czytał wykres i tradował według niego, jak również arbitraż tak dokładny, jakiego nie ma na rynku. Ma również tysiące innych zastosowań.
Jeżeli jesteście zainteresowani to prosiłbym o użycie referral link https://crypterbot.com/app/register?ref ... e=6Rx00o9c lub podanie referral kodu podczas rejestracji 6Rx00o9c.
Jak macie pytanie to śmiało piszcie na a.mikolajczyk@crypterbot.com
Pozdrawiam :)

Dodano po 2 godzinach 12 minutach :
[youtube][/youtube]

Wróć do „Boty i strategie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości