BitMarket SwapBot by rav3n_pl

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14327
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2636
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0002 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

BitMarket SwapBot by rav3n_pl

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 27 czerwca 2016, 23:29

Swapy na bitmarket takie popularne, to napisałem po swojemu bota w c#
Jacyś chętni?
Wrzucę na githuba razem ze źródłami.
Obrazek
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Posty: 2719
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 157
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: rav3n_pl

Postautor: afrus » poniedziałek, 27 czerwca 2016, 23:31

Bardzo chętnie ale kuźwa ja nie ufam nikomu bez urazy ;>
https://www.bitmarket.pl/charity/
http://ethpool.pl
http://etcpool.pl
----------------------------------
Pomogłem?
ETC/ETH: 0xa2eff2cb7cdf1d98b922cffeb35ae88a691da5ef
BTC: 1Hn1wob4uDoFQSiVaUfDZiKkt29xct7YRS

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14327
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2636
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0002 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: rav3n_pl

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 27 czerwca 2016, 23:54

Swapbot (jak widać na obrazku) ustawia Twoją pozycję tuż poniżej aktualnego cutoff.
Jezeli masz większą kwotę (% od całości) to zapewne trzeba ustawić znacznie większy % poniżej cutoff, bo będziemy mieli wpływ na kurs i nam "ucieknie".
Ręcznie ustawisz swapa i są dwie opcje:
- rate spadnie poniżej Twojego progu i przestajesz zarabiać
- rate znacznie rośnie (sa piki i do 200% rocznie na kilka/naście godzin) a Ty nadal zarabiasz tyle, ile ustawiłeś.
Wadą mojego bota jest konieczność trzymania kompa 24/7. Znaczy dla niektórych to będzie wada :)

Poczyszczę trochę kod i wrzucę jutro na githuba rzem z binarkami.
Jak ktoś bardzo chętny to prosze PW, puszczę binarki na emila (jeszcze chwilę przy kompie będę).
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: rav3n_pl

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 28 czerwca 2016, 14:06

Brawo za pomysł. :)
Ale czy to nie będzie zbijało swapów do kilku % na stałe jak się kilku grubszych rzuci z tym swapbotem... :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3966
Rejestracja: 15 lutego 2014
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: rav3n_pl

Postautor: Chancellor » wtorek, 28 czerwca 2016, 15:34

Wymazywanie pisze:Ale czy to nie będzie zbijało swapów do kilku % na stałe jak się kilku grubszych rzuci z tym swapbotem... :)
On już od jakiegoś czasu jest w użyciu, widać to na wykresie swapów.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14327
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2636
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0011 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: rav3n_pl

Postautor: rav3n_pl » środa, 29 czerwca 2016, 00:41

Ok, apka na gitgubie:
https://github.com/Rav3nPL/swapbot
Można ściągnąć całość kod+binarka: https://github.com/Rav3nPL/swapbot/archive/master.zip
Binarka w katalogu bin/release
.dll ułatwia mi wyciąganie danych z json :P Można inaczej, ale wyłazi ze mnie zwierzę (leniwiec ofc).

@ExcaliburPLL
Jeżeli ta maszynka jest w stanie działać niemal 24/7 i jest możliwość otwarcia kilku portów to chętnie ją zdalnie zaadoptuję.

edit: źle działa, poprawiłem coś przed wysłaniem i nie sprawdziłem, że popsułem :P
zaraz będzie ok.

edit2: już jest ok :) Popsułem logikę - ustawiał się idealnie na odcięciu i nie zarabiał.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: rav3n_pl

Postautor: keeper » środa, 29 czerwca 2016, 09:03

hej

jak już zabijasz rynek zarabiania na SWAPach upubliczniając takie coś,
to chociaż zmień parametr z 0.5% na 0.0001% aby obniżał pod pracujący próg,
bo dzięki temu nie będziecie zabijać zysku kilkaset razy szybciej....

eh, beznadzieja

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: rav3n_pl

Postautor: prezes » środa, 29 czerwca 2016, 09:44

@keeper
Taka jest kolej rzeczy że co można zautomatyzować to się to automatyzuje, są ludzie co ręcznie grają na giełdzie, są tacy co mają boty. Są tacy co ręcznie ustawiają Swapy i tacy co robią to automatycznie. Może Ci się to nie podobać ale tak to wygląda w życiu, że komputery powoli wypierają ludzi z niektórych czynności.

@rav3n_pl
good job
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: rav3n_pl

Postautor: keeper » środa, 29 czerwca 2016, 09:59

nie chodzi o sam fakt automatyzacji bo sam sobie napisałem bota do tego wieku temu, tylko o:
1) upublicznienie automatu dla wszystkich = w praktyce o zarobkach dwócyfrowych na SWAPIE będzie można zapomnieć
2) ustawień programu, gdzie każdy bot każdembu będzie automatycznie zbijał kurs aż o 0,5% i tak boty się będą na wzajem zbijać szybko uwalając kurs,
a wystarczy zmienić nastawienie na 0,0001% i ciute dłużej można się cieszyć większym zarobkiem

Weteran
Posty: 2719
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 157
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: rav3n_pl

Postautor: afrus » środa, 29 czerwca 2016, 10:09

keeper pisze:nie chodzi o sam fakt automatyzacji bo sam sobie napisałem bota do tego wieku temu, tylko o:
1) upublicznienie automatu dla wszystkich = w praktyce o zarobkach dwócyfrowych na SWAPIE będzie można zapomnieć
2) ustawień programu, gdzie każdy bot każdembu będzie automatycznie zbijał kurs aż o 0,5% i tak boty się będą na wzajem zbijać szybko uwalając kurs,
a wystarczy zmienić nastawienie na 0,0001% i ciute dłużej można się cieszyć większym zarobkiem
E bez przesady, myślisz że 100% użytkowników BM śledzi to forum na bieżąco? Wątpię :) Poza tym jak widać powyżej nie wszyscy wiedzą co to swap :D
https://www.bitmarket.pl/charity/
http://ethpool.pl
http://etcpool.pl
----------------------------------
Pomogłem?
ETC/ETH: 0xa2eff2cb7cdf1d98b922cffeb35ae88a691da5ef
BTC: 1Hn1wob4uDoFQSiVaUfDZiKkt29xct7YRS

Wygadany
Posty: 649
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: rav3n_pl

Postautor: bartek6949 » środa, 29 czerwca 2016, 10:41

Z jednej strony ustawiajac duzo ponizej masz szanse zarobic, ale szybciej zwalasz kurs i mniej zarobisz. Ale ustawiajac tylko troche ponizej mozesz sie nie zlapac lub wystapic sytuacja ze przez caly dzien nic nie zarobisz, bo naliczanie na swapach jest co jakis czas w pelnych minutach chyba wiec jezeli w boty beda sie nawzajem wyrzucac to zaden przez caly dzien nic nie zarobi. Teraz juz tak jest i jak sobie popatrzalem to majac ustawione 200% zarobil bym wiecej niz ustawione 300% i zbijanie bo podczas zbijana bylo duzo cykli w ktorych nic nie zarobilem bo jakis inny bot obnizyl i przestalem zarabiac, ja obnizylem on przestal zarabiac i wtedy po kilku sekundach on obnizyl i tak w kolko czasem palzowalo jak na chwile jak poprostu kogos recznego przestalo zarabiac. Ale ogolem reczne ustawianie czesto jest lepsze, niz walka botow. Trzeba by sie dogadac ze raz w tygodniu wszyscy przerzucamy swapy na 300% ^^ lepiej zarabiac polowa srodkow 300% niz calymi w okolicach 4% ^^

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: rav3n_pl

Postautor: prezes » środa, 29 czerwca 2016, 10:54

keeper pisze: 1) upublicznienie automatu dla wszystkich = w praktyce o zarobkach dwócyfrowych na SWAPIE będzie można zapomnieć
To tak jak byś napisał że szkoda że każdy może się nauczyć czytać a nie tak jak kiedyś kapłani tylko potrafili bo teraz nie będzie można tak łatwo manipulowac ludźmi i wciskac im kit i zarabiac na nich bo każdy będzie mógł sobie książke poczytać. Tak właśnie blokowany jest rozwój przez wielkie korpo, poprzez patenty i inne bajery że tylko oni mogą to robić a inni już nie i tylko oni mogą zarabiac na tym. Twój sposób myślenia preferuje silniejszych, a i tak silniejszy ma przewagę bo jest powszechne prawo silniejszego .

To samo robią rządy wciskając jeszcze ludziom kit że wyrównują szansę, wprowadzajac np. podatek porgresywny albo wszlekiego rodzaju akcycy, a niczego nie wyrównują tylko powodują że bogatszy jest jeszcze bogatszy i biedniejszy jeszcze biedniejszy.

To znowu powoduje coraz większa polaryzację i jak jestes bogaty i masz wiedze to chronis ztego jak tylko mozesz a jak jestes biedny i nie masz wiedzy to zeby stac sie bogatym to musisz wykonac niewspolmiernie wieksza prace niz bogaty zeby zarobic tyle co on.

Uważam że polarycja jest niestety bardzo złym zjawiskiem i przez to tez poaprcie mojej tezy moge uzyskac u max 10 % społeczenstwa bo reszta spolaryzowane czy to z jednej czy z drugiej strony bedzie przeciwko moim teoriom bo ani jednym ani drugim nie beda one na reke.

Przykład:
Osoba która chodzi do kościoła a nie wierzy w Boga będzie potępiane przez wierzących i przez ateistów, czyli przez dwie skrajności które z założenia mają minimalny procent szans, żeby nie powiedzieć, że nie mają żadnej szansy, na to żeby mieli rację ale paradoksalnie Ci co wierzą uważają że oni mają racje i Ci co nie wierzą też tak samo uważają, a statystycznie rzecz biorąc Ci co są po środku, których jest najmniej mają największą szanse na to żeby mieć rację ;-)

Dlatego 10 % ludzi posiada 90 % majątku. Wiekszość niestety nie ma racji i im szybciej się z tym pogodzimy tym większą szansę mamy na dołączenie do tych 10 %.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: rav3n_pl

Postautor: keeper » środa, 29 czerwca 2016, 11:09

cóż, mój sposób myślenia preferuje naukę/inteligencje/wiedze/logiczne myślenie i jak widać, Tobie bliżej do socjalizmu czy ułomnej demokracji, gdzie głos żula z pod budki z piwem, ma takie samo znaczenie co naukowca, a dla dobra cywilizacji właśnie powinny rządzić elity naukowe zamiast populistów/polityków/czy zwykłych przeciętnych ludzi i w ten sposób mielibyśmy utopie bez wojen religi, czy biedy, ale to temat na inną dyskusję :)

tutaj chodzi o to, że w ten sposób zarobik swapowiczów gwałtownie spadną wprost proporcjonalnie do popularności bota i tyle, a i owszem, uważam, że jak ktoś się na tyle postarał i włożył wysiłku, żeby sobie oprogramować automat, to powinien być w uprzywilejowanej pozycji w porównaniu do gościa z ulicy zapuszczającego skrypt, ale jak mówiłem, nie popieram socjalizmu w żadnym wydaniu, a i nie bardzo wiązałbym to z blokowaniem rozwoju przez korporacje :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3618
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: rav3n_pl

Postautor: hanti » środa, 29 czerwca 2016, 11:14

@prezes troche zanizone statystyki podales, bo 1% ludzi posiada wiecej niz reszta czyli 99%
@_# :P ;) :D
Polecam następujące giełdy BTC/LTC:

bitmarket.pl bitmaszyna.pl https://www.kraken.com/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: rav3n_pl

Postautor: prezes » środa, 29 czerwca 2016, 11:30

@keeper
Ty uważasz mnie za socjalistę bo jesteś spolaryzowany, żuł spod budki z piwem, który również jest spolaryzowany będzie uważał mnie za kapitalistę wyzyskiwacza, bo on nawet nie wie co to jest swap i że na to piwo mógłby sobie spokojnie na tych swapach zarobić.

Staram się być po środku, ostatnio zdałem sobie sprawę że nieliczni będą w stanie mnie zrozumieć, bo większość będzie patrzeć na mnie przez swój pryzmat i to jest normalne, tylko że będą traktowali mnie jako oponenta, bo nie będę mieścił się w ich paradygmacie. Ich polaryzacja pozwoli im na to nie. Ludzie niespolaryzowani mają dwa razy więcej szans w życiu niż Ci spolaryzowani. Dla jasności ja też jestem spolaryzowany ale przynajmniej zdaję sobie z tego sprawę i w miarę możliwości staram się to powoli zmieniać.

@hanti
No cóż, przejście z tego 1 % do 99 % graniczy z cudem ale jest możliwe ;-)

A pro po polaryzacji to bardzo ładnie to widać w wątku politycznym na tym forum. Ci którzy są mega spolaryzowani nie widzą faktów z drugiej strony i tak to wszędzie działa. Polaryzacja zamyka nam pewne drzwi. To tak jak byśmy świadomie zakładali sobie klapki na oczy albo kajdany na nogi. Niestety tak zostaliśmy wychowani i ludzie uważają że chodzenie w klapkach na oczach i kajdanach na nogach jest OK a nie jest OK mówienie jak jest i patrzenie na świat nie przez różowe albo czarne okulary. Taki paradoks.

Przykładem osoby która napisała wg mnie ostatnio ciekawy rzeczowy post jest @Molisz ale nie zyskał on poparcia ani jednej ani drugiej strony. Osobą która stara się patrzeć na rzeczywitość taką jaka jest jest też @Bitmar za co nie raz mu się już dostało czy to z lewa czy z prawa. Ci co są po środku mają najgorzej bo będą atakowani z każdej strony ale z drugiej strony mają najwięcej szans na odniesienie sukcesu.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3439
Rejestracja: 4 sierpnia 2011
Reputacja: 479
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC
Napiwki: 1AqwNEzAp5GE46jebmZYqvq3tXt19iChJN

Re: rav3n_pl

Postautor: powered » środa, 29 czerwca 2016, 13:31

Czytam sobie co @rav3n_pl udostępnił i co widzę?
Chyba normalne jest że, gdy jeden zarabia na swapach to inny musi stracić, w dodatku ci którzy używają giełdy jako kantoru nawet nie zdają sobie sprawy że są podskubywani. Ale tu jakaś chytrość i zawiść wyłazi ponieważ jest teraz prawdopodobieństwo że ten co traci może teraz mniej tracić :) Jak można mieć takie pretensje i jeszcze publicznie to mówić?

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: rav3n_pl

Postautor: keeper » środa, 29 czerwca 2016, 13:41

chyba nie rozumiesz jak to wszystko działa,
w skrócie, ci co grają na dźwigni teraz będą więcej zarabiać, a ci co dostarczają im SWAPy mniej,
jeśli uważasz, że lepiej/sprawiedliwiej społecznie jest jak grający na dźwigni mają mieć większe zyski, a SWAPowcom mają spaść i tak jest 'lepiej' ... to Twoje zdanie
ale nie bardzo widzę jakieś obiektywne przesłanki, że dzięki temu ma być lepiej na świecie :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3439
Rejestracja: 4 sierpnia 2011
Reputacja: 479
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1AqwNEzAp5GE46jebmZYqvq3tXt19iChJN

Re: rav3n_pl

Postautor: powered » środa, 29 czerwca 2016, 14:04

Uważam że nikt nikomu nie powinien dyktować warunków: jak ma grać, czym ma grać aby zarobić, ale również jak i czym się bronić przed wyzyskiem jeżeli nie interesuje go ta gra.

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: rav3n_pl

Postautor: keeper » środa, 29 czerwca 2016, 14:10

jakoś zupełnie nie rozumiem sensu tej wypowiedzi..
więc powiem jedynie, że ja uważam, że powinien panować pokój na świecie...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1212
Rejestracja: 14 listopada 2014
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Jaworzno

Re: rav3n_pl

Postautor: ExcaliburPLL » środa, 29 czerwca 2016, 14:24

A ja mam imieniny i właśnie Wam wszystkim polewam. Zdrówko Panowie!

Wróć do „Boty i strategie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość