Sygnały handlowe.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sygnały handlowe.

Postautor: Wymazywanie » środa, 21 września 2016, 12:42

mecenas pisze: Wspominałem gdzieś wcześniej, że spekuluję na GPW półautomatycznie.
Robię to od 2004r. z roczną przerwą
Wymazywanie pisze: Siedzę w tym ponad 3 lata, najczęściej spekulacja na krótko... Minuty, godziny, max dni. Rzadziej dłużej niż kilka dni.
To jesteś wymiatacz, stary wyga. A Ty piszesz:
mecenas pisze: Kilka lat i po człowieku. Przykro będzie patrzeć.
Czyli jakbyśmy obaj byli wrakami człowieka. 8-) A może spójrz w lustro i czy zobaczysz to o czym piszesz "przykro będzie patrzeć"? Nie sądzę.
Podejrzewam, że obaj mamy co do garnka włożyć (coś dobrego), gdzie spać (wygodnie) i z czego odłożyć.
mecenas pisze: i szczerze mówiąc coraz mniejszym zaangażowaniem, gdyż obstawiam ogólną zapaść systemową.
No to nie ma lepszej okazji, by grać na spadek jak już to się zacznie.:)
mecenas pisze: Gratuluję. Nielewarowane minuty to skarbonka prowizji... Lewarowane to kolekcja czarnych łabędzi...
Naprawdę szczerze podziwiam i życzę kolejnych 3 lat.
Dzięki i wzajemnie.:) Ja lewara na dłuższą grę nie uznaję, prowizje prowizjami, ale dla mnie to po prostu fajne narzędzie do gry właśnie daytradingu. Chociaż mam różne okresy, czasem lewar codziennie a czasem tygodniami gram normalnie bez lewara. Mam raczej zmienny styl gry.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4639
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2699
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sygnały handlowe.

Postautor: mecenas » środa, 21 września 2016, 13:04

Wymazywanie pisze: Czyli jakbyśmy obaj byli wrakami człowieka. 8-)
Różnimy się podejściem, czytaj: sposobem spekulacji.
Moja technika to 15 sek. na dobę przed wykresem, dlatego jeszcze nie zwariowałem jak mi się wydaje.
Wymazywanie pisze: No to nie ma lepszej okazji, by grać na spadek jak już to się zacznie.:)
A co człowiekowi po papierowym zysku z short-ów jak system giełd i banków dostanie zatwardzenia?
Lepiej wejść w longa na crypto i skopiować łańcuch bloków na kilka dysków.
Wymazywanie pisze: Ja lewara na dłuższą grę nie uznaję, prowizje prowizjami, ale dla mnie to po prostu fajne narzędzie do gry właśnie daytradingu.
Bawiłem się trochę na: https://www.bitmex.com/register/riF3St
Dużo fajnej zabawy i lewarowane emocje, przypomniałem sobie nawet stare dobre czasy, ale to już nie dla mnie... może gdybym mógł tego XBTUSD podpiąć pod swoją maszynkę mechaniczną to bym się przekonał... ale wtyczek brak pod zewnętrzne aplikacje. Można tam pograć z nudów za garść sathosi jak ma się czas i deficyt adrenaliny.

Weteran
Posty: 2256
Rejestracja: 23 marca 2013
Reputacja: 140
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sygnały handlowe.

Postautor: AdamM » środa, 21 września 2016, 13:21

Mała prośba o nawiązywanie do tematu wątku w dyskusji. ;)

Wróć do „Boty i strategie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość