Jakich botów używacie?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 24
Rejestracja: 11 grudnia 2021
Reputacja: 51
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Jakich botów używacie?

Postautor: tpirowski » niedziela, 12 grudnia 2021, 18:26

Interesuje mnie, z racji własnego projektu
( viewtopic.php?p=723825 )
jakich botów używacie?
Czy kupujecie "algorytmy", czy też sami coś tworzycie?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 94
Rejestracja: 13 lutego 2018
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jakich botów używacie?

Postautor: Zavory » piątek, 17 grudnia 2021, 00:28

Python na raspbianie, python na koparce;
API Bitmarketu (RIP), API Krakena;

Wyszukiwanie powtarzalnych fal (np. krypto-krypto), wystawianie ofert zakupu po każdej sprzedaży i vice versa;
Arbitraż trójek rynków X/FIAT - FIAT/Y - Y/X;
Arbitraż międzygiełdowy (RIP);
Automatyczne ustawianie najbardziej korzystnych.... pożyczek dla graczy z dźwignią na BM... (jak to się nazywało?) SWAP? (RIP)
Wyłapywanie "szpilek" / flash crashów (w 2017 można było w jedną noc zarobić x40 x100, cała zabawa w tym gdzie postawić i jak głęboko spadnie;))
Kilkanaście pomysłów jak przewidywać ruchy rynku (tutaj bez spektakularnych zwycięstw).
Najlepiej "żarły" powtarzalne ruchy rynku, kilka dobrze dopracowanych algo.

Było kilkadziesiąt transakcji na godzinę, również w obcych walutach i na kilku giełdach. Wyliczenie podatku (od każdej transakcji) po roku zajęło mi więcej czasu niż pisanie botów :D Dlatego odpuściłem. Teraz podatek niby prostszy, więc pewnie wrócę ;)
________
Edit: Na wypadek gdyby czytali to początkujący "bociarze", żelazne zasady:
- osobne klucze API z zablokowaną możliwością wypłat,
- nigdy za dużo wolnych środków na rachunku do którego ma dostęp bot (można np. zablokować w ofertach),
- każde nowe algo najpierw "na sucho" - bot zostawia komentarze co by w danej sytuacji zrobił, potem czytamy loga i albo akceptujemy algorytm albo szlifujemy dalej :)

Wróć do „Boty i strategie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość