Lista TOP 5-10 programów do grania (botów) - Jakie?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 22
Rejestracja: 6 października 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lista TOP 5-10 programów do grania (botów) - Jakie?

Postautor: Dr. Good Evil » piątek, 6 marca 2015, 14:05

Lista TOP 5-10 programów do grania (botów) - Jakie?

Witam,

Jestem nowy i wyszukanie takiej listy zajęło by mi tutaj wieki. Postanowiłem więc spytać o wasze typy najlepszych darmowych i platnych botów do grania na polskich i zagranicznych giełdach takich jak BTCe.

O ile to możliwe to prosze podajcie swoje typy. Zrobie sobie liste do sprawdzenia. Jeśli można prosić to dodajcie komentarz dlaczego ten. Chce zacząc od tych prostych jak drut ale miec na przyszlosc liste tych zaawansowanych. Mam zamiar przetestować je wszystkie i wybrać jaki mi pasuje. Myśle, że taka lista też się przyda innym. Na końcu zbiorę je do kupy.

Dzieki z góry za pomoc.

Niech moc będzie z wami! :D

Weteran
Posty: 1326
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Lista TOP 5-10 programów do grania (botów) - Jakie?

Postautor: MusX » piątek, 6 marca 2015, 20:44

Najlepiej jakbys do gield wystosowal zapytanie o statystyki user agentow.
Kilka opinii niewiele Ci wniesie bo wiekszosc ludzi pewnie szerokiej gamy botow nie testowala i zazwyczaj poleci to czego uzywa.
Pamietaj o odpowiednim uprawnieniu api key, jesli nie uzywasz bota na arbitraz to nie dawaj praw do wybierania kasy.
Zanim zaczniesz grac botami to polecam zrobic (tzn. nie skorzystac z programow ktore zrobia za ciebie) sobie backtesty strategii ktorymi chcialbys grac, trzeba sie pochylic (wystarczy excel do tego), ale nabywasz solidny fundament do dalszej zabawy. Zdobycie doswiadczenia zazwyczaj kosztuje, taki sposob jest stosunkowo tani :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 22
Rejestracja: 6 października 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Lista TOP 5-10 programów do grania (botów) - Jakie?

Postautor: Dr. Good Evil » sobota, 7 marca 2015, 10:11

MusX dzieki za info. W sumie dobra rada. Doswiadczenie kosztuje, swoje juz zaplacilem. Pobawie sie najpierw na "sucho" a potem zobacze co z botami. :)

Wróć do „Boty i strategie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość