Brrak środków na legderze

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 18 lutego 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Brrak środków na legderze

Postautor: Mateusz1234 » niedziela, 18 lutego 2024, 21:11

Witam.Przelałem Jupitera z bybita na ledgera po sieci solana i transakcja nie doszla,sprawdzałem na solanscanie i jest napisane,że transakcja doszła i wszystko jest zatwierdzone,ale na ledgerze nic nie ma,pozniej wysłałem jeszcze troche solany z bybita na ledgerza i wyszystko doszło, tylko jupiter sie gdzies zawiesił,czym to moze byc spowodowane ? Byłaby możliwość cofnięcia tej transakcji z powrot na portfel giełdowy jak bym napisał do suuportu bybita ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Brrak środków na legderze

Postautor: Canis Lupus » poniedziałek, 19 lutego 2024, 12:16

@Mateusz1234
ledger live na razie nie obsługuje tokenów Solany. Jeśli sprawdziłeś na blockchain i transakacja doszła tzn. masz środki u siebie. Możesz połączyć ledgera z portfelem https://solflare.com/ i stamtąd obsługiwać tokeny solany.
stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 18 lutego 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Brrak środków na legderze

Postautor: Mateusz1234 » poniedziałek, 19 lutego 2024, 15:24

Dzięki za odpowiedź,wrócę z pracy i to zobaczę,nie wiedziałem,że ledger nie obsługuje tokenów solany.Zawsze solane sobie przesyłałem,ale innych tokenów z tego ekosystemu jeszcze,dopiero teraz tego jupitera fajnie złapałem i chciałem go przesłac i przetrzymać trochę.Sprawdze to jak wrócę na chałupe

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 18 lutego 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Brrak środków na legderze

Postautor: Mateusz1234 » poniedziałek, 19 lutego 2024, 18:58

dzieki kolego,wszystko gra,środki sa na solanie,musiałem tylko w ledgerze przestawić zapisywanie w ciemno,zeby mnie połączyło z tym portfelem na solanie,dzieki jeszcze raz

Wróć do „Pomoc techniczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości