Przelewanie środków z Ari10 na Elektrum wallet

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 stycznia 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewanie środków z Ari10 na Elektrum wallet

Postautor: Akalina » czwartek, 11 stycznia 2024, 14:06

Cześć! Mam nadzieję, ze wstrzeliłam sie w temat.Jeśli chodzi o bitcoiny jestem zielona i szczerze mówiąc, raczej nie będę obracać się w krypto. Swoje działanie zaczęłam pod wpływem chwili. (Stara a głupia :roll: ). Teraz potrzebuję pomocy i liczę na pomoc tutaj.
Posiadałam środki na Ari10, ale postanowiłam przeniesc je do Elektrum wallet. Ari 10 potwierdziło przelanie środków, jednak w mailu otrzymałam również informację
"Wpłata zostanie zaksięgowana na portfelu odbiorcy po 6 potwierdzeniach w sieci Blockchain.". Nie mam pojęcia co to może znaczyć i co zrobic w takiej sytuacji :| . Ari10 odsyła do kontaktu z Elektrum, ja przekopując internet żadnego supportu nie widzę. Dodam ,że założyłam konto w sieci blockchain i dalej nie wiem jak się poruszać. W przestrzeni wisi nie mało pieniędzy, a życie nie rozpieszcza. Pomóżcie proszę

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewanie środków z Ari10 na Elektrum wallet

Postautor: ikswodnal » czwartek, 11 stycznia 2024, 17:22

Akalina pisze: czwartek, 11 stycznia 2024, 14:06Posiadałam środki na Ari10, ale postanowiłam przeniesc je do Elektrum wallet. Ari 10 potwierdziło przelanie środków
Dopiero teraz zauważyłem twój wpis. Nie jesteś głupia! Troska o własne wartości świadczy o człowieku.
Jeżeli przekazałaś środki (myślę że BTC) z Ari to musiałaś tam podać swój adres z Electrum. To musisz sprawdzić w historii, zaznaczając - portfel kryptowalutowy - tam powinna być oznaczona wypłata z
wartością którą przekazujesz z Ari10 na Electrum, na końcu jest > zaznacz to i pokażą ci się szczegóły operacji tam sprawdź czy to jest twój adres na który zleciłaś przekazanie środków. Jeżeli tak, to wszystko w porządku środki pokażą się w Electrum. Uważam, że przed "obracaniem się w krypto" nie uciekniesz. Dobrze zaczęłaś bo z Ari i Electrum. Zlecenia cykliczne to rzecz której inne kantory/giełdy nie mają. Ważne tylko by wreszcie dopracowali w Ari 10 zlecenie na przekazywanie co kwartał środków na Electrum bez dodatkowych zleceń. Pozdrawiam.

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewanie środków z Ari10 na Elektrum wallet

Postautor: ikswodnal » piątek, 12 stycznia 2024, 08:21

Akalina pisze: czwartek, 11 stycznia 2024, 14:06Dodam ,że założyłam konto w sieci blockchain i dalej nie wiem jak się poruszać. W przestrzeni wisi nie mało pieniędzy, a życie nie rozpieszcza. Pomóżcie proszę
Proszę, odpowiedz jak rozwinęła się dalej twoja historia z pierwszymi doświadczeniami z BTC?

Wróć do „Pomoc techniczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości