Coinomi wyplata

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 5 grudnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinomi wyplata

Postautor: maniako » środa, 3 stycznia 2024, 18:23

Witam

Mam USDC na sieci ETHEREUM na portfelu Coinomi, widzę w etherscanie, że środki są ale nie mogę ich wypłacić bo odświeża cały czas portfel nie łączy się, były już kiedyś takie problemy po czym wypłaciłem środki, jednak coś tam zostało, teraz chciałbym resztkę wypłacić a support piszę że:

We are having work done on the ETH wallet at the moment, You will be experiencing no connection issue and will notice a red/grey dot on your wallet. Kindly monitor the connection within 48-72 hours.

Do not worry, your funds are safe. Once all is done, the wallet will connect automatically and you will notice a green dot in your wallet. Apologies for the inconvenience.

If you must access your coins immediately, you can move your ETH wallet to another wallet app, using your ETH wallet private key, and then access the ETH from there. You may follow the instructions provided on this page on how to get your wallet's private key: https://coinomi.freshdesk.com/support/s ... vate-keys-

Nie wiem na ile to pomoże czy jak dostosuję się do instrukcji czy będę miał dostęp do 0,02 ETH które mam na tym samym portfelu do wypłaty mojego USDC? czy to jest bezpieczne? i wreszcie czy jest jakiś inny sposób aby otworzyć na innym wallecie i przesłać środki?

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 5 grudnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinomi wyplata

Postautor: maniako » sobota, 6 stycznia 2024, 20:37

Z tej instrukcji:

https://coinomi.freshdesk.com/support/s ... vate-keys-

i tak nic nie wynika, nie wiem co zrobić aby środki znalazły się na innym portfelu ... a Coinomi ciągle nie może się połączyć...

Początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 6 stycznia 2024
Reputacja: 51
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinomi wyplata

Postautor: pomocny » sobota, 6 stycznia 2024, 21:23

to w gruncie rzeczy proste, dziwię się, że nikt nie jest w stanie ci pomóc
spróbuj tak
ściągnij wallet, który obsługuje seeda 24
np mycrypto
https://download.mycrypto.com/
instalujesz go, recevery wallet from mnemonic
adresy które dostaniesz będą inne niż te któe masz na coinomi, bo musisz zmienić derrivation patch (ta ścieżka jest widoczna w szczegółach konta na coinomi jako M/44H/60H/0H - ale w mycrypto trzeba to wpisać tak jak napisałem.
na górze gdzie wybierasz "select an adresses" - nie wybierasz defaul (ETH) - ale custom i wpisujesz następujące dane m/44'/60'/0'
jak zatwierdzisz ścieżkę "ptaszkiem" to dostaniesz podgląd do wszystkich swoich adresów i będziesz normalnie mógł wykonywać transakcje
@maniako

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Coinomi wyplata

Postautor: rav3n_pl » niedziela, 7 stycznia 2024, 20:03

@maniako Jak nie chcesz tego portfela więcej używać, możesz z mnemonika wyciągnąć klucz prywatny do adresu i zaimportować go choćby do metamaska.
Albo mnemonik zaimportować do innego portfela.
Albo czekać, aż naprawią :D
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 6 stycznia 2024
Reputacja: 51
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinomi wyplata

Postautor: pomocny » niedziela, 7 stycznia 2024, 20:24

od ponad 3 tygodni piszą, że awaria potrwa 24-48h ;)
import mnemonika to za mało, trzeba jeszcze ustawić derivation patch
ciekawym doświadczeniem, było pytanie o problem z walletem na oficjalnym tg coinomi. W ciągu kilku sekund miałem kilkanaście połączeń przychodzących i drugie tyle privów. Oczywiście, wszystko z oficjalnym logiem coinomi - scamerów tam jest od groma.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 5 grudnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinomi wyplata

Postautor: maniako » niedziela, 7 stycznia 2024, 21:05

rav3n_pl pisze: niedziela, 7 stycznia 2024, 20:03 @maniako Jak nie chcesz tego portfela więcej używać, możesz z mnemonika wyciągnąć klucz prywatny do adresu i zaimportować go choćby do metamaska.
Albo mnemonik zaimportować do innego portfela.
Albo czekać, aż naprawią :D
Jest jakaś instrukcja do tego na MM ? :)

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 5 grudnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinomi wyplata

Postautor: maniako » sobota, 13 stycznia 2024, 11:00

udało się dzięki za pomoc

Wróć do „Pomoc techniczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości