Odzyskanie dostępu do konta po 10 latach

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 listopada 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Odzyskanie dostępu do konta po 10 latach

Postautor: Hosiek3210xd » poniedziałek, 20 listopada 2023, 15:14

Witam serdecznie.
Jakieś 10 lat temu, może dłużej, zajmowałem się kopaniem bitcoina. Miałem go sporo lecz później całkowicie o tym zapomniałem.
Nie pamiętam w jaki sposób je przechowywałem lecz po długim szukani znalazłem dane podobne do

Worker login: *****.worker1
Worker password: ********

Mam również dane do bitstamp.net
Identyfikator klienta oraz hasło - po próbie logowania wymaga weryfikacji tożsamości ponieważ konto jest zablokowane.

Mam jeszcze jakieś hasło nie wiem od czego. Pamiętam iż miałem też jakiś wirtualny portfel ale jak się do tego teraz zalogować i wiedzieć który to był, czy jeszcze istnieje?

Jakieś sugestie czy uda się coś odzyskać/popróbować?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 37
Rejestracja: 4 sierpnia 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: S-LN47-W4F3-6GZE-6HTXH

Odzyskanie dostępu do konta po 10 latach

Postautor: r00ts » środa, 22 listopada 2023, 18:15


Dyskutant
Posty: 153
Rejestracja: 5 czerwca 2012
Reputacja: 126
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Odzyskanie dostępu do konta po 10 latach

Postautor: dymonek » czwartek, 23 listopada 2023, 00:44

r00ts pisze: Może zapoznaj się z tym tematem: viewtopic.php?f=9&t=35879&sid=af0ccc951 ... 301413631e

No muszę przyznać, że w serduszku mi ciepło jak ktoś mnie poleca :) To miłe. Niestety prawdopodobnie ten przypadek
a) dane worker.xxxx to dane z kopalni kryptowalut która już pewnie nie istnieje.
b) dane do giełdy mogą rokować że coś na niej jest ale to już użytkownik sam zrobi
c) możliwe tez że ma gdzieś na mailu dane do blockchain.com bo też wielu ludzi wtedy konta tam zakładało
d) pewnie nie ma dostępu do starych dysków gdzie może być wallet.dat z portfela btc :P

Dzięki jeszcze raz, że o mnie wspomniałeś

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 listopada 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Odzyskanie dostępu do konta po 10 latach

Postautor: Hosiek3210xd » czwartek, 23 listopada 2023, 17:59

dymonek pisze: czwartek, 23 listopada 2023, 00:44No muszę przyznać, że w serduszku mi ciepło jak ktoś mnie poleca To miłe. Niestety prawdopodobnie ten przypadek
a) dane worker.xxxx to dane z kopalni kryptowalut która już pewnie nie istnieje.
b) dane do giełdy mogą rokować że coś na niej jest ale to już użytkownik sam zrobi
c) możliwe tez że ma gdzieś na mailu dane do blockchain.com bo też wielu ludzi wtedy konta tam zakładało
d) pewnie nie ma dostępu do starych dysków gdzie może być wallet.dat z portfela btc


a) Pamiętam iż używałem do kopania guiminer lecz to na tyle informacji.
b) Dane do giełdy odzyskałem, lecz jest puste konto (Nawet jeśli tam coś było to po kilku latach nieaktywności mogły zniknąć) Widnieją tylko logi logowania w roku 2013.
c) Mail na którym wszystko się odbywało to interia, jakieś 2 lata temu usunęli wszystkie wcześniejsze wiadomości ze względu na ilość więc nie ma dostępu do niczego.
d) Dostęp do dysku teoretycznie by był ponieważ komputer na którym kopałem bitcoiny jest obecnie u mojego siostrzeńca. Co prawda był formatowany kiedy mu go przekazywałem, czy warto próbować szukać na tym dysku?

Cały portfel z danymi był prawdopodobnie na USB który przepadł, lecz kopia na pewno było na wyżej wspominanym komputerze.

Dyskutant
Posty: 153
Rejestracja: 5 czerwca 2012
Reputacja: 126
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Odzyskanie dostępu do konta po 10 latach

Postautor: dymonek » piątek, 24 listopada 2023, 17:25

Cień szansy jest, że dane nie zostały nadpisane i będzie można odzyskać plik portfela.

tutaj masz informacje jak użyć pywalleta do odzyskania portfela

viewtopic.php?f=89&t=35358#p712754

Wróć do „Pomoc techniczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości