Wiele adresów portfela BTC

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 stycznia 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wiele adresów portfela BTC

Postautor: Murdek » wtorek, 17 stycznia 2023, 08:48

Hej,

niektóre portfele oferują wiele adresów BTC (exodus). Nie do końca rozumiem jak to działa i nie mogłem znaleźć wyjaśnienia. Otrzymałem 2 wpłaty na osobne adresy i w saldzie głównym widzę sumę obu wpłat. Czy jest możliwość zrobienia jednego przelewu całego salda? Jeśli tak to w jaki sposób?
Importowałem portfel do Trust Wallet i widoczne saldo BTC obejmuje obie wpłaty jednak w historii jest tylko jedna. Nie mogę wykonać przelewu całego salda.

Początkujący
Posty: 287
Rejestracja: 15 lipca 2017
Reputacja: 208
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Wiele adresów portfela BTC

Postautor: multan » wtorek, 17 stycznia 2023, 15:02

@Murdek to generowanie za każdym nowych adresów do wpłat to jedna z fajniejszych rzeczy w świecie krypto. Wszystkie adresy są kontrolowane przez jeden seed, ale w blockchainie nikt nie zobaczy Twojego łącznego stanu posiadania danej waluty znając tylko 1 adres. Nie korzystam z tych portfeli, o których piszesz ale powinien wyjść przelew całego salda, tylko co najwyżej z kilku adresów równocześnie, jeżeli nie ma takiej obsługi to przelej krypto z jednego adresu na drugi i będziesz miał wszystko pod jednym adresem. Na przyszłość też nie musisz korzystać z nowo generowanych adresów do wpłat tylko podawać jeden na którym już masz środki, ale to Twoja decyzja i zarazem ryzyko ujawnienia stanu posiadania swoich środków.

Wróć do „Pomoc techniczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość