Problem z odzyskaniem coinów

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwietnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z odzyskaniem coinów

Postautor: luke443 » środa, 27 kwietnia 2022, 10:17

Cześć, mam dosyć skomplikowany problem i może komuś z Was również coś podobnego się przytrafiło?
Próbuje odzyskać wallet na Mycelium. Natomiast po wpisaniu seedu pokazuje się 0 coinów. W historii transakcji konta są moje transakcje w tym ostatnia jaka miała miejsce rok temu gdzie przesłałem środki z jednego konta na drugie w ramach tego samego walletu. Natomiast nie widzę tego konta, na ktore środki wtedy trafiły. Gdy sprawdzam konto na bitcoin browser to środki nadal tam są. Próbowałem dodawać kolejne konta ale nic to nie pomogło. Wpływ na to mogła mieć sytuacja sprzed roku gdzie tez próbowałem odzyskać konto i na Mycelium pokazało się 0 ale udało się wallet odzyskać na Coinomi. Wtedy tez okazało się ze numer wyświetlanego public key na Mycelium jest inny niż na Coinomi pomimo tego samego seedu. Przesłałem środki z Coinomi na Mycelium i zrobiłem ponownie backup ale seed nadal był ten sam.

Czy ktoś jest w stanie pomóc i doradzić? Będę wdzięczny za każdą radę.

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Problem z odzyskaniem coinów

Postautor: zdzicho2000 » środa, 27 kwietnia 2022, 13:20

Wpisz seed pod którym spodziewasz sie srodkow tu:

https://iancoleman.io/bip39/

Poszukaj adresu, priva zesweepuj do coinomi.

Być może będziesz potrzebował pokombinować z tzw. ścieżkami dostępu, czyli z tym:
To jest przyklad z coinomi
M/84H/0H/0H

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwietnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z odzyskaniem coinów

Postautor: luke443 » środa, 27 kwietnia 2022, 14:42

Adres portfela, na którym znajdują się środki znam ale nie mam klucza prywatnego, utraciłem go w momencie gdy usunąłem apke. Co w tej sytuacji?

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z odzyskaniem coinów

Postautor: miso20 » środa, 27 kwietnia 2022, 19:10

@luke443 Zrób jak wyżej kolega napisał. Powinien ci wyskoczyć adres i do niego klucz prywatny. Wtedy wrzuć klucz prywatny do portfela i masz środki.

Wróć do „Pomoc techniczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości