Problem z Binance Futures

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 marca 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z Binance Futures

Postautor: fetka97 » niedziela, 20 marca 2022, 11:44

Witam, mam taki komunikat na Binance Futures ,,Wykryliśmy, że próbujesz uzyskać dostęp do naszych usług potencjalnie z adresu IP w jurysdykcji objętej ograniczeniami. Prześlij dowód adresu przed 2022-03-19 17:48, w przeciwnym razie Twoje konto zostanie ograniczone do składania nowych zleceń po upływie terminu.,, Problem pewnie polega na tym że jestem zweryfikowany na Polskim dowodzie a korzystam z tego w Niemczech, ale robie tak od co najmniej dwóch lat i nie słyszałem żeby sie tutaj prawo zmieniło. Jak klikam w ten komunikat to przenosi mnie do weryfikacji, ale tam nie mogę nic zrobić. Jak temu zaradzić?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 1 kwietnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z Binance Futures

Postautor: KaksterPL » piątek, 1 kwietnia 2022, 16:29

Witam.

Mam ten sam problem. Czy problem został rozwiązany jak tak proszę o informacje co począć.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 30
Rejestracja: 2 lipca 2021
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z Binance Futures

Postautor: SwiatWolliego » wtorek, 10 maja 2022, 01:34

Ja mam to samo, bo używam VPN'a. Ale jeżeli macie zweryfikowane tam konto na polskie dane (tak jak ja) to możecie to zignorować. To taki bug, pozostał z czasów jeszcze przed tym jak była bodajże obowiązkowa weryfikacja.

Wróć do „Pomoc techniczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości