Zablokowana możliwość wypłat, transferów kryptowalut na BINANCE - wysoka nagroda za pomoc

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 lutego 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zablokowana możliwość wypłat, transferów kryptowalut na BINANCE - wysoka nagroda za pomoc

Postautor: Filkor » niedziela, 27 lutego 2022, 08:06

Witam wszystkich serdecznie

Chciałbym Was prosić o pomoc w rozwiązaniu problemu z blokadą możliwości wypłat i transferów kryptowalut z giełdy binance.

Jestem aktywnym w pełni zweryfikowanym użytkownikiem giełdy binance od 2020 r.

Przez większość czasu używałem autoryzacji 2A za pomocą GA oraz email.
Po jakimś czasie zmieniłem autoryzację na SMS i mail i również było wszystko w porządku.

Ok 2 miesięcy temu znowu powróciłem do autoryzacji GA + email i od tego czasu przy każdej próbie wypłaty, transferu, itp wyświetla mi nastęujący komunikat:
"Twoje konto może być zagrożone, Więcej pomocy można uzyskać we Wsparciu Klienta"

I tu niestety poległem. Nie mam zielonego pojęcia jak wykorzystać wsparcie do rozwiązania tego problemu, jakiekolwiek próby kończą się fiaskiem.

Chciałbym prosić osobę która spotkała się z podobnym problemem lub ma doświadczenie w rozwiązywaniu podobnych przypadków.

Za skuteczną pomoc w rozwiązaniu problemu oferuję wysoką nagrodę.

Kontakt ze mną:
messenger: Filip Korytkowski
mail: filip@korytkowski.com.pl
lub whatsapp: +48502668219

Będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

Pozdrawiam

Filip K.

Dyskutant
Posty: 153
Rejestracja: 5 czerwca 2012
Reputacja: 126
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Zablokowana możliwość wypłat, transferów kryptowalut na BINANCE - wysoka nagroda za pomoc

Postautor: dymonek » poniedziałek, 28 lutego 2022, 09:13

Szczerze to weź wróć do autoryzacji numeru telefonu poprzez sms + email
Może z troski o klienta to wymuszają xD
Ja od jakiegoś czasu mam czasami problemy z zalogowaniem się bo mój email wyciekł i czasami chyba są próby logowania na moje konto.

Wróć do „Pomoc techniczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości