Metamask, wyczyszczone konto.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 8 listopada 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Metamask, wyczyszczone konto.

Postautor: DonSawio » poniedziałek, 8 listopada 2021, 21:01

Witam,

Mam pytanie, na które raczej znam odpowiedź, ale jak to mówią nadzieja umiera ostatnia.

W kwietniu założyłem sobie portfel Metamask, żeby zacząć robić transakcje na Uniswap. Coś tam udało się z powodzeniem zeswapować, coś nie wyszło, stwierdziłem w sumie że lepiej sobie odpuszczę, ale to co już tam miałem niech zostanie na MM i czeka na koniec hossy :D . Jakie było moje zdziwienie gdy się zalogowałem ostatnio i zobaczyłem stan konta równy 0.

Prześledziłem na etherscan historię transakcji i okazało się, że tego samego dnia co przelałem pierwsze środki ktoś bez mojej wiedzy i zgody, w ciągu kilku minut przelał trochę ETH na moje konto, "odwrócił" wcześniejsze moje transakcje z powrotem na ETH i później wszystko przelał dalej. Sprawdzając dalej kolejny adres na który trafiły "już nie moje" środki miało historię 2-dniową, po czym środki trafiły na kolejny adres na którym jest tylko transakcja wpływu i kolejna która kończy się jako FIXEDFLOAT. Tutaj ślad się urywa.

Trochę się rozpisałem, więc do brzegu. Czy jest jakakolwiek szansa na odzyskanie środków, gdzie szukać pomocy/przyczyny? Czy może jest to związane z tymi transakcjami zakończonych niepowodzeniem, jakies fees, błąd czy coś. Czy raczej przejęcie konta przez nieznana osobę, tylko jak, skoro nikt nie miał prawa widzieć moich seedów , haseł itp.
Jeśli jest ktoś kto byłby w stanie pomóc mogę przesłać więcej danych, pliki CSV, adresy, historię.

Do Metamask napisałem, ale jak na razie nie odpisali.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 listopada 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

MetaMask problem z krypto

Postautor: marcinpiotr19 » niedziela, 21 listopada 2021, 23:33

Witam wszystkich ostatnio zakupiłem pewną ilość tokenów poprzez pancakeswapa i powiedzmy że zakupiłem 8000sztuk a metamask pokazuje mi tylko 400? gdzie się podziała reszta. Jak sprawdzić przebieg całej transakcji czy nie zostały wysłane gdzieś albo sam niewiem.

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 15 maja 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Metamask, wyczyszczone konto.

Postautor: markkato » poniedziałek, 22 listopada 2021, 10:42

Wejdź na stronę bscscan.com . Wpisz adres swojego portfela. Sprawdź szczegóły transakcji.

Wróć do „Pomoc techniczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości