Wypłata z Binance

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wypłata z Binance

Postautor: Warson » poniedziałek, 30 sierpnia 2021, 12:36

Hej potrzebuje pomocy, dawno dawno temu miałem jakieś grosze na giełdzie binance włożone w kilka kryptowalut. Troszkę się zwiększyła kwota, ale tak dawno tam nie zaglądałem ze kompletnie nie wiem jak z Binance wypłacić hajs. Czy jest możliwość z tych kilku kryptowalut skonwertowac je w jedną i potem wypłacić hajs na konto bankowe? Dziękuję za pomoc.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2130
Rejestracja: 24 sierpnia 2011
Reputacja: 392
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Wypłata z Binance

Postautor: slasta » poniedziałek, 30 sierpnia 2021, 12:45

@Warson
Binance to giełda która służy do wymieniania jednych krypto na inne, więc jak twoje krypto nie zostały usunięte z giełdy to zamienisz je na coś innego bez problemu. Proponuje coś o niskich opłatach transakcyjnych jak LTC czy DASH.
Z wypłatą na konto bankowe jest gorzej bo z Binance nie wypłacisz PLN więc musiałbyś mieć konto walutowe, więc chyba lepiej wypłacić krypto i sprzedać je w bitomacie lub kantorze.

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Wypłata z Binance

Postautor: zdzicho2000 » poniedziałek, 30 sierpnia 2021, 13:57

Na ltc, bo shitcoins na dziś nie wznowił dasha

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wypłata z Binance

Postautor: RevWolt » poniedziałek, 30 sierpnia 2021, 17:35

Właściwie z tego co się orientuje to w Sandader można przelewać euro na normalne konto ale zostanie to przeliczone po gorszym kursie na złotówki. Można też również w Sandader założyć dość szybko konto walutowe które jest darmowe (powyżej 50 jednostek danej waluty).

Wróć do „Pomoc techniczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości