Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 13 lutego 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: Arkadiuszijusz » środa, 3 marca 2021, 11:22

dvdx95 pisze: środa, 3 marca 2021, 02:351. Czy posiadasz zabezpieczone konto poprzez google authenticator, SMS authenticator ?
Masz te funkcje aktywne?
2. Czy wypłaty każdej krypto waluty są zablokowane , niezależnie od ilości wypłacanych środków?
3. Czy konto ma status "Identity Verification" - Verified ?


1 konto posiada weryfikację dwuetapową - Mail i google authenticator
2. Tak każdej i niezależnie od ilości - nic nie można przelać
3. Tak...konto jest zweryfikowane. Weryfikacja powtórna nastąpiła na polecenie Binance ale nic się nie zmieniło.

Weteran
Posty: 2868
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 441
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: adamu79 » środa, 3 marca 2021, 15:33

Arkadiuszijusz pisze: wtorek, 2 marca 2021, 23:19Wyjaśnijmy sobie jedną sprawę na początku. Jak wg Was wykonać inaczej operacje: przelania Stablecoina z portfela sprzętowego na giełdę, następnie zakup pożądanych kryptowalut, po 48-96 godzinach sprzedaż, przelanie całości kapitału + zysk (lub nie) z powrotem na Ledger ? TYLKO TAK
Nie bardzo bo każdy DEX to potrafi - z bardziej popularnych Uniswap, Sushiswap,1inch. Podpinasz ledger i jazda
Omijasz czasem nerwowe czekanie na przelew na giełdę i z giełdy. Proste, wygodne i przy dużych kwotach te 40 czy 50 baksów opłaty za swap to nie problem.

Na zwykłe giełdy powinny wędrować kwoty, których nie żal stracić jako bramka crypto/fiat. Taką widzę ich nieświetlaną przyszłość ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: adam1226 » środa, 3 marca 2021, 16:00

Przy duzych kwotach to zwiększa sie spread - bo niestety na wielu parach nie ma wystarczajacej glebokosci...

Rowniez przekaże ten watek gdzie potrzeba.

Moze na telegram binance wejdz bo chyba tam dzialaja?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 13 lutego 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: Arkadiuszijusz » środa, 3 marca 2021, 16:01

adamu79 pisze: środa, 3 marca 2021, 15:33Nie bardzo bo każdy DEX to potrafi - z bardziej popularnych Uniswap, Sushiswap,1inch. Podpinasz ledger i jazda
Omijasz czasem nerwowe czekanie na przelew na giełdę i z giełdy. Proste, wygodne i przy dużych kwotach te 40 czy 50 baksów opłaty za swap to nie problem.


Przyznam szczerze że temat DEXów jest mi zupełnie obcy ale jeśli jest to sposób na obejście problemu to chętnie poczytam. Możesz polecić gdzie najlepiej dowiedzieć się co i jak ? Uniswap to ja znam jako token tylko. Nie wiem za bardzo jak to działa.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: adam1226 » środa, 3 marca 2021, 16:04

Uniswap.org wybierasz interesujaca Ci pare i zakladka Trade.

Robisz approve dla tokena*, ktory chcesz sprzedac
Następnie mozesz juz zrobic transakcje wymiany (swap)
Tylko tu uwaga - uwazaj na kursy w przypadku duzych kwot, bo potrafia sie dosc mocno rozjechac..

*istnieje tez możliwość handlu ekwiwalentami innych walut niz eth i jego tokeny; nalezy wymienić je na tzw syntetyczne tokeny (/wrapped) np btc na Wbtc
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Posty: 2868
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 441
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: adamu79 » środa, 3 marca 2021, 16:46

Arkadiuszijusz pisze: środa, 3 marca 2021, 16:01Możesz polecić gdzie najlepiej dowiedzieć się co i jak ?
Masz tego na pęczki w necie włącznie z poradnikami na yt.
Tu przykładowy opis https://www.zrozumiecbitcoina.pl/2019/1 ... da-swiata/
https://www.zrozumiecbitcoina.pl/2019/0 ... ub-trezor/

Niezbędne jest rozszerzenie metamask, które instalujesz w przeglądarce.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: KryptoBanita » piątek, 12 marca 2021, 16:17

adiqq pisze: wtorek, 2 marca 2021, 11:30@Binance_Angels @Binance.Angel - możecie pomóc w tej sprawie?

Jak widać mają temat w głębokim poważaniu...
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 14 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: Bladoczarny » niedziela, 14 marca 2021, 07:59

Arkadiuszijusz pisze: poniedziałek, 1 marca 2021, 13:36 Witam wszystkich

Mam poważny problem z wypłatami z Binance. Przy próbie wybrania środków i przelania na inny portfel wyświetla informację, że ze względów bezpieczeństwa wypłaty zostały wstrzymane. Napisałem do supportu i opisałem problem to odpisali, że ":problem powinien już sam się rozwiązać". Pfff, nie nie rozwiązał się sam. Nie ma możliwości zrobienia ponownej weryfikacji konta. Wszystko jest ZWERYFIKOWANE. Nie mam pojęcia jak odblokować możliwość wypłat. Bardzo proszę o pomoc. Support nic nie wnosi do mojej sprawy.

Pozdrawiam
Arek
Mam podobny problem z wypłatą!!! Kiedy zlecam wypłatę nagle wiadomość na email z kodem nie przychodzi! Wiadomości o zmianie IP podczas logowania przychodzą, ale kod weryfikacyjny już nie! Nie mogę przez to zlecić wypłaty. Support jak u Ciebie milczy!!! Jak się wpłaca, lub handluje, to jest ok, ale wypłacić już nie można. Jeżeli chodzi o porady tutaj niektórych piszących typu" na giełdzie się nie trzyma", to przestańcie pisać takie frazesy, bo krypto bez możliwości wymiany i handlu jest kompletnym ZEREM!!!!

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: fervi » niedziela, 14 marca 2021, 20:08

Bladoczarny pisze: niedziela, 14 marca 2021, 07:59 to przestańcie pisać takie frazesy, bo krypto bez możliwości wymiany i handlu jest kompletnym ZEREM!!!!
No i nie masz racji z paru względów. Po pierwsze są specjalne protokoły wypłat środków, które ograniczają tego typu "wpadki giełd". Pominę fakt możliwości wymiany w inny sposób niż poprzez scentralizowane giełdy.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 14 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: Bladoczarny » niedziela, 14 marca 2021, 20:49

@ fervi Protokoły nie potrafiły zabrać krypto wielu hakerom i nawet jeżeli udowodnimy Giełdzie, że niesłusznie blokuje Twoje krypto, to zanim znajdziesz takich jak Ty i zrobisz pozew zbiorowy, to miną może nawet lata zanim cokolwiek dostaniesz. Jeżeli chodzi o handel F2F, to on praktycznie nie istnieje, zostaje SWAP i kantor z dużą prowizją, która zjada zyski. Samo płacenie np. BTC za produkty i usługi jest tym samym, co płacenie każdą inną walutą, więc tutaj BTC jest tylko monetą. Cała zabawa rozkręca się kiedy możesz handlować, kupować w dołku i sprzedawać na górce! Tylko ruch na rynku i możliwość zarobku jest tym, co napędza realną wartość krypto.
Ostatnio zmieniony niedziela, 14 marca 2021, 20:50 przez Bladoczarny, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: CzarnaOwca » niedziela, 14 marca 2021, 20:49

KryptoBanita pisze: piątek, 12 marca 2021, 16:17
adiqq pisze: wtorek, 2 marca 2021, 11:30@Binance_Angels @Binance.Angel - możecie pomóc w tej sprawie?

Jak widać mają temat w głębokim poważaniu...
Nie jestem pewien, ale kiedyś, któryś z nich pisał, że Binance rezygnuje z nich i chyba zakończyli działalność na tym forum

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 14 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: Bladoczarny » poniedziałek, 15 marca 2021, 00:19

@Binance_Angels udzielają się na YT, ale tam nie odpowiadają na komentarze.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 29 września 2020
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: Mr.Green87 » wtorek, 22 czerwca 2021, 22:51

@Arkadiuszijusz
I jak tam kolego udało się wyjaśnić sprawę?
Jeśli możesz daj znać bo ciekawi mnie czy to się wyjaśniło czy nadal tkwisz z zablokowanymi środkami

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 marca 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: BetterWorld » niedziela, 17 marca 2024, 16:39

Mialem to samo. Ja wygenorowalem nowy porfel na Ledgerze i blokada byla na 1 godzine. Po godzinie sie udalo

Wróć do „Pomoc techniczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości