Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 13 lutego 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: Arkadiuszijusz » poniedziałek, 1 marca 2021, 13:36

Witam wszystkich

Mam poważny problem z wypłatami z Binance. Przy próbie wybrania środków i przelania na inny portfel wyświetla informację, że ze względów bezpieczeństwa wypłaty zostały wstrzymane. Napisałem do supportu i opisałem problem to odpisali, że ":problem powinien już sam się rozwiązać". Pfff, nie nie rozwiązał się sam. Nie ma możliwości zrobienia ponownej weryfikacji konta. Wszystko jest ZWERYFIKOWANE. Nie mam pojęcia jak odblokować możliwość wypłat. Bardzo proszę o pomoc. Support nic nie wnosi do mojej sprawy.

Pozdrawiam
Arek

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: zdzicho2000 » poniedziałek, 1 marca 2021, 13:40

Ale co my tu na forum możemy zrobić? Bombarduj ich pytaniami, może na telegramie, na Twitterze, jeszcze raz i do skutku przez support.

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 27 listopada 2020
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: owpiotr » poniedziałek, 1 marca 2021, 14:09

Zrobić nie możemy nic ale dobrze wiedzieć, która giełda robi problemy (choć sam żadnych nie miałem) - ciekawe o jaki rząd wielkości chodzi?
Może za mało kasy na fee.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 13 lutego 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: Arkadiuszijusz » poniedziałek, 1 marca 2021, 14:35

Chodzi o duże kwoty i na pewno nie chodzi o opłaty za fees. Mam ponad 200tys zł zablokowane!! kurde irytujące strasznie. Nie ma do kogo o pomoc się zglosić bo support mnie olewa i daje zdawkowe odpowiedzi bez realnej pomocy.

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: zdzicho2000 » poniedziałek, 1 marca 2021, 14:51

Nigdy nie trzymamy takich kwot na giełdzie!
jesli chciałeś uciec przed spadkiem cen należało partiami zamieniać krypto na stablecoina w sieci eth. Np usdc (teter usdt może mieć problemy prawne) i trzymać środki na swoim portfelu. Żeby je ruszyć musisz mieć również eth.
Teraz opłaty za stable w sieci eth sa wysokie (kilkanaście $), ale przy takich kwotach to nie ma znaczenia.

No nic, bombarduj support, skoro masz weryfikacje tożsamości i takie kwoty, muszą Ci odpowiedzieć

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 13 lutego 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: Arkadiuszijusz » poniedziałek, 1 marca 2021, 15:40

Nigdy nie trzymam takich kwot na giełdzie. Sprzedałem całe krypto przed spadkiem. Odkupiłem na dołku i chciałem przelać krypto na ledger. A tu masz - blokada konta. A krypto zawsze wymieniam na przynajmniej dwa stablecoiny. Tutaj nastąpiła naprawdę dziwna sprawa bo oni nawet nie są w stanie podać przyczyny - podobno przy probie przeladnia 1000 usdt na ByBita zablokowali. Przeraża mnie tylko, że od 30dni nie mam możliwości wycofania środkow z giełdy ! Bombarduje ich mailami od 14 dni codziennie i dostaje info że " problem powinien już zniknąć". Odpisuje im że nie zniknął i dalej mam blokade a oni na to że "widocznie nastąpiła blkada bezpieczeństwa". Nosz kurde mole co za matoły..... i nie ma gdzie uzyskać pomoc a to oszczędności całego życia.

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: zdzicho2000 » poniedziałek, 1 marca 2021, 19:51

Okropne!
Ale nauka z tego tez taka, że przelewamy na giełdę partiami i dopiero gdy poprzednia część trafia na portfel (czy to w postaci stabla czy krypto) to posyłamy następna.
A możesz robić operacje na giełdzie?
Moze spróbuj wymienić na inną waluta, albo stabla innego i wysłać.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 1 marca 2021, 20:31

Był kiedyś wątek w temacie Binance o kradzionych bitkach... Nie ciągnąłem tego, ale coś tam zdawkowo odpowiedzieli na pytanie jak oni kradzione bitki rozpoznają - coś tam ściemniali, że mają sposoby...
Może o to biega? Może, mimo, że nie pytają wyślij im skąd miałeś bitki/walutę, którą tam sprzedałeś?
Podejrzanie długo trzymają Cię w zawieszeniu... Nie miałem przyjemności z ich supportem...
Nic innego nie przychodzi mi do głowy, oprócz skojarzenia z BitBay z podobnymi sprawami...
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 13 lutego 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: Arkadiuszijusz » wtorek, 2 marca 2021, 10:59

A czy istnieje jakiś support (człowiek) czy tylko z automatem można rozmawiać? Nie ma znikąd pomocy a duże środki zblokowane całkowicie. Handlować mogę ale nie mogę nic wypłacić z binancea ani przelać na inną giełde czy ledgera :/ Jestem już przerażony tą sutyacją. Czuje się jakby mi ktoś to ukradł bo jak to inaczej traktować skoro nie mogę nic zrobić ze swoimi pieniędzmi ? Gdzie szukać pomocy? Support od 2 tygodni mnie olewa ;/

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 13 lutego 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: Arkadiuszijusz » wtorek, 2 marca 2021, 11:01

Co jest najlepsze to to że wszystkie krypto o które chodzi kupowałem właśnie na binance ale jak chciałem je przelać z giełdy to dostałem blokade.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: maky » wtorek, 2 marca 2021, 11:02

Arkadiuszijusz pisze: wtorek, 2 marca 2021, 10:59Nie ma znikąd pomocy a duże środki zblokowane całkowicie.

Twój przypadek chyba wrzucę w temat brandzlującym się nad siecią BSC. Może to ich trochę ocuci.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: adiqq » wtorek, 2 marca 2021, 11:30

wklej to też w wątku dotyczącym tej giełdy
viewtopic.php?f=55&t=29727&p=685669&hil ... ce#p685669
@Binance_Angels @Binance.Angel - możecie pomóc w tej sprawie?

nie zwykłem trzymać na giełdach wiekszych środków, ale całą ta sytuacja to dla mnie znak, ze nawet te mniejsze warto przenieść w lepsze dla nich miejsce...
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 13 lutego 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: Arkadiuszijusz » wtorek, 2 marca 2021, 12:03

co to znaczy "nie trzymam"....przelałem na Binance USDT żeby kupić 10 krypto. Kupiłem i chciałem przelać je na ledgera....to tyle.... niestety nie mogę a support to kompletna porażka !

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 13 lutego 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: Arkadiuszijusz » wtorek, 2 marca 2021, 12:07

Przecież to jest chore! mam problem i nie ma gdzie zadzwonić i z kim pogadać. Odzywa się jakiś cholerny bot który w niczym nie pomaga ! Jak tak dalej pójdzie to wytocze im sprawe karną. Pewnie kurna na Malcie będę ich szukał.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: maky » wtorek, 2 marca 2021, 12:47

Arkadiuszijusz pisze: wtorek, 2 marca 2021, 12:03co to znaczy "nie trzymam"....przelałem na Binance USDT żeby kupić 10 krypto. Kupiłem i chciałem przelać je na ledgera....to tyle.... niestety nie mogę a support to kompletna porażka !

Koledze @adiqq chodzi o to, że całe twoje oszczędności znalazły się jednoczasowo na giełdzie. To jest duże ryzyko. Mam nadzieję, że tym razem jeszcze ci się upiecze.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: maky » wtorek, 2 marca 2021, 12:48

Arkadiuszijusz pisze: wtorek, 2 marca 2021, 12:07Pewnie kurna na Malcie będę ich szukał.

Raczej w Chinach... Dlatego warto już szlifować mandaryński.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: zdzicho2000 » wtorek, 2 marca 2021, 19:22

@Arkadiuszijusz Naprawdę, jak korzysta się z serwisów wymiany, giełd czy kart przelewamy tylko partiami i po ewakuacji następną część.

@maky Ja po paru dniach testowania stabla busd na sieci bnb olałem ich i przeniosłem sie na neutrino wavsa. W stablu busd w sieci bnb obok ryzyka jaki dotyczy każdego innego stabla (unieważnienie kontraktu np) po prostu Binance może paść zhakowane, zamknięte, a żaden inny serwis nie obsługuje chyba busd na bnb. Na eth tak, ale tam fee jak to na eterze ostatnio naście $ minimum

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: adiqq » wtorek, 2 marca 2021, 20:44

maky pisze: wtorek, 2 marca 2021, 12:47Koledze @adiqq chodzi o to, że całe twoje oszczędności znalazły się jednoczasowo na giełdzie. To jest duże ryzyko. Mam nadzieję, że tym razem jeszcze ci się upiecze.
Dokładnie to miałem na myśli. I tak jak pisałem - 3/4 środków z giełdy wycofałem. Zostało tylko to, co w niedługim czasie i tak planowałem sprzedać.
Arkadiuszijusz pisze: wtorek, 2 marca 2021, 12:07Przecież to jest chore! mam problem i nie ma gdzie zadzwonić i z kim pogadać
tak mnie naszło...napisz może do CZ na twiterze? ;)
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 13 lutego 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: Arkadiuszijusz » wtorek, 2 marca 2021, 23:19

adiqq pisze: wtorek, 2 marca 2021, 20:44maky pisze: ↑ wtorek, 2 marca 2021, 12:47
Koledze @adiqq chodzi o to, że całe twoje oszczędności znalazły się jednoczasowo na giełdzie. To jest duże ryzyko. Mam nadzieję, że tym razem jeszcze ci się upiecze.
Dokładnie to miałem na myśli. I tak jak pisałem - 3/4 środków z giełdy wycofałem. Zostało tylko to, co w niedługim czasie i tak planowałem sprzedać.


Wyjaśnijmy sobie jedną sprawę na początku. Jak wg Was wykonać inaczej operacje: przelania Stablecoina z portfela sprzętowego na giełdę, następnie zakup pożądanych kryptowalut, po 48-96 godzinach sprzedaż, przelanie całości kapitału + zysk (lub nie) z powrotem na Ledger ? TYLKO TAK. Jak kupiłeś BTC czy Alta rok temu i trzymasz do dziś to siedzi na Ledger i jest ok. Jak sprzedajesz i kupujesz co np pare dni to inaczej się nie da. Albo trzymasz środki na giełdzie albo nie. Można zdywersyfikować sprawę i trzymać na pięciu ale mnie osobiście to przy 10 kryptowalutach rozwala czasowo i technicznie. Zawsze będzie moment w którym trzymam część lub większość środków na giełdzie.

W ramach aktualizacji dodam, że support postanowił zająć się wspomnianą sprawą. Po ponowne, pełnej weryfikacji łącznie z wyciągiem z konta i numerem buta stwierdził, uwaga.... że po SWOJEJ STRONIE NIE WIDZĄ ŻADNEGO PROBLEMU xP Otrzymali screeny prezentujące problem, dokumenty tożsamości, wyciągi z konta itp. To widocznie za mało bo efektu nie ma żadnego pozytywnego. ZAMROŻONE ŚRODKI WŁAŚCICIELA KONTA ! dalej brak możliwości przelania gdziekolwiek poza giełdę..... ręce opadają.

Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: 20 lipca 2018
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem - Binance - zablokowane wypłaty z konta

Postautor: dvdx95 » środa, 3 marca 2021, 02:35

1. Czy posiadasz zabezpieczone konto poprzez google authenticator, SMS authenticator ?
Masz te funkcje aktywne?
2. Czy wypłaty każdej krypto waluty są zablokowane , niezależnie od ilości wypłacanych środków?
3. Czy konto ma status "Identity Verification" - Verified ?

Wróć do „Pomoc techniczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 6 gości