Przenoszenie BCH na portfele BTC SV i innych

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przenoszenie BCH na portfele BTC SV i innych

Postautor: koznoe » wtorek, 27 listopada 2018, 02:07

Witam serdecznie, chciałbym prosić o pomoc kogoś kto się zna. Posiadam BCH od ponad roku na portfelu Electron, wiem że był fork i rozumiem że powstały 2 nowe kryptowaluty BTCSV oraz BCHABC. Na stronie bitcoincash.org znalazłem jeszcze coś takiego Kompatybilne implementacje:
Bitcoin ABC 0.18.4
Bitcoin Unlimited Cash Edition 1.5.0.1
Bitcoin XT Release K
bcoin - bcash 1.1.0
bitprim v0.16.0
BCHD v0.13.0-beta

I chciałem sobie rozforkować te moje BCH to znaczy zrobić z nich te nowe kryptowaluty na własnych portfelach, przy czym oczywiście nie chciałbym czegoś zepsuć. Proszę o pomoc was doświadczeni użytkownicy

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Przenoszenie BCH na portfele BTC SV i innych

Postautor: jpr » wtorek, 27 listopada 2018, 02:17

Tu masz instrukcje jak za pomocą portfela Electron Cash rozdzielić SV od BCH.
https://honest.cash/chicken/how-to-safe ... ctures-130

Robisz to oczwiscie na własne ryzyko. Ja korzystałem własnie z tego opisu i wszystko poszło OK.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przenoszenie BCH na portfele BTC SV i innych

Postautor: koznoe » wtorek, 27 listopada 2018, 07:44

Bemx2k pisze: [flash=]UWAGA[/flash]

Zapaliła się Czerwona Lampka
To znaczy żeby nie robić tym sposobem ?

Dodano po 4 minutach 46 sekundach:
jpr pisze: Tu masz instrukcje jak za pomocą portfela Electron Cash rozdzielić SV od BCH.
https://honest.cash/chicken/how-to-safe ... ctures-130

Robisz to oczwiscie na własne ryzyko. Ja korzystałem własnie z tego opisu i wszystko poszło OK.
a co to znaczy ? Current Faucet Balance: 0.06782884 BCH ? czy że mogę tylko tyle przerobić ?

Dodano po 5 godzinach 2 minutach 31 sekundach:
Ok, więc wypróbowałem również ten sposób i była to całkiem spora sumka, w skrócie powiem jak do wygląda dla potomnych :D . Wchodzimy tu http://forkfaucet.cash/ gdzie podamy nasz adres portfela na którym mamy BCH do forka, adress dajemy aby została nam przesłana drobna sumka z nowym kodem, tak zwany pył. Za każdym razem czekamy aby operacja była potwierdzona do końca czyli minimum 6 potwierdzeń i ptaszek !!! wtedy Przesyłamy nasze całe BCH na pusty adres z listy adresów i potwierdzenie do końca. tutaj Blockchair.com wklejamy naszej transakcji ID, powinno nam znaleźć transakcje, tutaj też wklejamy to samo Svblox.com i jak nie znalazło to znaczy że wszystko poszło ok. Teraz już możemy sobie zmieniać servery i cieszyć się oboma walutami. aby zmienić server, tools, network i prawym wybieramy jeden z tych z ptaszkami co znaczy że są tam środki ;) pozdrawiam ciebie jpr i dzieki za pomoc

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przenoszenie BCH na portfele BTC SV i innych

Postautor: Bit-els » wtorek, 27 listopada 2018, 10:44

@koznoe, wysyłać srodki na adres bez priva pod kontrolą swoją, dobrze rozumiem?

Wróć do „Pomoc techniczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości