Problem z Google authenticator

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 października 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z Google authenticator

Postautor: Vipmaciek » czwartek, 11 października 2018, 18:40

Cześć.

Jakiś czas temu kupiłem trochę walut na giełdzie BINANCE, w między czasie straciłem laptopa i telefon na którym miałem wszystko zapisane.
Mogę się zalogować na binance ale nie mogę wejść w zakładkę FOUNDS bo potrzebuje kodu z Google authenticator. Nie mam tego 16dig kodu ani kodu qr.
Jest jakas opcja żeby się zalogować?
Pozdrawiam

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z Google authenticator

Postautor: Bit-els » czwartek, 11 października 2018, 18:46

Do supportu musisz pisać. Zapewne będą Cię weryfikować

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 26 września 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z Google authenticator

Postautor: mordzi90 » sobota, 13 października 2018, 04:39

Cześć Maciek, miałem ostatnio ten sam problem po tym jak zmieniłem telefon.
O dziwo się okazało, że support jest tam bardzo pomocny. Odpowiedzieli mi na zgłoszenie w kilka minut, ale pokierowali abym założył ticket na ich stronie: https://support.binance.com/hc/en-us/requests/new

Obrazek

Tam będziesz miał instrukcję co dokładnie zrobić, nawet rzeczy takie jak napisać na kartce "Binance + dzisiejsza data" i przesłanie im fotki z kartką + Twoja twarz :) To było najdziwniejsze ale po tym od razu pozbyłem się Google Authenticatora. Ustawiłem teraz na wiadomość SMS - polecam, przychodzą w 3 sekundy.

Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 października 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z Google authenticator

Postautor: Vipmaciek » poniedziałek, 15 października 2018, 14:17

Ale Ty to załatwiałes poprzez email czy jakiś formularz na stronie? Napisałem do nich wiadomość przez stronę która podałeś ale od paru dni cisza.

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 26 września 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z Google authenticator

Postautor: mordzi90 » wtorek, 16 października 2018, 10:38

"Hello,

You may now apply to reset your Google 2FA directly on our website.

If you have your backup key for Google 2FA, you may follow below link to reset it quickly.

https://support.binance.com/hc/en-us/ar ... -Guideline


If you don't have your backup key for Google 2FA, please follow this article for detailed guidance.

https://support.binance.com/hc/en-us/ar ... Google-2FA

Please noted need to confirm in email.

If need to enter deposit address, you can find this info by looking up:
Your Binance deposit email confirmation with matching transaction date and amount
Checking against withdrawal history/email confirmation from the sending platform.
Then using TXID to look for the output address from the sending platform e.g. wallet/exchange where you funded your Binance account from.

If you have any problem please feel free to contact us we can help you go on manual review process.


Best regards,
The Binance Support Team"



Powyżej cała odpowiedź z Binance. Skorzystaj z drugiego linku jeżeli nie masz backup key'a

Wróć do „Pomoc techniczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości