BIT COIN NIE DOSZEDŁ

ps1
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 15 września 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BIT COIN NIE DOSZEDŁ

Postautor: ps1 » sobota, 15 września 2018, 21:00

Witam. 13 września rano ,poszła wypłata bitcoinow z kantorbitcoin.pl a ja koncie na stronie dalej tego nie widzę. Pisałem z administratorem kantorubitcoinów i ,mówi ,że jest wysłane a przy mojej tranzakcji na blockchain pisze (NIE WYSŁANO) i rzeczywiście ja tego nie mam tylko potwierdzenia cały czas rosną .... Jestem niemy w tym temacie oświeci mnie ,ktoś? czy może jeszcze czekać trzeba... Dołaczam ,zdjęcie https://tinypic.pl/11pj7ggnchnc Wyjaśni ,ktoś dlaczego dalej nie widze na stronie na koncie bitcoinów ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 9 lutego 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BIT COIN NIE DOSZEDŁ

Postautor: kabar » sobota, 15 września 2018, 22:31

na screenie, który wrzuciłeś masz pozycję Ostateczny stan - to jest saldo na tym adresie, więc BTC znajdują się na nim.

Napisz co masz na myśli pisząc "nie widzę na stronie na koncie bitcoinów", bo nawet na tym zdjęciu je widać :)


Uzupełnienie: te określenia Wydany / Nie wydany, które Ci się wyświetlają, to jakieś niefortunne tłumaczenia z angielskiego od Spent / Unspent, które mówią, czy środki zostały gdzieś dalej przesłane, czy nie

Uzupełnienie 2: napisz jakiego portfela używasz (gdzie wygenerowałeś ten swój adres, na który zleciłeś wypłatę) - bo teraz najlepiej jego użyj do tego, aby zobaczyć te środki i móc nimi dysponować (tak Ci będzie najłatwiej)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1237
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BIT COIN NIE DOSZEDŁ

Postautor: Canis Lupus » sobota, 15 września 2018, 22:37

młody człowieku, widzę, że postanowiłeś zamazać adres btc. Prawie Ci się udało, ale zwróć uwagę, że adres jest widoczny w przeglądarce na pasku adresu. Zatem jeśli nadal chcesz uniknąć dekonspiracji proponuję zamazać też tam. Dodatkowo z tego co widzę tam nie jest napisane "Nie wysłano" jak twierdzisz tylko "Nie wydany". Poza tym bitcoin piszemy razem, to jest jedno słowo. Życzę Ci dużo szczęścia i powodzenia i więcej czujności...jeszcze więcej.
stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

Weteran
Posty: 1538
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BIT COIN NIE DOSZEDŁ

Postautor: ikswodnal » niedziela, 16 września 2018, 09:35

Canis Lupus pisze: . Życzę Ci dużo szczęścia i powodzenia i więcej czujności...jeszcze więcej.
To już było ironiczne. Raczej należy ps1 odesłać do https://bitcoin.pl/poradniki.
Nie można ironizować z ludzi którzy wiedzę dopiero zdobywają, a pomagać w dobrze zresztą zrozumianym swoim interesie.

ps1
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 15 września 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BIT COIN NIE DOSZEDŁ

Postautor: ps1 » niedziela, 16 września 2018, 22:09

Dziękuję! Wam za wszelkie rady ,myślałem ,żę to prostsze będzie. Zamówiłem z tego kontorabitcoinów monety za realne pieniądzę odrazu na portfel mojego konto na stronie.. Póki co nadal nie widzę ,zastanawia mnie tylko czy w weekend ,może nie dochodzi albo administrator to musi potwierdzić.. Narazie poczekam parę dni i potem dopiero zacznę się drapać po głowie i myśleć co dalej. Pozdro..

Dodano po 1 godzinie 22 minutach 58 sekundach:
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz teraz jak na giełdzie ,kupiłem na domyślny kod dokładnie tak pisze,
to deposit bitcoins, send them to this address:
1J7LZKB26wQ8CsctR6VZJLhTeFaZc5rNb7
Tylko zastanawia mnie jedna rzecz. Czy ja tym kodem nie powinienem na swój portfel to wpłacić czy coś.. czy to na stronie ,może być.... (Niedobrze a miało byc git)

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14356
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2645
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: BIT COIN NIE DOSZEDŁ

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 17 września 2018, 02:51

Na podany adres 13. była wpłata btc, więc nie jestem pewien czego oczekujesz od kantoru w którym je kupowałeś...
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BIT COIN NIE DOSZEDŁ

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 17 września 2018, 02:59

ps1 pisze: za realne pieniądzę odrazu na portfel mojego konto na stronie..
Polska mowa nie być trudna, ale nie kapuje...
Realne pieniądze na nierealny portfel? Jakiego portfela używasz??

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 września 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BIT COIN NIE DOSZEDŁ

Postautor: RudeKret » wtorek, 18 września 2018, 12:20

Jaki portfel?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 września 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

BIT COIN NIE DOSZEDŁ

Postautor: mareczek12 » piątek, 21 września 2018, 17:32

w knajpie sie zawieruszył

Wróć do „Pomoc techniczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości