Bitcoin UK

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 13 września 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin UK

Postautor: PeppaPigg » czwartek, 13 września 2018, 03:19

Witam,
Jestem całkiem nowa w temacie, siedzę i czytam 2 tydzień, założyłam już portfel , właściwie to dwa tylko mam problem z Bitcoinem w UK. Nie mogę przejść weryfikacji 2FA. Wysłałam wszystkie dane ale nie mam potwierdzenia weryfikacji i ciągłe nie mogę się zalogować na bitcoin aplikacji. Pomyślana że zapytam tutaj zanim zadzwonię na infolinię. Podejrzewam że coś robię źle , chociaż krok po kroku robiłam wszystko tak jak potrzeba i dostaje kody do weryfikacji i jak przychodzi do wyslania zescanowanego dokumentu tożsamości to strona staje się unresponsive . Nie kumam...

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin UK

Postautor: Bit-els » czwartek, 13 września 2018, 03:22

Mówisz o giełdzie?

Bo portfel nie potrzebuje 2fa.
Polecam electrum.org
Jest też wersja mobilna.
Zapisz tylko seed i schowaj- kopia bezp.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 13 września 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin UK

Postautor: PeppaPigg » czwartek, 13 września 2018, 03:32

Tak mówię o giełdzie , dzięki za odpowiedź.
A.. mam portfel z Revolut, nie spotkałam się z ta nazwa na tym forum, muszę tylko przetransferowac środku na giełdę? Jak dobrze tą machinę rozumiem ..

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin UK

Postautor: Bit-els » czwartek, 13 września 2018, 04:00

Możesz też sprzedać w jednym bitomatów, w UK też są
https://coinatmradar.com

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin UK

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 13 września 2018, 07:38

PeppaPigg pisze: ...mam portfel z Revolut, nie spotkałam się z ta nazwa na tym forum...
Pamiętaj, że Revolut nie służy do trzymania Bitcoina.
Jest sporo informacji na tym forum o Revolut 8-)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 647
Rejestracja: 19 lutego 2018
Reputacja: 1361
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin UK

Postautor: HODLER.TECH » czwartek, 13 września 2018, 11:34

PeppaPigg pisze: Tak mówię o giełdzie , dzięki za odpowiedź.
A.. mam portfel z Revolut, nie spotkałam się z ta nazwa na tym forum, muszę tylko przetransferowac środku na giełdę? Jak dobrze tą machinę rozumiem ..
Na Revolut'a nie da się wpłacić ani z niego wypłacić kryptowalut. To bardzo zagadkowa funkcjonalność która pozwala wyłącznie handlować kryptowalutami lub papierowymi kryptowalutami (w zależności od tego czy posiadają ich zabezpieczenie zgodne z saldami użytkowników). Być może to ograniczenie zostało nałożone w celu ominięcia problemu prania pieniędzy czy stosowania tego rozwiązania do omijania opodatkowania przez użytkowników, ale jeśli tak jest, to chciałbym zobaczyć wiarygodny audyt sald użytkowników, najlepiej w formie przekazywania blockchain'owego TX podczas transakcji kupna i sprzedaży monet. W tym momencie firmy FinTech mają problem z założeniem konta Revolut identyczny jakie posiadamy z bankami, co oznacza że Revolut "jest po drugiej stronie".
HODLER - Wielowalutowy portfel o otwartym kodzie źródłowym https://hodler.tech
HODLER Pro: https://hodler.tech/pro
Telegram PL: http://t.me/HODLERTECHPL
Dyskusja PL: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=101&t=30634

Weteran
Posty: 1179
Rejestracja: 7 lutego 2018
Reputacja: 507
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin UK

Postautor: kajetan » sobota, 15 września 2018, 09:21

HODLER.TECH pisze: chciałbym zobaczyć wiarygodny audyt sald użytkowników, najlepiej w formie przekazywania blockchain'owego TX podczas transakcji kupna i sprzedaży monet
Revolut tworzy pulę transakcji kryptowalutowych swoich klientów (info), więc nie każda transakcja jest w blockchain (info).
Przypuszczam, że robią z kryptowalutami to co niektórzy brokerzy forex z transakcjami walutowymi, a Derigo z akcjami, zestawiając je najpierw z przeciwnymi transakcjami innych swoich klientów. W ten sposób oszczędzają na prowizji giełdy, choć w przypadku gwałtownych ruchów, gdy nie zdążą znaleźć przeciwnej transakcji, może się okazać że bedą musieli dopłacać do interesu (wersja uczciwa), albo dawać klientowi dużo gorszy kurs po którym faktycznie opóźnioną transakcję zrealizowali a nie ten po którym on chciał (wersja popularna wśród brokerów forex). Podczas pamiętnego skoku franka w 2015 niektórzy brokerzy forex pobankrutowali z tego powodu, przerzucając wcześniej maksimum strat na klientów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin UK

Postautor: KryptoBanita » niedziela, 16 września 2018, 12:10

Trzeba dodać jeszcze, że Revolut ma chore fee/prowizję za wymianę BTC...

Wróć do „Pomoc techniczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości