Nie mogę się zalogować

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 sierpnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie mogę się zalogować

Postautor: pagitago » sobota, 11 sierpnia 2018, 10:17

Witam wszystkich serdecznie.
Mam ogromną prośbe i jednoczesnie problem.
Chcę się zalogować na swoje konto.
Tradycyjnie wpisuję maila, hasło, następnie dopasowuję puzel, aż wreszcie wpisuję numer otrzymany smsem.
I niestety widzę taki komunikat:

"It appears that you may be signing into Binance from a device we are unfamiliar with or one that you have not used for a long period of time. For your security, a confirmation email has been sent to your email address."

Wszedłem wiec na zakłądkę submin a request - napisalem prosbę o pomoc, ale nie chce się ona przesłać, gdyż pojawia mi się nastepujący napis;

"Tips: Feedback and responses are in your Email;Be precise in picking the Issue Type as this will greatly expedite the support process"

Stwierdzilem więc ze napiszę tradycyjnego maila na support@binance.zendesk.com <support@binance.zendesk.com>
i też nic z tego bo dostalem wiadomosc z automatu zeby napisac przez submin a request.

Proszę pomozcie...
Nie jestem jakims super ekspertem, a mam tam troche srodków.

Serdecznie pozdrawiam
Kuba:)

Weteran
Posty: 1174
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Nie mogę się zalogować

Postautor: WitoldC » sobota, 11 sierpnia 2018, 10:24

pagitago pisze: For your security, a confirmation email has been sent to your email address.
ze względów bezpieczeństwa wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana na Twój adres e-mail.
Dostałeś maila, potwierdziłeś?

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 sierpnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie mogę się zalogować

Postautor: pagitago » sobota, 11 sierpnia 2018, 10:25

Bardzo dziękuję i jednoczesnie przepraszam. Mail nie docierał, ale okazało sie, że trafiał do spamu. Dlatego dziekuje za pomoc.

Wróć do „Pomoc techniczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości