Koparka 1 karta zwalnia

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka 1 karta zwalnia

Postautor: scoobe » niedziela, 29 kwietnia 2018, 12:29

Witam potrzebuję pomocy z koparką. Mam 8 kart 6 na samsungach podkręcone +750 +20 i 2 na micronach +450 +20 .
Wszystko sobie pięknie smiga. Kopię sobie equihash na nh. Nie wiem dlaczego jedna karta cały czas ma zamiast 300soli to ma ok 200.
Nie wiem co może być powodem. Dodam że to pierwsza karta w konfiguracji i jest na samsungach. w AB wszystko gra a temperatura nie przekracza 50st.
Nic nie mogę znaleźć w czeluściach internetu więc może ktoś z was pomoże.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka 1 karta zwalnia

Postautor: devega » niedziela, 29 kwietnia 2018, 13:05

@scoobe, jakie to konkretnie karty? Pod jakim systemem? Próbowałeś obniżyć częstotliwości tej konkretnej karty? Jakiej wielkosci masz plik wymiany?

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka 1 karta zwalnia

Postautor: scoobe » niedziela, 29 kwietnia 2018, 17:26

devega pisze: @scoobe, jakie to konkretnie karty? Pod jakim systemem? Próbowałeś obniżyć częstotliwości tej konkretnej karty? Jakiej wielkosci masz plik wymiany?
Karty to MSI 1060 3GB - system Win10 - plik wymiany 32GB (dysk SSD)
Próbowałem różnej konfiguracji tej karty z oc i bez i zawsze liczy mniej. Nie wiem czy to nie jest wina tego że podłączam się pod koparkę teamviewerem i w chwili podłączenia część jej mocy przejmuje grafika systemu. W menadżerze zadań w rubryce wydajność mam na tej karcie 65% użycia 3d na reszcie kart 0%

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka 1 karta zwalnia

Postautor: devega » niedziela, 29 kwietnia 2018, 17:28

Przekładałeś tę kartę do innego złącza PCI-E?

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka 1 karta zwalnia

Postautor: scoobe » niedziela, 29 kwietnia 2018, 20:10

Jeszcze nie spróbuję jutro.
Ale na stronce internetowej koparka pracuje bardzo dobrze. Problem myślę pojawia się dopiero jak się zaloguję TeamViewerem. Procek ma swoją kartę graficzną ale bez podłączenia monitora pewnie grafikę przejmuje 1 karta z zestawu i spada jej wydajność. Nie wiem ciężko to sprawdzić. Nie mam jej przy sobie tylko w firmie. Musiałbym się jutro faktycznie pobawić w podmiankę kart. Zmienię też port pci-e może to coś da.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Koparka 1 karta zwalnia

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 00:07

scoobe pisze: Jeszcze nie spróbuję jutro.
Ale na stronce internetowej koparka pracuje bardzo dobrze. Problem myślę pojawia się dopiero jak się zaloguję TeamViewerem. Procek ma swoją kartę graficzną ale bez podłączenia monitora pewnie grafikę przejmuje 1 karta z zestawu i spada jej wydajność. Nie wiem ciężko to sprawdzić. Nie mam jej przy sobie tylko w firmie. Musiałbym się jutro faktycznie pobawić w podmiankę kart. Zmienię też port pci-e może to coś da.
ja swego czasu mialem problem z koparkami taki, ze hashrate spadalo jak sie logowalem przez TV wlasnie (z komputera.. jesli wchodzilem z komorki to spadek byl duzo mniejszy
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka 1 karta zwalnia

Postautor: scoobe » piątek, 4 maja 2018, 17:49

Myślę że problemem jest wchodzenie przez TViewer. Po prostu zasysa zasoby karty. Zrobiłem wszystko co trzeba było. I za każdym razem jest tak samo gdy wchodzę zdalnie. Musiałbym podłączyć pod monitor do karty graficznej w procesorze i zobaczyć ale z racji miejsca nie chce mi się taszczyć monitora. Na stronce internetowej harate jest ok więc po prostu nic nie będę zmieniał.

Wróć do „Pomoc techniczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości