Bitmex zamknął mi pozycje

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 31 marca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmex zamknął mi pozycje

Postautor: Vlad100 » sobota, 31 marca 2018, 17:52

Witam. Pytanko do graczy z bitmexa. Otóz 3 dni temu odpaliłem sobie dzwignie na cardano x10. Cena w satoshi wynosiłą 2005 a likwidacji 1900 Od tych trzech dni nie logowałem na bitmexa, sprawdzałem cene bez loga. Dzisiaj widząc cene 2190 postanowiłem sprawdzić ile nabiło mi na dźwigni. Ku mojemu zdziwieniu moja pozycja została zamknięta z lekką stratą.... Wie ktoś o co tu chodzi? Dlaczego bitmex zamknął mi pozycje?
Ja myślałem że moge trzymać dźwignie ile chce, a tu po 3 dniach zamknięto moją pozycje w dodatku ze stratą... mimo że powinienem być zdecydowanie na plusie.

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 28 listopada 2013
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmex zamknął mi pozycje

Postautor: edgardo » sobota, 31 marca 2018, 20:15

Zapewne chodzi o to że wczoraj o 14-ej naszego czasu minął termin 3-miesięcznych kontraktów terminowych. Sprawdź czy o tej porze zamknęło Ci pozycję. Aktualnie możesz grać na kontrakcie który kończy się 29 czerwca.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmex zamknął mi pozycje

Postautor: bitloteiros » sobota, 31 marca 2018, 20:29

To były kontrakty terminowe i wygasły

"Altcoin Futures Contracts Changes
March 29, 7:22 AM
On 30 March 2018, we are making the following changes to Altcoin products:

The 0.25% settlement fee will be removed on future products. We hope that will encourage greater liquidity by removing barriers to entry and exit.
We will be removing the DASH, ETC, NEO, XMR, XLM, and ZEC pairs after they expire, for the time being. This is to free up trading engine capacity on our more popular contracts. After certain optimisations are made, we may re-list them.
The ADA, BCH, ETH, LTC, and XRP contracts will be re-listed for another quarterly today:
BitMEX Cardano / Bitcoin 29 June 2018 futures contract (ADAM18)
BitMEX Bitcoin Cash / Bitcoin 29 June 2018 futures contract (BCHM18)
BitMEX Ether / Bitcoin 29 June 2018 futures contract (ETHM18)
BitMEX Litecoin / Bitcoin 29 June 2018 futures contract (LTCM18)
BitMEX Ripple / Bitcoin 29 June 2018 futures contract (XRPM18)"

Wystarczyło otworzyć meila lub przeczytać <Announcements and Updates> w prawym górnym rogu UI. Nawiasem mówiąc otwieranie pozycji na czymś czego się nie rozumie a wręcz nie ma się o tym żadnego pojęcia jest totalną głupotą powiększoną o lenistwo. Piszę to tylko po to żebyś za to co ci zostało kupił sobie dobrą flaszkę, resztę zostawił póki jeszcze ją masz i zabrał się za coś o czym masz pojęcie bo (sorry za dosadne słownictwo ale taka jest prawda) jesteś dupa a nie trader. Profity same z nieba nie spadają tylko mają je ci co pilnują środków i poświęcają swój czas i wiedzę na ich wypracowanie kosztem jeleni podjaranych naganiaczami z FB YT i twittera liczących na szybki zysk
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmex zamknął mi pozycje

Postautor: koparki » sobota, 31 marca 2018, 20:40

na bitfinex masz bez wygasania handel na dźwigni, no i rynek jest płynny a dźwignia łagodna, czyli optymalnie jak na Twój poziom zaawansowania
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmex zamknął mi pozycje

Postautor: bitloteiros » sobota, 31 marca 2018, 20:49

@koparki,
Min wkład do rejestracji na finexie to 10k$ a z takim pojęciem i zacięciem do nauki szybko przejebie wszystko na lewarze i będziesz miał go na sumieniu :twisted:
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 495
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 51
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmex zamknął mi pozycje

Postautor: Zagłoba » sobota, 31 marca 2018, 20:55

Co do BitMexa to mnie zamknął kiedyś perpetuala.

Ze stratą.
Napisałem do supportu i otrzymałem odpowiedź: "database glitch". :roll:

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmex zamknął mi pozycje

Postautor: koparki » sobota, 31 marca 2018, 20:57

aaa to nie wiedziałem że jest próg wejścia na finex , kiedyś mozna było założyć konto "od 10$".
---

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 31 marca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmex zamknął mi pozycje

Postautor: Vlad100 » sobota, 31 marca 2018, 21:07

bitloteiros pisze: @koparki,
Min wkład do rejestracji na finexie to 10k$ a z takim pojęciem i zacięciem do nauki szybko przejebie wszystko na lewarze i będziesz miał go na sumieniu :twisted:

Skąd taka niechęć w moja strone. Jestem poczatkujacym graczem. Po prostu myslałem ze jezeli cena nie zleci ponizej likwidacji to mozna spokojnie trzymac pozycje. Mimo wszystko dziękuje za wytłumaczenie, zawsze jakas lekcja.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmex zamknął mi pozycje

Postautor: bitloteiros » sobota, 31 marca 2018, 21:39

@Vlad100,
To nie niechęć tylko wychowawczy plaskacz na otrzeźwienie.
Taka rada na przyszłość - zanim w cokolwiek wpakujesz choćby złotówkę sprawdź dobrze co to jest.
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Wróć do „Pomoc techniczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość