wymiana altów na pln

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

wymiana altów na pln

Postautor: misiek36 » sobota, 13 stycznia 2018, 13:52

Cześć,

Wykopałem trochę altów, część jest popularna na Cryptopii, część z nich jest popularna na HitBTC, część z nich jest popularna na Bittrexie.
Teraz chciałbym je zamienić na polską walutę, nie robiłem tego wcześniej więc będę wdzięczny za podpowiedź gdzie się mylę. Widzę to tak:
1. ALT->BTC - wymieniam swojego alta na BTC.
2. BTC->BTG - wymieniam BTC na BTG
3. BTG przelewam na BitBay i sprzedaję za PLN.

No i tutaj mam szereg pytań:
1. Czy może warto przelać od razu BTC do BB bez zamiany na kolejnego alta? Domyślam się, że to będzie nieopłacalne, dobrze myślę?
2. Która z walut jest najbardziej opłacalna do transferów? ewentualnie ze 2-3 ponieważ nie na każdej (vide Cryptopia) jest BTG.
3. Nie zależy mi na BTG tylko wyczytałem, że transfery nią są tanie, może być inna.
4. Tylko na BB sprzedajemy walutę na polskie zł czy na innych polskich giełdach też warto?
5. A może lepiej założyć konto walutowe i na jakiejś popularnej giełdzie wymieniać od razu na $?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

wymiana altów na pln

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 18 stycznia 2018, 14:08

Ja co prawda obecnie w drugą stronę lecę, pln -> ltc -> przelew na giełdę -> btc -> alty. LTC szybko dochodzi obecnie i chyba prowizja zdecydowanie mniejsza od btc, nie wiem jak z btg. Na cryptopii zamykają giełdę ltc, ale mają otworzyć po prostu nową stronę ltc.cryptopia.nz (ale kiedy to nie wiem). Z Polskich chyba tańszy jest BitMarket, z resztą po prawej stronie na forum masz banery reklamowe:)
Co do konta walutowego to nic nie wiem.

Wróć do „Pomoc techniczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości