Problem z Binance

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z Binance

Postautor: dreddo » piątek, 5 stycznia 2018, 07:41

Cześć..
Może ktoś zdoła mi pomóc..
Sprzedałem na giełdzie krypto AST, w open order "wisi" moja sprzedaż ale oczywiście kasy na koncie brak..W depozycie pokazuje mi cały czas że tą kryptowalutę posiadam..moze ktoś miał podobny problem? Jak wybrnąć?

Wygadany
Posty: 638
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z Binance

Postautor: gofer » piątek, 5 stycznia 2018, 07:46

dreddo pisze:w open order "wisi" moja sprzedaż
@dreddo Tu masz odpowiedź. Anuluj tą co wisi i sprzedaj jeszcze raz bo widocznie nie sprzedałeś po takim kursie po jakim chciałeś sprzedać.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z Binance

Postautor: dreddo » piątek, 5 stycznia 2018, 07:58

A jak ja anulować?

Dodano po 4 minutach 27 sekundach:
Dzięki..balem się to zrobic

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z Binance

Postautor: Marthu1990 » piątek, 5 stycznia 2018, 09:58

Mogą pojawiać się różne bugi, czasami mi się zdarza że mimo sprzedania danej krypto pokazuje mi że wciąż ją mam i dopiero po 15 min jest aktualizacja sytuacji w zakładce "Deposits/Withdrawals".
Serwery Binance są mocno obciążone. Bittrex i Bitfinex mają zamkniętą rejestracje co spowodowało że Binance jest giełdą numer 1 pod względem volumenu 24H

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z Binance

Postautor: dervill » piątek, 5 stycznia 2018, 14:00

Binance zamknęło również rejestracji oraz logowanie się na swoje konta na chwile obecną z tego co widzę. Także nieźle ich obciążyło.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z Binance

Postautor: fbit » piątek, 5 stycznia 2018, 17:24

Marthu1990 pisze: Mogą pojawiać się różne bugi, czasami mi się zdarza że mimo sprzedania danej krypto pokazuje mi że wciąż ją mam i dopiero po 15 min jest aktualizacja sytuacji w zakładce "Deposits/Withdrawals".
Serwery Binance są mocno obciążone. Bittrex i Bitfinex mają zamkniętą rejestracje co spowodowało że Binance jest giełdą numer 1 pod względem volumenu 24H
czy jest to tylko czasowe zamknięcie rejestracji czy już może klamka zapadła ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z Binance

Postautor: benq » piątek, 5 stycznia 2018, 21:16

Nie siejcie paniki, logowanie i sama giełda działa normalnie (wiadomo, że mogą się zdarzyć czasowe bugi, lagi z uwagi na przeciążenie).
Rejestracja również na pewno nie została permanentnie zamknięta, ale już w zeszłym miesiącu liczba userów przekroczyła 2mln - więc jest zrozumiałe, że muszą dostosować infrastrukturę, żeby to wszystko działało na odpowiednim poziomie.
Bittrex i Bitfinex też od jakiegoś czasu mają przerwę w rejestracji nowych, ale już zapowiadają w styczniu wznowienie rekrutacji - także cierpliwości.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z Binance

Postautor: donek911 » sobota, 6 stycznia 2018, 21:40

Giełda Binance umożliwa rejestrację tylko za pomocą reflinków. https://launchpad.binance.com/register. ... f=15089860
Po wejściu w link pojawia się strona do rejestracji. Polecam, sam się w ten sposób zarejestrowałem

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z Binance

Postautor: Polski Arrow » wtorek, 1 maja 2018, 23:08

Ludzie, jak anulować transakcję? Nie wiem, gdzie to zrobić, a od godziny nikt nie kupił ADA po mojej cenie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 351
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 211
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z Binance

Postautor: awos » środa, 2 maja 2018, 00:19

Hands down , Binance to najlepsza gielda (moze poza Bitfinex) i fajny podcast z ich CEO https://goo.gl/mcem1h a musze przyznac, ze rzadko mam okazje znalezc jakis fajny wywiad z szefami/szefow. Fajne spostrzezenia z wywiadu
-zawsze klienci dla niego najwazniejsi- daltego maja nalepszy PR w razie jakis kryzysow
-w chwili obecnej gieldy (przecietnie) sa bezpieczniejsze do trzymania crypto niz wallets -kotrowersyjne
-gieldy i wallety beda jednym
-inwestuja tylkow to co przynosi rozwoj branzy a np margin trading to tylko kolejny intrument finansowy, ktory nic nie wnosi

Binance dziala i ma sie dobrze. Swoja droga ja nie moge zniesc syfiastego nowego, designu Bittrex i przenioslem wszystkei swoje crypto na Binance

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z Binance

Postautor: benq » środa, 2 maja 2018, 08:36

awos pisze: -w chwili obecnej gieldy (przecietnie) sa bezpieczniejsze do trzymania crypto niz wallets -kotrowersyjne
:?: :!: :shock: :shock: :!: :roll: :roll: :?: :shock: :roll: :!: :x :x :x :x
STOP! Nie czytajcie tego. Co się zobaczyło, to się nie odzobaczy. Nie pisz takich rzeczy.

Co do tego, że Binance jest obecnie najlepszą giełdą - zgadzam się.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 351
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 211
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z Binance

Postautor: awos » środa, 2 maja 2018, 08:44

Nie czytasz co pisze- napisalem "kontrowersyjne" i podejrzewam ,ze nawet tego nie wysluchales tego wywiadu ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z Binance

Postautor: benq » środa, 2 maja 2018, 08:46

@awos, To nie ma żadnego znaczenia. Ktoś czyta przesłanie i zapamiętuje punkt - giełdy są bezpieczniejsze od własnych portfeli. Dziś pamięta, że to tylko zdanie kłamliwego szefa giełdy, jutro już może o tym nie pamiętać. A wiadomość idzie w świat. Trzymajcie kasę na giełdzie, to takie bezpieczne. To nie jest w żadnym stopniu kontrowersyjne. To jest kłamliwe, wprowadzające w błąd i nieuczciwe.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 351
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 211
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z Binance

Postautor: awos » środa, 2 maja 2018, 08:55

Dobra wiec aby to bylo jasne W PELNI SIE ZGADZAM Z @BENQ I TEZ UWAZAM,ZE TRZYMANIE NA GIELDZIE TO BLAD .CHYBA, ZE KTOS CIAGLE HANDLUJE

molgbym byc jednak devil's advocate i troceh go bronic bo w sumie duzo ludzi nie wie jak uzywac cold wallets i chyba o to bardziej chodzi.

Wróć do „Pomoc techniczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości