8x GTX 1060 3gb Spadek jednej karty do prędkości 1.8Mh/s

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 19 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

8x GTX 1060 3gb Spadek jednej karty do prędkości 1.8Mh/s

Postautor: pełek » środa, 25 października 2017, 13:25

Witam od kilku dni mam problem z jedną moją koparką mianowicie wszystkie karty kopią powyżej 22 Mh/s a jedna tylko z 5 minut kopie z taką prędkością a później 1.8 Mh/s. Karty to GTX 1060 3gb firmy Palit pracujące na płycie główniej ASRock H110 PRO BTC na dwóch zasilaczach o łączniej mocy 1400w. Próbowałem już wymienić riser na nowy i nie pomogło tak samo jak zmiany w ustawieniach w biosie z gen1 na gen2 i odwrotnie też nic nie pomogło. Postawiłem od nowa system windows 10 i też nic dalej to samo. Testowałem tą ferelną kartę w komputerze stacjonarnym i przez 60h chodziła bardzo dobrze nic się ie działo więc wynika z tego że karta jest ok . Próbowałem też podmienić tą kartę na dobrą z innej koparki i problem był ten sam że karta tylko przez parę minut kopę dobrze a później spada wydajność do 1.8Mh/s (karta któa w innej koparce działa cacy ) i dzieje się tak też na ustawieniach fabrycznych jak i na podkręconych. I teraz pytanie co jest przyczyną ? Płyta główna ?
Obrazek

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

8x GTX 1060 3gb Spadek jednej karty do prędkości 1.8Mh/s

Postautor: wamak » środa, 25 października 2017, 13:59

Czy ta karta odpowiada za wyświetlanie obrazu? Jeśli tak, to ustaw jako pierwszą kartę zintegrowaną.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 19 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

8x GTX 1060 3gb Spadek jednej karty do prędkości 1.8Mh/s

Postautor: pełek » środa, 25 października 2017, 14:02

Nie ta karta nie odpowiada za wyświetlanie obrazu. GPU 0 spełnia tą funkcję. Koparka działała ok przez około 2 miesiące a tu nagle takie coś się stało.

Wróć do „Pomoc techniczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości