Transfer DogeCoin z dogevault.com.

Rozmowny
Posty: 66
Rejestracja: 13 marca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Transfer DogeCoin z dogevault.com.

Postautor: faraon » wtorek, 28 stycznia 2014, 17:43

Witam.

Proszę o pomoc.

Problem jest trgo rodzaju.

Miałem na swoim koncie na dogevault.com 1515318.3833586 DogeCoinów.
A więć milion pięćset piętnaście tysięcy trzysta osie,dziesiat osiem ............. Dogecoinów!
A więc niezła suma.
Warta w przeliczeniu na Pzłotówki w obecnym czasie 9 000 złotych!!!

Dogecoiny te chciałem przelać na swoje konto na cryptsy.com.

Jednak na swoim koncie na cryptsy.com żle wygenerowałem adres transferu.

Zamiast na swoim koncie na cryptsy.com wygenerować adres dla Dogecoinów DQK7wKVMLReHxcFyMYigtuhv5twJSTi9Au
wygenerowałem pomyłkowo adres dla Digitalcoin DG3qcSUWhzY8NSQr27UCBhUT3vRbz7jQq4.

Na dogevault.com na swoim koncie wpisałem błednie wygenerowany adres i do tej pory Dogecoinów nie otrzymałem na moim koncie na cryptsy.com.
Wysłane na błedny adres Dogecoiny i tak zostały wysłane na moje konto do serwisu cryptsy.com.

Proszę napiszcie czy jest szansa odzyskania moich Dogecoinów?
Czy administratoyzy serwisu cryptsy.com są w stanie Dogecoiny przetransferować na moje własciwe konto DogeCoinów?

Jak pisałem powyżej DogeCoinów było 1515318.3833586 a więc w przeliczeniu na BTC i na złotówki to jest około 9 tysięcy złotych! Eh.......To na prawde zaboli bardzo gdy okaże się,że nie ma szans na odzyskanie Dogecoinów!!!

Transfer miał miejsce dnia 15 stycznia 2014, 22:17:32 a więc 13 dni temu.

Poniżej adres Hash tej transakcji

3e068a77c3875ffc383961d58900d90b44259cbabefc85c0ee8e34ae6347f78c

http://dogechain.info/tx/3e068a77c3875f ... ae6347f78c

Dlatego wpisałem błędny adres wygenerowany zz mojego konta na cryptsy.com,ponieważ opcaj waluty Digitalcoin znajduje się jedno oczko nad waluta Dogecoin.
Osoby,które posiadają konto na cryptsy.com wiedzą o co chodzi.


Pomóżcie dobrzy ludzie !

Pozdrawiam

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 699
Rejestracja: 26 czerwca 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: Transfer DogeCoin z dogevault.com.

Postautor: lucky777 » wtorek, 28 stycznia 2014, 20:21

No i to jest urok tworzenia całej masy nowych shitcoinów. Adresy dla każdego z nich powinny mieć jakiś charakterystyczny prefix, np dla BTC adresy musza zaczynać się od 1.
To co zrobiłeś teraz to użyłeś w jednej sieci adresu wygenerowanego w drugiej sieci - dwie zupełnie różne bajki.
Błąd też, że zrobiłeś przelew z jednej giełdy na drugą bezpośrednio a nie przez swój portfel.
Dogi nie zniknęły, trafiły na adres do którego nikt nie ma dostępu. Potrzebujesz klucz prywatny tego adresu. Cryptsy też nie mogą Ci tak po prostu przeksięgować wpłaty z jednego adresu na drugi. Adres na który wysłałeś dogi nie jest ich adresem i ich nie interesuje.

Nie mam pewności, że ten manewr zadziała.
W kodzie obu walut CKeyID jest takie samo (30) i przez to oba adresy zaczynają się od D. CScriptID są już jednak różne i z tego powodu pewnie się nie uda.

Jedyne co mi przychodzi do głowy to próba odzyskania klucza prywatnego do adresu na który wysłałeś dogi.
Bezpośrednio nie ma takiej możliwości. Może jednak pasować klucz z adresu dla Digitalcoinów.
1. Zagadaj z cryptsy aby wydali Ci klucz prywatny adresu Digitacoinów, który jest przypisany do twojego konta.
2. Po przekazaniu Ci pKey powinni wygenerować Ci nowy adres dla Digitalconów
3. Otrzymany klucz pKey importujesz w swoim portfelu do Dogecoinów. Jeśli wszystko pójdzie dobrze twoje dogi pojawią się w portfelu.
4. Przelewasz Dogi na jakiś inny adres.

Pytanie na ile support cryptsy będzie skory do współpracy i Ci uwierzy.

Rozmowny
Posty: 66
Rejestracja: 13 marca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Transfer DogeCoin z dogevault.com.

Postautor: faraon » wtorek, 28 stycznia 2014, 20:47

Serdeczne dzięki lucky777 za pomoc.

Wydaje mi się,że suuport scryptsy będzie na tyle dobry,że jednak będzie współpracował w sparwie odzyskania straconych Dogów.

Mam prośbę do Ciebie lucky777.

Ze wyględu na to,że z angielskim jestem na bakier [niemiecki znam w mowie i pismie bardzo dobrze]
i nie za bardzo umiałbym napisać rzeczowo maila do supportu scrypty.com w j.angielskim.

Mógłbyś przygotować taki mail do supporty scryptsy.com?

Nie chcę korzystać z tłumacza google Chrome bo wiadomo jak tłumaczy.

Jeżeli nie dasz rady napisać maial w j.angielskim to napisz go wmj.polskim a ja go sam przetlumaczę.

Możesz maial wysłać mi na mój mail :faraon40@o2.pl

Za udzieloną pomoc szczerze Ci dziękuję.

Pozdrawiam.

Rozmowny
Posty: 66
Rejestracja: 13 marca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Transfer DogeCoin z dogevault.com.

Postautor: faraon » wtorek, 28 stycznia 2014, 21:04

Napisałeś

Adres na który wysłałeś dogi nie jest ich adresem i ich nie interesuje.

Adres,na ktory wyslalem Digi byl wygenerowany na moim koncie na scryptsy.com ,i ktory przypisay jest na moim koncie do
Digitalcoin.

To ten adres DG3qcSUWhzY8NSQr27UCBhUT3vRbz7jQq4


A wiec to ich adres ,ktory zostal wzgenerowany z ich serwisu i z tego wzgledu powinni miec jakies poczucie pomocz w tej sprawie.

Pozdrawiam

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 699
Rejestracja: 26 czerwca 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: Transfer DogeCoin z dogevault.com.

Postautor: lucky777 » wtorek, 28 stycznia 2014, 21:58

Adres co prawda wygenerowany jest u nich ale w sieci DigitalCoin. DigitalCoin i Dogecoin nie mają ze sobą nic wspólnego. To dwie różne sieci i dwie różne waluty. Tym samym podobnie jak ty oni też nie widzą twojego przelewu.
Wysłałem ci na PM treść po angielsku.
Dobra wiadomość jest taka, że specjalnie ściągnąłem sobie klienta Digitalcoin i zrobiłem próbę gdzie adres wygenerowany dla DigitalCona przy pomocy klucza prywatnego zaimportowałem do DogeCoina a następnie zrobiłem na niego przelew i wszystko zadziałało. Tak więc powinno się i w Twoim wypadku udać. Dzięki temu mam jeden adres dla obu walut. (D8PiC6cw3BQzKUn57t6fwZ276Tgh7rB6HK)

Daj znać jak Ci coś z cryptsy odpiszą.

Rozmowny
Posty: 66
Rejestracja: 13 marca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Transfer DogeCoin z dogevault.com.

Postautor: faraon » wtorek, 28 stycznia 2014, 22:43

Dziekuje Ci lucky777 za wsparcie!

Jak tylko otrzymam wiadomosc od scryptsy dam Ci znac.

Pozdrawiam

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Transfer DogeCoin z dogevault.com.

Postautor: rav3n_pl » środa, 29 stycznia 2014, 08:10

Kod: Zaznacz cały

dogecoind validateaddress DG3qcSUWhzY8NSQr27UCBhUT3vRbz7jQq4
{
    "isvalid" : true,
    "address" : "DG3qcSUWhzY8NSQr27UCBhUT3vRbz7jQq4",
Powinno się udać.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Rozmowny
Posty: 66
Rejestracja: 13 marca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Transfer DogeCoin z dogevault.com.

Postautor: faraon » czwartek, 30 stycznia 2014, 13:57

Witam rav3n_pl.


Dziekuję za pomoc. Proszę napisz w detalach jak i co mam yrobic,ponieważ z tego co napisałeś niewiele rozumię.

Od administratora scryptsy.com nie otrzymałem do tej pory żadnego pKey dla adresu DG3qcSUWhzY8NSQr27UCBhUT3vRbz7jQq4.

Pozdrawiam.

Wróć do „Pomoc techniczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości