Błędny adres portfela podczas wypłaty krypto

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 23 lipca 2019
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Błędny adres portfela podczas wypłaty krypto

Postautor: Majkel37 » piątek, 26 lipca 2019, 18:37

Przeoczyłem to. Rozumiem że wybrać legacy !?

Weteran
Posty: 1542
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Błędny adres portfela podczas wypłaty krypto

Postautor: ikswodnal » piątek, 26 lipca 2019, 20:24

redlumek pisze: piątek, 26 lipca 2019, 10:38W coinomi dodajesz BTC i klikasz odbierz. A tam masz do wyboru 3 adresy: default, compatibility i legacy.
Człowiek nie miał by problemu gdyby giełda BitBay honorowała czy uwzględniała te trzy adresy BTC. To co oni robią a bronione jest przez różnych płatnych przez tą giełdę jest nieprzyzwoite. Nie uwzględniają jednego z tych trzech adresów, dorabiają swoją ideologię, i co im można zrobić?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Błędny adres portfela podczas wypłaty krypto

Postautor: Bit-els » piątek, 26 lipca 2019, 20:46

@Majkel37 wybierz zaczynający się od 3, środkowy adres.
Też jest segwitowy, powinny być przelewy tańsze. Jeśli nie chwyci, to legacy

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 23 lipca 2019
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Błędny adres portfela podczas wypłaty krypto

Postautor: Majkel37 » niedziela, 28 lipca 2019, 23:27

A więc tak. Przelałem z bitbay na coinomi a z coinomi na ledger nano s. Wybrałem środkowa wersję compatibility i normal fee. Postanowiłem że nie przeleje od razu całości tylko rozbije to na kilka przelewów. Pierwszy przelew na malutka kwotę poszedł w ciągu 30min. Drugi, troche większy udało się przelać z bitbay na coinomi a z coinomi na ledgera coś poszło nie tak. Minęło już ok 36godzin i przelew nie doszedł na portfel. Czytałem że przelewy idą max 72godz i po tym czasie wrazie niepowodzenia, wracają na adres wyjściowy. Czy to się zdarza czasem? Jestem pewny że nie popełniłem żadnego błędu.

Weteran
Posty: 1488
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 1215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Błędny adres portfela podczas wypłaty krypto

Postautor: qertoip » niedziela, 28 lipca 2019, 23:32

@Majkel37

Niezależnie od wszystkiego, transakcję powinieneś widzieć na docelowym portfelu jako nadchodzącą / niepotwierdzoną.

1. Jeśli widzisz tę transakcję to ona na pewno się potwierdzi - kwestia czasu.
2. Jeśli chcesz podaj id transakcji to sprawdzimy jakie są widoki. Może być na prv.
3. Nie ma żadnej reguły "72h" w Bitcoinie.
4. Bitcoin oferuje mechanizm dopalania transakcji (RBF i CPFP) jeśli potwierdzają się wolniej od oczekiwań. Ale na razie możesz to olać i spokojnie poczekać.
We only have one shot at making digital scarcity experiment work. If Bitcoin fails within a timeframe relevant for a human, then digital scarcity claim gets falsified. Like it or not, Bitcoin must succeed for your coin to succeed.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 23 lipca 2019
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Błędny adres portfela podczas wypłaty krypto

Postautor: Majkel37 » poniedziałek, 29 lipca 2019, 01:15

Wszystko doszło jednak. Godziny odbiorów mi się nie zgadzały ledger live ale już widzę że kwoty są wlasciwe.

Wróć do „Pomoc techniczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość