Problem z przesłaniem tokenów na MetaMask

Weteran
Posty: 2389
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 3721
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z przesłaniem tokenów na MetaMask

Postautor: BitBoy » niedziela, 10 lipca 2022, 11:31

Dziś zacząłem bawić się portfelem MetaMask(wtyczka Firefox). Dodałem sieć BSC. Wrzuciłem testowo symboliczną ilość BNB Smart Chain z Trust Wallet. Doszło. Dodałem token GAMER na tej sieci w MetaMask i testowo przelałem trochę z Trust Wallet na MetaMask. Doszło bez problemów. Dodałem też token GMT i wrzuciłem testowo 10 szt. Jednak w MetaMask widnieje tylko 0.000000001 GMT zamiast 10. Czy ktoś się spotkał z taką sytuacją? Na telefonie saldo GMT wyświetla się prawidłowo.

Próbowałem też przelać token Medacoin ale nie przechodzi transfer z Trusta. Komunikat :"Fail with error: Transfer amount exceeds the max TxAmount". Jakieś sugestie?

Ogólnie nie używałem wcześniej MetaMask, więc może coś robię nie tak. Będę wdzięczny za sugestie.

Weteran
Posty: 2389
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 3721
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z przesłaniem tokenów na MetaMask

Postautor: BitBoy » niedziela, 10 lipca 2022, 17:47

Pobawiłem się jeszcze ustawieniami i doszedłem co jest nie tak. Może komuś zaoszczędzi to nerwów w przyszłości:
Usunąłem tokeny z MetaMask i jeszcze raz dodałem je ręcznie. Obecnie saldo pokazuje się już poprawnie. Wygląda na to że problem pojawia się gdy dodaje się token z poziomu strony coinmarketcap(Add to MetaMask). Gdy robimy to ręcznie, z poziomu MetaMask, wszystko jest ok. Wtyczka ustawia wtedy prawidłową ilość miejsc po przecinku.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 sierpnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z przesłaniem tokenów na MetaMask

Postautor: testerowy » środa, 17 sierpnia 2022, 13:32

Super info. Piękne dzięki za pomoc, piany dostałem jak zobaczyłem kilka miejsc po przecinku mniej. Teraz już gra. Najlepszego !

Wróć do „Pomoc techniczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości