Wypłata Ethereum.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 30
Rejestracja: 2 lipca 2021
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wypłata Ethereum.

Postautor: SwiatWolliego » sobota, 27 listopada 2021, 15:56

@adiqq No to przecież od początku wklejałem screena i było nawet napisane, że chcę przetransferować z giełdy, więc to chyba było oczywiste. Żeby ktoś coś kupił za pośrednictwem kryptowalut to najpierw musi je kupić, więc musi wejść na giełdę i dopiero z niej opłacić potencjalny przedmiot/usługę, więc tak jak pisałem z tymi opłatami wygląda to dramatycznie.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wypłata Ethereum.

Postautor: adiqq » sobota, 27 listopada 2021, 16:05

Czasami korzystam z komputera, który blokuje mi wszystkie wyświetlane obrazki - tak więc naprawdę nie wiedziałem, że chodzi ci o giełdę.
SwiatWolliego pisze: sobota, 27 listopada 2021, 15:56Żeby ktoś coś kupił za pośrednictwem kryptowalut to najpierw musi je kupić, więc musi wejść na giełdę i dopiero z niej opłacić potencjalny przedmiot/usługę
Nie mogę się z tym zgodzić. Zaopatrzyć się w kryptowaluty można na naprawdę różne sposoby. Jak zawsze - są lepsze i gorsze. Proponuję zrobić głębsze rozeznanie w temacie i nie ograniczać się tylko i wyłącznie do giełd.
A że giełdy wykorzystują sytuację i mają marże takie a nie inne? Cóż...to są firmy nastawione na zarabianie...
Ja nie mam z tym problemu, mam stałych dostawców ;)
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wypłata Ethereum.

Postautor: maky » sobota, 27 listopada 2021, 16:27

SwiatWolliego pisze: sobota, 27 listopada 2021, 15:56to najpierw musi je kupić, więc musi wejść na giełdę i dopiero z niej opłacić potencjalny przedmiot/usługę

Po cholerę kupować krypto aby opłacić usługę?
Przecież można to samo zrobić fiatami.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 417
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 310
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wypłata Ethereum.

Postautor: KamilZ » niedziela, 28 listopada 2021, 11:58

SwiatWolliego pisze: piątek, 26 listopada 2021, 18:21 co to zmienia skoro zazwyczaj nie są akceptowalne? Nawet mój kontrahent, który nie jest jakimś wielkim podmiotem napisał, że akceptuję tylko Bitcoin oraz Ethereum z płatności krypto.
Nie wydaje mi się, aby początki akceptacji bitcoina dużo różniły się od podanego przez ciebie przykładu. Ludzie też nie widzieli potrzeby nowych kanałów płatności skoro mieli już paypal, vise itp.

Jeśli ty zaproponujesz mu coś co działa zamiast czegoś co, wyniesione na mani spekulacji, rozminęło się z pierwotnymi założeniami, to może doda Dash.
Punkt akceptacji tutaj, punkt tam i kiedyś może wartość wypłynie na powierzchnię.

Przykładowe miejsca, gdzie można wydać Dash:

Wróć do „Pomoc techniczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości