Jak odzyskac srodki omyłkowo przelane na poprzedni wlasny adres na Bittrex?

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 20 kwietnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak odzyskac srodki omyłkowo przelane na poprzedni wlasny adres na Bittrex?

Postautor: brogal11 » niedziela, 25 lutego 2018, 05:27

Witam ponawiam moje pytanie sprzed miesiąca.
Przelewałem w pośpiechu Qtum z Bittrexa na Ledgera Nano i niechcący jako adres odbiorcy wkleiłem mój dawny adres Qtum z Bittrexa (przekleilem z Ledgera dawny adres nadawcy).
Bittrex chyba generuje każdorazowo nowy adres wiec zakladam, ze moje Qtum siedzi na adresie Bittrexa do którego nie mam dostępu.
Napisałem do supportu, w koncu 23.02 dostalem w miare konkretna odpowiedz (ponizej wklejam, piszą, ze ten adres nie nalezy do Bittrexu, a wiec do kogo nalezy? Czy to jest prawda co odpowiedzial Bittrex? ).
Odp. Bittrexu:
"If you have withdrawn your coins to a wrong address and a transaction id has been generated, Bittrex cannot help you recover these coins. Please work with the receiving party to recover your coins.

If Bittrex owns the address please let us know and we will take a closer look at whether or not we can recover these coins.

It does not appear that this address is associated with Bittrex - QT8MDsCxD7VsGaWzEWmULSqQ3Yrky5DATh
Best Regards,
Dorian @ Bittrex"

Macie pomysł co jeszcze mogę zrobić?

Pozdrawiam i liczę na jakaś podpowiedz.

Ponizej dane transferu i adres na ktory wyslalem Qtum:
Amount: 26.66751133 Qtum
Date: 13 Jan 2018
2883c8adcfa1958e755510414506ececb53f842b4101044a8b8b55ea87b514d8
Qtum address: https://explorer.qtum.org/address/QT8MD ... 3Yrky5DATh

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 647
Rejestracja: 19 lutego 2018
Reputacja: 1361
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak odzyskac srodki omyłkowo przelane na poprzedni wlasny adres na Bittrex?

Postautor: HODLER.TECH » niedziela, 25 lutego 2018, 19:26

Napisali Ci jasno że ich zdaniem adres nie należy do Bittrexa, widocznie adres na który wysłałeś swoje coiny był z innego portfela lub innej giełdy. Jeśli nie masz dostępu do tego adresu, niestety nie odzyskasz swoich pieniędzy.

Weteran
Posty: 1174
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Jak odzyskac srodki omyłkowo przelane na poprzedni wlasny adres na Bittrex?

Postautor: WitoldC » niedziela, 25 lutego 2018, 21:18

Przeglądnij historie wpłat na bittexie i zobacz czy był taki adres.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 20 kwietnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak odzyskac srodki omyłkowo przelane na poprzedni wlasny adres na Bittrex?

Postautor: brogal11 » czwartek, 15 marca 2018, 05:37

Dzieki za podpowiedzi.
WitoldC Twoja odp niby prosta ale jakze trafna - oczywiscie ze wszedlem na konto sprawdziłem withdrawals i czarno na biaym wychodzi ze ztego adresu kiedys wychodziły wyplaty wiec jak teraz tam cos przelałem to to musi nalezec do Bittrexu!
Napisalem do nich ponownie. Zobaczymy.

Dodano po 16 minutach 20 sekundach:
Najpierw wkleje moja ostatnia prosbe (reopen solved ticket):

Bartosz Rogalski
Mar 5, 23:33 PST

This is a follow-up to your previous request #1054313 "Coins Qtum sent to my previous Bittrex Qtum address"

Dear Sir,
Thank you for the reply.
However I cannot agree with your statement that address
QT8MDsCxD7VsGaWzEWmULSqQ3Yrky5DATh
does not belong to Bittrex.
I am kindly sending you the proof and explanation:
It must be Bittrex address, because my 1st withdrawal of 40.46... Qtum on 10th Jan 2018 was sent from the mentioned Bittrex address:
QT8MDsCxD7VsGaWzEWmULSqQ3Yrky5DATh
Transaction:
https://explorer.qtum.org/tx/f9e90033c4 ... c410f03dc9

Later on 14th Jan 2018 - by mistake - I made a withdrawal (26.66... Qtum) to the abovementioned Bittrex address:
QT8MDsCxD7VsGaWzEWmULSqQ3Yrky5DATh
Transaction :
https://explorer.qtum.org/tx/2883c8adcf ... ea87b514d8
But I dont have access to it no more.

Please be so kind as to look again at the transactions and return my Qtum from your address.

I appreciate your time so far and thank you in advance for solving it soon.

Kind Regards

Dodano po 2 minutach 36 sekundach:
A na koniec odpowiedz ostateczna. Wg niej nawet jesli kiedys ten adres byl moim adresem Qtum na Bittrex to potem wysylanie na niego srodkow oznacza przepadek bo ... wyjasnione ponizej. Wkleję moze sie komus przyda zeby nie tracil czasu. ...

Hi,

The withdrawal you made had multiple input addresses. Like with BTC deposits, the address a deposit is routed through is not always the sending address. The withdrawal was not actually sent from the address QT8MDsCxD7VsGaWzEWmULSqQ3Yrky5DATh. That address is not associated with Bittrex and we can not recover coins sent outside of our exchange.

Wróć do „Pomoc techniczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości