BTC - (Nie wydany)

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTC - (Nie wydany)

Postautor: NEXT86x » piątek, 12 stycznia 2018, 21:08

Witam
Mam pytanie, zleciłem przelew 0.1258 BTC z giełdy na adres portfela 1GFo3cz...

i teraz taka dziwna sytuacja bo w id transakcji jest:
Obrazek

i pisze przy moim adresie że: (Nie wydany), no i na mój adres portfela nic nie przyszło od kilku godzin, a zawsze, praktycznie odrazu pojawiał się w eksploratorze blockchain.info na moim adresie i tylko czekałem na potwierdzenia, natomiast teraz adres jest pusty.

Czy ktoś może mi wyjaśnić o co tutaj chodzi ?

Początkujący
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0

BTC - (Nie wydany)

Postautor: WitoldC » piątek, 12 stycznia 2018, 21:58

Przecież to jest screen blockchain.info chyba że się mylę. Nie wydany ponieważ go jeszcze nie wydałeś :D

Początkujący
Reputacja postu: 
0

BTC - (Nie wydany)

Postautor: NEXT86x » piątek, 12 stycznia 2018, 22:14

Tak to skreen z blockchain.info, zawsze tam śledzę transakcję, mój adres to ten zaczynający się 1GFo3cz... , BTC wysyłałem z giełdy i do tej pory nic nie weszło, przeważnie przelew przechodził praktycznie odrazu i jedynie czekało się na potwierdzenia a teraz na adres dosłownie nic nie wpłynęło

natomiast na giełdzie w historii mam id transakcji i swój adres, w id transakcji jest to co na screenie, czyli teoretycznie giełda wysłała, ale jest status "nie wydany".... zupełnie nie wiem o co tutaj chodzi, tak jakby środki utknęły gdzieś w sieci blockchain, dodam że giełda ma dość spora opłatę transakcyjną po 0.001 btc

Początkujący
Reputacja postu: 
0

BTC - (Nie wydany)

Postautor: WitoldC » piątek, 12 stycznia 2018, 22:27

No przecież doszło. Jak wyślesz komuś to będzie pisało wydany. Kliknij na swój adres to zobaczysz że dodało. Jeżeli czekasz na mail to może mają jakiś problem z wysyłaniem, ale ogólnie wszystko jest OK.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

BTC - (Nie wydany)

Postautor: NEXT86x » piątek, 12 stycznia 2018, 23:02

na adresie nic nie ma, to ten sam adres co pisze przy nim (Nie wydany)
Obrazek

Początkujący
Reputacja postu: 
0

BTC - (Nie wydany)

Postautor: WitoldC » sobota, 13 stycznia 2018, 06:16

Podaj nr transakcji. Jeżeli ktoś chce to i tak może znaleźć po czasie otrzymania z pierwszego postu.
Z nudów znalazłem i wszystko jest. Odśwież stronę albo usuń cache.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

BTC - (Nie wydany)

Postautor: NEXT86x » sobota, 13 stycznia 2018, 09:57

uffff :) już wszystko w porządku, okazało się że blockchain.info miał jakiegoś laga, po zaimportowaniu adresów do electrum wszystko jest na miejscu ;)

pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją ;) wcześniej byłem przekonany że na blockchain.info można prześledzić dokładnie wszystkie transakcje (w dniu wczorajszym sprawdzałem na równych przeglądarkach i nie było śladu że środki dodarły na adres)

dziękuję za poświęcony czas i odpowiedzi ;)

Wróć do „Pomoc techniczna”